Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

Mr.Hudson

Na svou dobu nadčasová komedie plná zvráceného huličského humoru. Ústřední dvojice je překvapivě snesitelná a hlavně Kumar (Kal Penn) se mi líbil a svou roli zvládal opravdu dobře. Zápletka je u tohoto filmu stejně důležitá jako automat na kondomy ve Vatikánu, takže nemá smysl jí rozebírat, ale postupně s přibývajícím dějem jsem hlavním hrdinům ten White Castle opravdu přál. Konec je samozřejmě klišé a v jiný jsem ani nedoufal, ale i přesto mě pobavil a byl jsem za něj rád. ()

Mallyyy

Tenhle film je přesně na ty chvíle, kdy ste opilý do nálady nebo zhulený (všechny díly). Film neurazil, ani nerozchvěl. Nejlepší postava: Kumar. ()

cielle

Tak u tohoto filmu sem se fakt pobavila.Uznávám, že to je tak trochu blbinka, ale jen tak pro pobavení a odreagování, proč ne??jako zhulit leoparda jen tak nekoho nenapadne:-)) ()

Tom44zKA

Z hlediska uměleckého apod. je tenhle film podprůměr... ale je to komedie... jde o efekt :) A já se u toho bavil... Tak proč ne? ()

Puol

V rámi žánru vcelku strávitelné. Vďaka R-kovej "ne"prístupnosti sa dočkáme aj zopár zaujímavých hlášok a príjemných poodhalení ženských vnadov. ()

mala_kea

Dva zhulenci cestují světem a setkávají se z různými příhodami.Tak s tímto problémem se v "huličkých" komediích setkáváme snad pořád, ale Danny Leiner ukázal, že má na to točit mnohem lepší komedie než jiní režiséři, kteří se o to pokoušeli.plný počet ()

Vakomlok

Trochu se stydím, ale já se na pár místech vážně pobavil. Překvapivě zábavná a méně překvapivě ulítlá komedie, která se drží v rámci humoru relativně na úrovni. ()

Radek.SCH

V sobotu jsem se díval na Kdo hulí, ten umí a ze začátku si myslel, že to je Zahulíme, uvidíme. Pak jsem si ale uvědomil, že tam místo Korejce a Inda jsou dva afro. Ptákoviny jsou oba dva filmy, ale Harold a Kumar jsou aspoň skutečně místy vtipní, zatímco v Kdo hulí, ten umí se o humor pouze snažily. A jak tady sleduju ty komentáře, tak to asi v době vzniku byl skoro kult, dnes to ale působí hodně sezónně. - 60% ()

SidneyP

"Nejsou to moje nůžky? Těma si stříhám chloupky v nose!" -"Já si s nima už půl roku stříhám chlupy na prdeli." Další tupá mládežnická komedie, která narozdíl od těch ostatních má alespoň nějaký příběh. Kal Penn ani nemusí dělat, že je zhulenej, on už tak vypadá, takže další plus navíc. 60%. ()

Toka

Tak já jsem sem u tohohle filmu i docela nasmál, českej dabing se dal překvapivě překousnout a celkem snadno. Ještě aby se to nelíbilo, když tam hraje Neil Patrick Harris. ()

caroleen odpad!

Dám příklad: Jsou lidé, kteří třeba nemají rádi horory, a proto když nějaký zhlédnou, dají tomu odpad, protože prostě nemají rádi horory. Já ale žádný žánr neodmítám, a to ani komedie o hulení. Ale stejně si u mě tento snímek vysloužil odpad! Naprosto jsem nepochopila, proč něco takového vlastně vzniklo. Že bych se i zasmála to se nepamatuji, jen si pamatuji, jak jsem s otevřenou pusou hleděla na tuhle slátaninu a snažila se pochopit, co mi na tom má vtipného přijít. Možná měl film u mě nevýhodu v tom, že jsem den před tím viděla super snímek o hulení Kdo hulí, ten umí a tím pádem mi Zahulíme, uvidíme přišlo jako hodně špatný vtip. Ale asi už mě nikdo nedonutí se na to podívat znovu, abych mohla svůj názor změnit. ()

Rikky007

Na jednu velkou americkou fast foodovou reklamu je to překvapivě zábavné. Až na pár trapností se to dá klidně i podruhé. Bohužel spíš než o hulení je to o hamburgrech. ()

johnywalker

Střelená komedie, co jasně ukazuje, jak jde všecko nahnat do totálních extrémů. Pár momentů se sice moc nepovedlo, jako třeba Haroldův výlet do Burger Landu, zato probuzení z něho mě posadilo zpátky na zadek. Prostě odlehčená magořina, která se v žádným případě nedá brát vážně. ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)