Belle Williams (Queen Latifah) je krásná, neústupná a sexy taxikářka, proslulá tím, že se ulicemi New Yorku zásadně řítí rychlostí přesahující 150 km v hodině! Andy Washburn (Jimmy Fallon) je mladý, sympatický detektiv, jeden z nejlepších, které New York má, ale bohužel zároveň jeden z nejhorších řidičů, kterého kdy město zažilo. Andy je na horké stopě gangu brazilských bankovních lupiček a přemluví Belle, aby mu pomohla čtveřici chytrých zlodějek dopadnout. Chladnokrevná taxikářka a sebevědomý policista se společně pouští do napínavé hry na kočku a na myš a snaží se vypočítavé dívky přelstít. Zběsilá honička může začít, pokud se ovšem dříve Belle a Washburn nezabijí navzájem. (oficiální text distributora)

NerdNop odpad!

Opravdu děsná kopie skvělého francouzského filmu! Kdokoli má rád pravé francouzské Taxi musí pochopit, že tento film je jen velmi, velmi, špatnou americkou kopií s rádoby super autem hlavní hrdinky. Opravdu na tomto filmu jsem nenašel nic jedinečného nebo snad, podle hodnocení základní školy, dostatečného. Proč někdo mrhá milióny pro to, aby natočil něco jako je tohle? Kdyby raději dali peníze na něco užitečnějšího... Absolutních 0%. ()

Anup9

Taký ľahký filmík. Len nechápem, jak mohlo dakoho napadnúť takto surovo ukradnúť a okopírovať iný film. ()

VoiDson

Belle Williams (Queen Latifah) je krásná, neústupná a sexy taxikářka? Jak na to distributor v popisu filmu přišel? Raději to ani nechci vědět. Nebýt Gisele Bündchen, tak na to ani nekoukám. Na druhou stranu se mi líbí pouluční honičky, takže i z toho důvodu jsem film neodepsal hned na začátku. Také mohli do filmu vybrat hezčí auta, ale když si Ford dobře zaplatil, tak jim nic jiného nezbývalo, takže to respektuji. ()

Hansolo35

Neni krásná, ani sexy. Ono v teplákach ženská nikdy neni sexy. Film nuda, honičky nezazivne a dialogy absolutně nudné. Originál jsem neviděl, doufám jen, ze je lepší nez tenhle škvar. ()

Profík

Nějak si nemůžu vzpomenout, kdy Amíci natočili dobrej remake francouzský populární komedie, V tomhle případě rozhodně ani náhodou. A co dělala Latifah v téhle roli? 30%. ()

Sidli

Sice je to skoro celý dějově ukradený od stejnojmenného filmu (proto jsem se na to ani nechtěl koukat) ale nakonec jsem se na film ze zvědavosti, jak to zvládli koukl. Dějově to bylo bez rozdílu, nevynechali ani závod na konci.. Mohli si odpustit ten skok na most, ale nevadí. Takže tato vykradačka dala jinou verzi skvělého filmu, proč ji odsuzovat. (Tento film má u mne 89%) ()

Geralt66 odpad!

To si fakt dělají prdel? Takhle ráno vstane americký producent a řekne si, co jsme ještě nezmršili. Tak šup, třeba Taxi, rychlé auta, pár vtípků a bude nám to fungovat. No hrůza, s tím ať jdou fakt do zádele. ()

xyran odpad!

Rádoby vtipná americká slátanina napodobující mnohem lepší francouzskou předlohu.. Ostatně jako většina kopií nestojí za nic - ovšem naše TV se mohou přetrhnout v jejich uvádění - brak! ()

milous11

Popravdě jsem si říkal co to může být za film o taxíku, když už tu jeden film je, že to nebude za nic stát, ale na druhou stranu je pravda, že mě to opravdu moc překvapilo. Super film, s akční jízdou po NewYorku, kde jsem hltal rychlou a zběsilou jízdu toho nadupaného taxíku, zajimavá zase zápletka a je to prostě něco jiného než konkurenční film s taxi a jsem rád že i Amerika se nenechala zahanbit a natočila tak super film. Moc se mi líbila i Gisele v její první roličce si myslím obstála dobře, byla krásná a okouzlující jako vždy. Já jsem se bavil, tak že za mě jednoznačně za 5hvězdiček :-) ()

DarkSikorski odpad!

Původní Taxi je vtipné, ztřeštěné a hlavně se na něj dalo koukat. A tohle je pravý opak. Trapný, nudný obšleh původního filmu, který by se dal použít jako forma mučení. ()

megacik odpad!

Nepozerajte na to, zdegeneruje Vám to mozog. Hovadina na pohľadanie je tento film. A ten obsah je nonsens....že krásna sexi taxikárka, no, asi pozerali iný film. ()