Will Ferrell (Mládí v trapu, Elf) hraje Rona Burgundyho, jednoho z nejlepších televizních hlasatelů zpráv v San Diegu v roce 1970. Ron je přesvědčený, že ženy mohou hlásit maximálně zprávy o módních přehlídkách a možná ještě o nejnovějších kulinářských receptech. Jenže Ronův nový kolega v hlasatelně už nebude muž, ale inteligentní mladá žena (Christina Applegate), která je i krásná, i chytrá, i ambiciózní! Když se tyto dvě výrazné televizní osobnosti setkají před kamerou, vypukne hotová válka! (oficiální text distributora)

jonyyy

Naprostá ptákovina, která pobaví několika nekompromisníma sprostýma vtípkama. Objevil se tam snad každý, kdo v posledních 10 letech něco znamenal v americké komedii. 60% ()

Janek

Smál jsem se dost často, Ferrell povýšil absurdní humor zas o jednu příčku výš. Film má občas problém s tempem, ovšem dobrých momentů je skutečně dost. 70% ()

Thomick

Rozhodně nejtrapnější Ferrell. Přiznávám, že místy má film náběh na slušnou absurdní komedii, ovšem takový dojem se Ferrell a spol. hotoví okamžitě rozcupovat na cimpr campr nějakým svým tradičním nevkusně hloupým gagem (zaplaťpánbůh, že aspoň v "Horší už to nebude" se tomuhle Ferrell zdárně vyhýbal). A v žádném případě to nezachránilo ani jedno cameo známé tváře za druhým. Zkrátka a dobře, situace, kdy se Ron u výhledu na San Diego omlouvá své nové kolegyni, že chtěl jen udělat dojem, je pro celý snímek tak nějak symbolická. Stejně jako se ti, Wille, nepovedl ten fór s velrybí vagínou, nedostal si mě ani svým zprávařem. Sorry. Totiž Steve Carell, i v daleko menší roli, tě doslova zválcoval! To za něj jsou ty dvě hvězdičky - vždyť každou hláškou, a pomalu i každým obličejem, přímo zabíjí! ()

eraserhead666

"Máte naprosto dechberoucí hýždě. Myslím, že jsou dobrý. Musím se s nimi spřátelit." Tuhle frázi musím někdy vyzkoušet. Ostatně jako i další Ferrellovy balící repliky. Jinak film je prostě castingový koncert. Některé vtípky jsou na pokraji trapnosti, jiné ale naprosto zabíjí. "Vyser si voko, San Diego." ()

MáŠa

Komedie založená na takovém až trošku absurdním humoru, takže ho někdo nemusí ani pochopit. Bylo to celkem fajn, ale nic, na co bych nějak extra vzpomínal. Jsou vtipnější filmy. Jsou ale i méně vtipné filmy. Takže takový průměr ()

Handle

Bohužel plno vtipů prostě nefungovalo, ale jinak to nebylo nejhorší.. V podstatě naprosto souhlasím s uživatelem Djkoma. ()

Grran

Film který je místy tak špatný, až vám to vyloudí úsměv na tváři, ne nezačnete se smát, jen se nad tím pousmějete.. a na tomto je celý dělaný, špatné vtipy, přehrávání a naprosto iracionální chování postav... opravdu kdyby to nebylo takto schválně natočené odpad je jasnou volbou, každopádně pro ty co se nespokojí s americkou moderní zábavou a chtějí inteligentní odpočinkovou komedii, těm tento film za sebe doporučit nemůžu ()

ScarPoul

Kedysi som tento film zbožňoval. Celý ten mix debility a neuveriteľného nadhľadu pre mňa fungoval dokonale. Čo aj čakať od prvého spojenia dvojice McKay a Ferrell. Pravdou je, že keď sa na to pozriem teraz tak mám pocit, že to zostarlo. Stále sa na tom dá zasmiať a stále to má pamätné momenty, ale nebavil som sa tak ako kedysi. Myslím si, že je to hlavne vďaka Christine Applegate, ktorú naozaj nemusím. Rudd a Carell neprekonateľný a psík Baxter patrí medzi najlepších duchovných radcov vôbec. ()

bouncer

Solidní komedie, z které sice až příliš sálá americký (hollywoodský) humor, ale když na něj přistoupíte, budete se skvěle bavit. ()

CiTrus007

Příjemná oddechová Ferrellovka zasazená do prostředí legendární americké novinářské mašinérie. Jak už to tak ve Státech bývá, humor je určen spíše pro střední a nižší inteligenční třídy. Na druhou stranu zde ale dobře funguje obsazení hlavních rolí a příběh je podle mého názoru hezky vystavěn. Díky tomu jsem během projekce relativně dobře bavil. 7/10 ()

Torision

Steve Carrell jako rosnička s IQ 48 to asi nejvíc zabil aneb co se stane když do šovinistickýho pracovního kolektivu vstoupí cílevědomá mladá pani. ()

Ajinka126

Jak to vyjádřit. V žánru nerealistické komedie to bylo dobré, rovina romantická žádná a občas mě herci doháněli k trapným slzám. Jeden moment jsem si myslela, že už to lepší být nemůže, když se na scéně objevilo tolik komiků.. ale jedna scéna to nezachrání. Je to lepší průměr. Co se mi ale líbilo byl smysl pro humor. I když mě se tam zdály asi jen 2 scény komické, tak občas jsem z toho cítila až velmi neamerický ten styl. Místy jsem nevnímala ten jejich typický tlak a la - teď je čas, aby jste se zasmáli. Dělali to tak nenásilně a nenutili mi to.. No ale to bylo jen místy.. Americký humor s useknutými končetinami se zde nezapře. ()

DEXTER099

První díl jsem viděl až po tom co jsem zhlédnul druhý díl a myslím,že co se do zábavy týče je to tak srovnatelné i když zde se možná najde krapet víc vtipných scén.Ale připadá mi,že Will Ferrell má snad seznam a z toho si odškrtává typy bláznu a podivínu co ještě nestvárnil :-)Pokud máte rádi typický humor ústředních herců zde hrají tak určitě se pobavíte ostatním to ani nedoporučuji zapnout.A je tu i na pár chvil Seth Rogen,který po sléze převzal asi hlavní úlohu komika nastupující generace.Za mě 70% a tři hvězdy. ()

bloom

Frat Pack - nejlepší komediální seskupení současnosti. Kromě Willa Ferrella tu ale všichni mají jen menší role, Owen Wilson má dokonce absenci. To vůbec nevadí Ferrell je opravdu silná komediální osobnost a jeho nahravači David Koechner, Paul Rudd a Steve Carell vám to vynahradí. Rudd dokázuje, že není jenom roztžitým chlapíkem z romantických komedií, no a Carella jsem poprvé viděl v Božském Brucovi a už tam se mi moc líbil. Jeho retardovaný moderátor počasí je moje nejoblíbenější postava této parodické, i když cvílemi nevkusné komedie. ()

Kryton

Frat Pack jak se patří! Vypnout mozek a bavit se od této grupy! Sexy "melounek" Ch.Applegate potěší vždy :) ()

ledzepfan

V rámci komedií za 4.. v rámci filmu jako takového, solidní 3... Přiznám, že jsem se bavil od začátku do konce a pár scének jsem musel doprovodit hlasitým chechtnutím.... ale nakonec, jako celek, to nemá takovou sílu a nebude to pro mě taková samozřejmá srdcovka jako třeba Zoolander.... každopádně to ale doporučuju každému kdo má rád tehle excentrický styl suchotrapného humoru s nadhledem.. ()

ladko

Pre mňa jednoznačne najlepšia komédia. Will Ferrell je komediálny boh a u neho mi fakt stačí, aby bol na obrazovke a už sa smejem. Film má geniálne hlášky, geniálne scény a nahlas som sa smial po celý čas trvania filmu. Dokonca z nepoužitých scén urobili ďalší film!!!(tiež výborná komédia - Wake Up, Ron Burgundy: The Lost Movie)Na ukážku niektoré z hlášok:Ron Burgundy: "Brian, I'm gonna be honest with you, that smells like pure gasoline." Brian Fantana: "They've done studies, you know. 60% of the time it works, every time." [cheesy grin] Ron Burgundy: "That doesn't make sense." ***Ron Burgundy: "Don't you know I'd never say fuck. Fuck." ***Veronica Corningstone: "I told you that I wanted to be an anchor. I told you that." Ron Burgundy: "I thought you were kidding. I thought it was a joke, I even wrote it down in my diary. ?Veronica had a very funny joke today.? I laughed at it later that night." ***Ron Burgundy: "It's so damn hot... milk was a bad choice." ()

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)

Han, Leia a Luke jsou zpátky

Han, Leia a Luke jsou zpátky

08.03.2013

A s původními představiteli. Spekulovalo se o tom už od ohlášení Star Wars: Epizody VII, jejíž premiéra je stanovena na léto 2015. Mark Hamill a Harrison Ford přiznali, že mluvili s Georgem Lucasem o… (více)

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

03.04.2012

Zprávař se u nás nikdy nedostal do kin. Ostatně, šlo o čistě americký hit – z 90 milionů dolarů, které utržil, bylo 85 z kin ve Státech. Kult, který se kolem něj postupně rozbujel, ale zasáhl… (více)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (více)