Jeden americký chemik si představuje, že udělá životní obchod se svou drogou. Všechno ale nejde podle plánu a on se brzo zamotá do spleti podvodů. (Filmbox)

Kaja

Akční komedie-ano, vtipná-moc, děravější scénář to ano, ale jinak úžasná jak všichni říkají odreagovačka. Taky sehraná dvojka Jackson a Carlyle, který má skvělou angličtinu. ()

BuryGol

Ronny Yu asi viděl hodně Ritchieovek a asi chtěl natočit něco podobnýho. Vyšla z toho blbost, kde Samuel L. Jackson nosí kdovíproč kilt, kde hrajou herci z Ostrovů i z USA, kde scénář je více méně o ničem a kde skinheadi jedou v drogách (což je asi největší kravina). A proč tomu dávám 4 hvězdy? I přes vypsaný negativa jsem se u toho bavil jako prase! Skvělý obsazení herců, Anglie versus USA, krásná Emily Mortimer, jako vždycky ujetej Rhys Ifans, liverpudle angličtina, vtip, akce, drogy, honičky...co vlastně chtít víc? Guy Ritchie to neni, ale nemá to k němu daleko. Dokonce přehlídnu všechno ohledně FC Liverpool a to i tu záležitost s příznivcema Manchesteru. A to už je co říct! ()

Pecival

Žádné velké okecávačky, rychle rovnou do akce, menší tour po Anglickém feťáckém podsvětí, banda hutných nácků a než se člověk naděje civí na závěrečné titulky. Za doprovodu sympatického ústředního tria a pár fajnových hlášek to utečne jako voda - a to já rád. ()

sedm.1

Formula 51 je nesmírně nadupaný film.A Ronny Yu své filmy umí sakra dobře nadupat.Ovšem zatímco mu to ve Freddy vs. Jason či Fearless sakra vyšlo,zde to s tou nadupaností už zkrátka přehnal.Ronny Yu chtěl do své gangsterky na britský způsob toho narvat tolik,že z toho vznikl strašný guláš,který tím nesmírně ztrácí na síle.Nechci zde vůbec tvrdit,že Formula 51 je špatným filmem,spíš naopak,ovšem do necelých 90 minut narvat tolik děje a hlavně postav nemohlo prostě klapnout.Formula 51 je až tak zběsilá,že naprosto ztratila jakoukoliv kostru,a ikdyž celý tento sled opravdu skvělých scén je více než zábavnou podívanou,ve výsledku je to krapet výbuch do prázdna.Navíc těch tupců na m2 bylo až moc.Film určitě ale pozvedávají herci.Sam L.Jackson je prostě černošská herecká jednička,Carlyle zde naštěstí tolik nepředvádí ten svůj otřepaný psychopatický ksicht,Emily Mortimer je docela kočka a Meat Loaf je prostě k popukání.Formula 51 je moderní gangsterkou,plnou vulgarit,cool postaviček s cool hláškami,narážek a drsných scén,ovšem Ronny Yu tento svůj počin prostě příliš neukočíroval a ikdyž ani na vteřinu Formula 51 nenudí,připomíná spíše extrémně nedopečenou husokachnu. ()

ethos

Musim povedat ze tento film ma celkom prekvapil. Nebol vobec taky zly ako mohol byt. Bol vcelku akcny pointa tiez nebola moc prvoplanova proste sa celkom dal. ()

BMAJTZ

Par docela vydarenych vtipku a inspirace filmy jako je Podfu(c)k ale na cokoli jineho zapomenete driv nez dojedou titulky 50% ()

adam9

Jsem vášnivým fanouškem Liverpoolu, takže tento film je pro mě jako dělaný :)) Samuel L. Jackson a Robert Carlyle hrají v perfektní symbióze a k tomu nádherná Emily Mortimer :) :P Scéna Felixe De Souzy v baru Man United mě dostala a patří k těm nejoblíběnějším nejen v tomto filmu, nýbrž celkově. Jasných 5 hvězd! ()

klukluka

Třeba by se nakonec něco za tu jednu pecku urodilo, ale do zhruba třicáté minuty tam nic takovýho nebylo a dýl už jsem to nevydržel. ()

black_adder

Skvělý výkon S. L. Jacksona dělá z téhle celkem nadupané akční komedie nadprůměrný snímek. Ale co mě na tomhle filmu ale opravdu štvalo a co bych z něj okamžitě vypustil, byla ta buzerantská dvojka londýnských policistů... ()

noby

Slušný, trochu drsný akčňák s trochu drsným humorem z prostředí všemožných postaviček „podsvětí“, které se ovšem v tomto filmu silně angažují i v obyčejném „světě“. Kdo čichá Ritchieho, není daleko, ale sprostá kopie se nekoná. Ač 51st State není tak vypiplaný, v civilnosti postaviček a některých vtipech umí být i lepší. I meant to take care of him, not fuckin take care of him! ()

pjotr76

Pomův komentář vše vystihuje zcela přesně. Tedy berte tento můj jako upoutávku na jeho. Jenom bych dodal, že na slově "fuck" v různejch tóninách, dialektech a souvislostech se film postavit nedá. ()

*pergel* odpad!

V takových chvílích je dobré mít po ruce kapesník. Nebo plivátko. Trapnost a debilita se spojily v snad největší sračku, kterou jsem bohužel viděl. Černej namachrovanej chemik v kiltu, mafie co se nechá přesvědčit, že placebo je überdroga, fetující náckové. To je jak ze smetiště! ()

MkSallam

Warning, rated "R" for strong language. - Samuel L. Jackson furt fuckuje a myslí si že je díky tomu cool, Robert Carlyle furt "fokuje" a překvapivě je cool. Drogoví bossové taky všichni fuckujou, vlastně úplně všichni v tomhle filmu fuckujou, ale není to cool. Spíš je to taková snaha být cool za každou cenu, ale to že vaši hrdinové řeknou dvěstěkrát fuck prostě automaticky neudělá dobrej film. Je to solidní oddechovka, ale kvůli přefuckovanosti tomu chybí styl... ()

r.deshain

Svižná, jednoduchá anglická komedie. Žádný velký zázrak, ale ani chvíli jsem se nenudil, L. Jackson to určitě hodně drží nad vodou, ale i ostatní jsou dobří, a scénář obsahuje několik velmi dobrých nápadů a sérii vtipů, zakončenou poslední scénou v titulcích.. Pokud je zrovna nálada na oddechový film, tenhle sedne jak prdel na hrnec! ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf