Jeden americký chemik si představuje, že udělá životní obchod se svou drogou. Všechno ale nejde podle plánu a on se brzo zamotá do spleti podvodů. (Filmbox)

eraserhead666

Zcela oddechová jízda s vynikajícím Samuelem L. Jacksonem a několika výbornými vtípky (hned úvodní scéna s Jacksonem coby mladým hippie s úchvatným affrem, pruda Carlylea do fanouškovských nepřátel ale hlavně Samuelovo několikanásobné vypořádání se s vylízanými naziskinheady). ()

Necrotongue

Při revizích svých hodnocení v naprosté většině případů snižuji počet udělených hvězdiček, tentokrát jsem ale mimořádně jeden kousek přihodil, a to prostě proto, že jsem se skvěle bavil. Myslím, že jde o film, na který je nutné podívat se v původním znění. Český dabing úplně utopil parádní výkon Roberta Carlyla i tu parádní angličtinu- originál, která dodává snímku grády. Netvrdím, že by se tady nenašly nedostatky, ale rozhodl jsem se je okázale ignorovat. ()

Mgb21

Hodně povedená věcička! Film si nehraje na nic co není. Chce pobavit a to se mu v mém případě povedlo dokonale. Dobrý příbech podresluje skvělá muzika. Jackson a Carlyle jsou opravdu dvojka k pohledání, ale šlape jim to dobře. A na Emily Mortimer je radost pohledět. Tak vypněme mozky a hurá do toho!!! ()

Morholt

Po ritchiovsku stavěná gangsterka, která ovšem nemá ten vtip a nadsázku resp. má, ale působí tu poněkud křečovitě. A nemohu si pomoct, ale Samuel L. Jackson tady působí jako pěst na oko. Na druhou stranu je tu Robert Carlyle, Emily Mortimer a banda podělanejch skinheadů, kteří to skóre přece jenom trošku vylepšují. Každopádně potenciál to mělo podstatně větší.65% ()

Gary

Jeden z nejlepších odreagovávacích filmů,jaké jsem kdy viděl.Jackson a CArlyle jsou herecky i partnersky skvěle sehraná dvojka.A Meatloafův osud? No páni,to jsem nečekal. ()

BoPo

Pekne svižné, ničím nezaťažujúce a hlavne bez zbytočných hluchých miest. Zaujímavá zmeska postáv, z ktorých ma asi najviac pobavil vodca partičky skínov. ()

Lacike

Pred rokmi mi to pripadalo neskutocne zabavne. Dnes ma to uz bavilo o dost menej. Na prvy pohlad to je cool gangsterka v Ritchieho style. Ma to zbesile tempo, postavy tvoria zabavni grázli, herecke obsadenie je spickove a dialogy su plne fuckov. Ale nieco tomu chyba. Vyzera to jak Hong Kongsky akcny film. Akcia je stale super. Vynaliezava a drava. Ale dialogy su odbite. Okrem fuckov toho vela neponuknu a k zabavnosti Ritchiho gangsteriek maju daleko. Takisto pribeh je prilis priamociary. Ziadne zabavne podpribehy tu nie su. Herci odvadzaju len svoj standard a niektori ani to. Samuel L. Jackson ide doslova na neutral a coolovosti svojich postav z Tarantinoviek sa ani na chvilu nepriblizi. Hudba je dost tuctova. Vysledkom je stylovo natocena blbina, ktora nenadchne, ale ani na chvilu nenudi. Najviac sa to asi bude pacit ludom, ktorym pripadaju Tarantinovky prilis ukecane a malo akcne. 6/10. ()

Terva

Ale že mu to v tom kiltu sluší, co? Co se tam stalo? Stalo? Střelil mně do prdele, vole, to se stalo! Jo a není nad toaletní papír, myslím, že už to brzy praskne. Povedená scéna. Pane McElroyi, co je to chemie? Schopnost povzbudit přitažlivost okolí.... ()

berny2468

Škoda od tohoto filmu jsem očekával více. A ono to má i na víc kdyby to ale nebylo natočeno tak průměrně. Strašně se to snaží napodobit filmy od Tarantina nebo Ritchieho, ale to prostě nejde jen tak. Ale na druhou stranu nejde neříct, že by to nebylo vtipné. A to především díky výborným hercům ( zejména tradičně skvělý S. L. Jackson). Myslím si že v lepších rukou by to mohlo dopadnout mnohem lépe.....55%. ()

PauloZ

Výborný oldschool ježišmarjá! Nechápu, že sem to dávno neviděl! Totální náhul a skvěle nahláškované. Tolik fucků jsem ve filmu už dlouho nezažil. Výborné obsazení a skvělí mix badboys s klubem sráčů :-D. Soundtrack si pojedu ještě dlúho! ()

mysiak

Hláškovacie filmy mám obzvlášť rád...a keď sem pridá Samuel L. Jackson...tak to predsa nemôže byť zlé...a je naopak pecka....suchý britský humor spolu s americkým drsným humorom...a vznikla nadupaná krimi komédia... ()

rarak

Snímek bere hodně věcí s nadsázkou. První polovinu jsem se docela slušně bavil, parodie některých typických filmových postav nebo situací byly velmi povedené. Bohužel ve druhé půlce začaly převažovat méně nápadité a někdy i trapné scény, což celkový dojem trochu kazí. ()

Tony.cs

Ačkoli tady někteří s rovnávají s Ritchiem (chápu, gangsterka z anglie musí být přece inspirovaná Guyem Ritchiem ...nebo ne?!), každopádně tohle je film vtipnej, svižnej a zábavnej i parádně obsazenej. No a kurva z Ritchieho tam nic nevidim. Tak proč? Protože bagr na zastávce. Jste pitomci. Pecka film. ()

RAiken

Ztřeštěná, zábavná, ale ne zas tak vydatná drogová jízda, na níž je nejzábavnější to, že se snaží odůvodnit distribuci drog po celou dobu stopáže filmu, ale na to vícekrát rozbít hubu skinům / náckům žádné argumenty rozhodně nepotřebuje. A to je upřímně skvělé, přátelé. P. S. Samuel L. Jackson je naprosto pohodovej jako vždy, ale Robert Carlyle totálně vládne scéně jednak svou britskou angličtinu, a jednak hláškami, co s její pomocí dokáže vykouzlit… ()

MATADOR

Heh, tak dlouho jsem se smíchy u filmu netrhal. Počáteční 1/2 hodina je skutečně nabitá tvrdými fórky, zajímavým zasvěcením do příběhu a především hlavními hrdiny. Samuel L. Jackson je zkrátka týpek a v týhle roli to dokazuje velmi sebejistě (hlavně ta jeho sukně :D). Jedná se opravdu o slušnou jízdu, která opravdu pobaví, jen se to mohlo udržet v takové atmosféře déle a byla by z toho pecka. Druhá polovina filmu, už jen vaří z ničeho, což je zatraceně velká škoda. Parádní koprodukční nářez, který dokáže hláškama konkurovat známějším nářezům. ()

Thomassi

Svižná a dokonale vtipná akční komedie, kterou táhnou především Samuel L. Jackson a Robert Carlyle. Nebýt jich, zřejmě by to nestálo za nic a asi bych o to ani nezavadil. Ovšem hlavní dvojice je tak sehraná, že se tento film stal pro mě kultovní záležitostí. Oba se neuvěřitelně trefně posílají do prdele, hláškují každou minutu a vše kolem sebe dokáží rozmetat stylově. Film je plný nespočtem scének, které utkví v paměti: vykouření funpubu Man United, stále opakující se setkání se skinheads nebo minicooper za jaguara. Film má naprosto dostačující stopáž, proto nemůže nudit. Kdo má rád anglické cool kriminálky, toto rozhodně potěší. U mě zabodovala P.O.S 51 na jedničku. ()

Dexter1

Rýchly spád, drsné hlášky, skvelý humor a nehorázna kopirácia filmov od Guya Ritchieho. Mám rád tieto poprepletané kriminálky z anglického podsvetia. Film nesklame, pobaví a na niektoré hlášky budete spomínať ešte dlho. Len nechápem prečo to tak dlho trvlo, kým to vyšlo na DVD. ()

ZoltanCZ

Zábavná komedie ve stylu Ritchieových filmů. Chybí ji ale víc nadsázky a celkově na mě působí, že se z toho dalo vytřískat trochu víc. 6/10 ()

C0r0ner

Příjemná, dnes už oldschool, oddychovka, která dává vzpomenout na časy Posledního skauta nebo Smrtonosných zbraní. Moc pěkně to uteklo, o plejádu fórů a debilních charakterů nouze nebyla a ještě subjektivně trošku přidávám za Liverpool. 80% ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf