kaposlav

Film je dobrý a nesklamal a len máličko chýbalo na 4*. Koniec filmu my bol povedomý a možno som ho už kedysi videl, čo je vzhľadom na rok 1998 dosť pravdepodobné. ()

Jino

Super film se skvělou hereckou posádkou - tím myslím Jacksona, Spaceyho a Morseho, kteří z tuctového thrilleru udělali opravdu výborné pokoukání a těch 139 minut uteče jako voda. 80% ()

Skleena

špejle v podobě vykradeného a stokrát omletého námětu, obalená kvalitním masem v podání Samuela L. Jacksona a kevina Spaceyho, okořená o notně přehnanou dávku klišé. Avšak umně dochucená patřičným přídavkem napětí. Ačkoliv mi přišlo, že tempo především v prostředku snímku povážlivě klesalo, nakonec si to poctivé čtyři hvězdičky zaslouží a rozhodně to není špatný film. Jen krom hereckých výkonů není ničím nijak extra zvláštní tak, abyste si na něj druhý den ráno vzpomněli s něčím jiným než jen myšlenkou, že jste ho prostě viděli. ()

Rocky88

Všichni si tu tak trochu stěžují na střídmost akčních scén, mně ale připadalo, že jich tam bylo až až. Čekal jsem to trochu více konverzační a psychologicky vyhrocenější. A i když jsem spoustu věcí předvídal, nic to nemění na tom, že jsem celou dobu zarytě sledoval obrazovku a fandil týpkovi, co kdysi tak věrně citoval Bibli. ()

Sandstorm

Skvělý napínavý thriller. Výborně natočené a duo L.Jackson/Spacey tomu dává tu správnou štávu. Jen ten konec byl už moc překombinovaný a docela mě zklamal, jinak bych dal klidně 5*. ()

bourec

Další oblíbenej režisér, a další film, o kterým nemá cenu se rozepisovat.Kam zmizela po roce 2010 tahle filmařina plná majstrštyků.100%. ()

starbrejkr

Film jsem teď viděl po delší době a musím říct, že mě zaujal dřív než před několika lety. Hlavní heercké duo je tu na sebe v hodně netypických rolích, a co si budem povídat, jsou to oni, kteří ten film tak zvedají (i když sám o sobě je silný). Na sobotní večer vynikající zábava. ()

Lopic

Uuuuu tak todle byla až nečekaná pecka. Kvůli filmům jako je tenhle mám rád 90. léta, škoda že s jejich koncem se takovýto druh filmů přestal točit. Vyjednavač je chytrý thriller, který i přes 140 min nestačí nudit. Úvod nezabral mnoho času, takže sem si říkal, že tempo prostě nemůže vydržet. Ale vydrželo a nemalou měrou se na tom podílela ústřední dvojice. ()

laik_60

asi môj prvý "päťkový film" s L.Jacksonom, ani tak nie kvôli jeho výkonu hereckému (aj keď sa chlapec evidentne snažil ) ale najmä kvôli scenáru - deju udržiavajúceho diváka v napätí počas celého filmu. ()

C0r0ner

Bylo to dlouhé, ale to je úplně jedno, protože v podstatě od začátku jste chyceni do děje, který vás nepustí až do samého konce. Celé to vlastně odehrají tři herci, kteří se předhánějí v tom, kdo bude lepší (S. L. Jackson ale přece jenom vítězí). Parádní, napínavý thriller, při jehož sledování by si většina režisérů měla dělat poznámky. 95% ()

Wormboy

Vynikajuci thriller v zanri s nevydanymi hereckymi vykonmi ustredneho dua (co sa uz len od Spaceyho a Jacksona ine da cakat:)), vybornou atmosferou, v podstate neustalym napatim...4,5/5* ()

carly

súboj dvoch silných osobností, ktoré vlastne stoja na rovnakej strane barikády. úžasné výkony skvelých hercov. zaujímavá a prekvapivá zápletka. minimum krvi maximum napätia. také filmy sa mi páčia. ()

PROCESOR

Tento thriller patří mezi absolutní špičku, jako je Sedm, Hra, Identita, kde se Kevin Spacey zapsal do mý topky Vyjednávání s někým , kdo vlastně není úplně tak na druhý straně. ()

Martrix

Při vší úctě k Samuel L. Jacksonovi, tento film z vod průměru pozvedá jiný herec. Ať už si o Kevinovi Spaceymu myslíte cokoliv, jeho charisma a precizní herectví bylo v mnoha ohledech jedinečné. Je podobně sympatický jako třeba Niki Cage, ale mnohonásobně lepší herec. Vyjednávač mohl být v rukou zkušenějšího režiséra stísněný thriller, ale Grayovi bylo pouhých 27 let a za sebou měl jen práci na filmech zaměřených spíš pro afroameričany. Šlo tedy o jeho první větší produkci. V tomto kontextu, to zvládl relativně dobře. Scénář má vcelku solidní linku, ale mnoho postav, včetně FBI se chovalo nepochopitelně krvelačně. Důvod byl prostý, tvůrci se snažili udržet dojem, že za tím podrazem na Dannyho může stát kdokoliv. Konspiračně paranoidní atmosféra, se ale dá vytvořit i jinak. Přestože v dnešní době, by se do toho zamíchala rasová diskriminace, tento film si zaslouží remake. ()

c.tucker

Hlavní dva klady filmu jsou výtečný scénář a znamenité obsazení - ustřední dvojce je zase výborná, ale i všichni ostatní jsou dobře vybráni i zahráni. U gradace atmosféry by se mohlo i zdát, že nemá hranic, napětí je nám servýrováno přesně tak, jak je potřeba aby to nebylo okaté. ()

DominikV

Naprosto skvělý film plný ani ne tak akce jako napětí, které ovšem ze snímku srší jako voda z fontány. Do poslední chvíle jsem byl napjat a nevěděl jsem kdo, co, kde, kdy, jak a proč. ()

campix

Další vynikající film z dílny F. Gary Graye. Méně akce nežli v Loupeži po Italsku nebo ctihodném Občanu, které má na svědomí též Gray, za to více napětí a vybroušenosti. Klasický námět, kdy se eso policejního sboru zaplete tam kam nemá a najednou je z něho psanec a musí čelit svým vlastním kolegům s tradičně skvělými Samuelem L. Jacksonem a Spaceym. ()

dr.fish

Výtečná oldschoolovka. Takhle se to v devadesátkách točilo a tak to mám rád. Excelentní Jackson v roli na tělo. Ačkoliv vlastně celou dobu víte konec, nejzajímavější bude cesta jak se k němu dostat. A ta cesta je dlouhá, nikoli však nudná. Na tenhle žánr velmi povedené. 80% ()

forsythia

Tak tohle byla paráda. Napětí od začátku do konce, žádná intelektuálně-psychologicko-dramaticko-hysterická vycpávka, nic, co vás nutí přemýšlet o smyslu života, jenom celou dobu trnete, jak to dopadne. Nepřestávám se plácat po zádech za nápad dokoukat devadesátkové thrillery, které mě minuly, a že jich v té době bylo natočeno sakra dost a já jich sakra dost neviděla! ()