Jsem v kapele

• USA I'm in the Band
USA, (2009–2011), 15 h 24 min (Minutáž: 22–44 min)

Logan Miller, Stephen Full, Greg Baker, Caitlyn Taylor Love, Steve Valentine, Reginald VelJohnson, Carlos Alazraqui, James Hong, Vanessa Parise, Kelli Goss (více)

Série(2) / Epizody(41)

Mladému Trippu Campbellovi se splní jeho nejdivočejší sen, když se připojí ke své oblíbené klasické rockové kapele Iron Weasel, jejíž členové jsou na tom tak bídně, že se nakonec ubytují v jeho pokoji pro hosty. (oficiální text distributora)

RigorMortis odpad!

Stačilo mi pár minút. Zdá sa mi to alebo sú všetky tieto seriály z Disney Channel na jedno kopyto? Napísal som to už skôr, no Disney by sa v hrobe obracal, keby vedel, čo sa vysiela pod jeho menom. ()

rogger

Ale no! Až také hrozné to nie je, sú určite aj horšie..Dve hviezdy ako označenie slabšieho priemeru sú myslím trefné. No a každopádne by sa k tomu nemali vyjadrovať ľudia pre ktorých to nie je určené a basta! ()

Holusacek

Seriál,který jako možná jediný má na Disney Channelu patřičnou úroven zábavy shlédnutí.Možná,že jen díky tomuto seriálu si zapínám jednou za týden mizerný Disney Channel.=60% ještě celkem lehce nad průměrný sit-com. ()

MorraEddie

Jsem rocker každým coulem a absurdní humor mi také není cizí a možná i proto si mě tento seriál získal. Rozhodně se nejedná o žádný extra kousek,který udělá díru do světa,ale mě se to prostě líbí a to je důležité. ()

Meg348577

Ano, v porovnání s ostatní "tvorbou" vysílanou na disney channel, je to lehký nadprůměr... tak za to ta jedna hvězda. ()

Plgy

Na odpad to není,ale nechápu jak tomu někdo může dát 5hvězd tak skvělé to není max 2hvězdy je to trapné a i herecké obsazení není nejlepší a příběh seriálu stojí za starou bačkoru...! ()

el.bee

No dobře. Je to seriál v Disney produkci. Natáčí se spíše pro malé. Natáčí se s minimálním rozpočtem. Hrají v něm odložení a nekvalitní herci. Ale ten humor, stupidita a oddechová hudební atmosféra, to je prostě bomba. Zkuste to. Taky vás to chytne. ()

Lucatielle

Upřímně nerozumím tomu, jak někteří lidé tvrdí, jak je seriál naprosto nereálný a následně ho srovnávají s jinými Disney tituly jako např. Jonas Brother či Hannah Montana. Je to seriál pro děti, proč by vůbec měl být realistický? Plus podle mého názoru je mnohem lepší než spoustu jiných Disney seriálů. Je mi 25 let a rozhodla jsem se na seriál podívat znovu, po skoro 10 letech, protože stále nosím v hlavě některé hlášky, které sem tam mimoděk někomu řeknu. Humor ale rozhodně nesedne každému, ale pokud máte rádi občasné velmi "random" hlášky, je to seriál přesně pro vás. Ano, někdy jsou ty vtípky trochu trapné, ale je to skutečně jen otázka vkusu. Ten seriál je parodie a jako parodie je naprosto skvělý. Pro mě je to jediný Disney seriál z mého dětství, na který se vždycky ráda podívám. ()