V pokračování sci-fi komedie Skvělé dobrodružství Billa a Teda se přitroublá dvojka vydává na cestu do nebe, pekla a na různé zastávky mezi těmito cíli a setkává se (mimo jiné) s Albertem Einsteinem, velikonočním zajíčkem či smrtkou. (oficiální text distributora)

kaylin

Nevím, ale tohle pokračování mě nebavilo. Ta dvojice je pořád stejně pitomá, navíc je zde dvakrát, nemluvě o tom, že v jedné scéně dokonce třikrát, i když teda hodně speciálně. Smrt je zde pro mě prostě trapná, i když je to Sadler, a jediné, co se mi líbilo, je výprava, která je místy prostě kýčovitě pěkná. ()

slunicko2

Zhulený divák se u filmu zhulených autorů, herců i zhuleného štábu může docela bavit, jinak má smůlu. Taky někteří teenageři budou spokojeni. I já bych byl spokojen, kdyby se 27letý (!) Keanu Reeves alespoň na chviličku zastavil, abych si mohl vychutnat jeho půvab. ()

BoredSeal

Je to neuvěřitelné, ale dvojka je místy dvojnásobně dementnější než jednička (díky zlým robotům) a to je třeba ocenit. Zatímco u prvního dílu jsem ke třem hvězdám dospěl díky obdivu k zprznění historických osobností, ve dvojce přináší úlevu a odpočinek od kulomentně nízkého intelektu hlavních postav postava přátelské Smrti, řekl bych, že je to jakýsi pokus autorů navázat na osudy stejné postavy z filmu Sedmá pečeť. Zajímalo by mě, jak by se u filmu tvářil takový Václav Havel nebo Jean Paul Sartre. ()

honajz2

Je to ještě větší kravina než první díl, ale pořád to dokáže bavit a i když se najdou trapné části, těch vtipných je pořád o něco víc. Kvalitou je to jen o trochu slabší než první díl a už to nemá tak dobrou atmosféru, nicméně film je to pohodový, příjemný a kouká se na něj dobře, tudíž proč ne. Já tyhle dva magory celkem můžu, akorát člověk musí přistoupit na ten šílený styl humoru. Což můj problém rozhodně není. 3* ()

C0r0ner

O kus horší než první díl, tam byly největší devízou ty historické postavy v současnosti, ale tady je zase parádní Smrťák (a jeho hry o navrácení do života) a vůbec spousta dobrých fórů, takže dohromady ne skvělá komedie jako původní film, ale pořád ještě dobrá komedie. 75% ()

animaxis

Oproti jedničce se jedná o relativně originální pokračování. Místo spoléhání se na to, co fungovalo v prvním díle, se scénáristé vydávají do neznámých vod a vychází jim to. Stylově se jedná o stejně hloupočkou, ale zároveň oddechovou dobrodružnou komedii, při které ale člověk jako v případě celé třídílné série nemusí nutně vypínat mozek, aby se dobře bavil. ()

Radiq

Ještě stupidnější film než Skvělé dobrodružství Billa a Teda. Nejen, že ti dva jsou stejní dementi jak tenkrát, ale už mě to nebaví ani trošičku. A propagace rocku je neuvěřitelně častá, stejně jako jejich kytarový gesto, čímž se mi film hnusí víc a víc (každej přece ví, že kvičení kytar vždycky bylo a vždycky bude sračka). Grim Reaper teda byl hezkej, ale jinak to byl všechno spíš trapas. Nejvíc mě pobavilo v pekle: Plukovník: "A teď budete dělat nekonečně kliků." Bill: "Nedokážu udělat nekonečně kliků." Ted: "Možná bysme mohli dělat holčičí." ()

okkac

Stejná ujetost, jako první film. Akorát místo cestování do různých časových období se tentokráte podívame do za hranice smrti, do pekla a do nebe. Smrťák Williama Sadlera je cool, slovo dude tu padá se stejnou kadencí a přibylo i nové "stejšn"! ()

Mr.Bulanek

Díl stejně bláznivý díl jako předchozí, jen vyměnili cestování v čase za cestování v záhrobí. Souboj se smrťákem neměl chybu. ()

T-pack

Když film začal záběrem na školu Billa a Teda, přemejšlel jsem, jestli nebyla chyba ignorovat díl předešlý a skočit rovnou na sequel. Na ten jsem přitom přišel díky jednomu videu, kde rozebírali Billův a Tedův posmrtný život a mně daná pasáž natolik zaujala, že jsem ten trip musel vidět. A nemůžu říct, že bych byl zklamanej, nečekal jsem v zásadě nic jinýho, než co mi bylo doručeno. Dvě hovada na vejletě. Proč se nedá hodnotit vejš, než průměr, je naprostá absence jakýhokoli hlubšího smyslu nebo poselství (i plánovaně blbá komedie by měla mít aspoň něco málo) a do jistý míry mi vadí i závěr, respektive co k němu vedlo: jasně, sekvence novinovejch článků je přehnaná, haha, ale Bill a Ted za celej film nepředvedli nic, co by je dovedlo k úspěchu, všechno to byla benevolence vyšších mocí, pomoc ostatních postav nebo štěstí. Lůzři nevyhrávaj, žijou u rodičů a jestli pracujou, tak jedině na svym gamerscore. Z čehož taky může vyjít humornej film, když se to správně uchopí. Naopak mě bavili zlí roboti a myšlenka, že celý to "Kouďákovství" obou protagonistů je tak silný, že se tak chovaj i napodobeniny. Prostředí bylo celkem fajn, triky byly fajn, humor nebyl žádná řachanda, ale účel splnil. ()

VanTom

Bláznivě vodvázaná teenagerská komedie vo dvou hustejch týpkách, který nerozhází ani vlastní smrt z rukou zlejch robotickejch dvojníků z budoucnosti (v níž jsou mimochodem velevážený jako prorokové, či co) a v (duto)hlavách mají jen svý princezny-kočandy a Souboj rockovejch kapel. Nejen když ve fantaskně pokřiveným osobním pekle hrajou hry se Smrťákem (ve výsledku fakt sympaťák), dosahuje až dadaisticky absurdní ujetosti. Přestože neobsahuje žádné nezapomenutelné vrcholy, její neustálá bezstarostnost a vysmátost nakazí pozitivitou spolehlivě, zároveň povzbudí i svou "nevinností" (= naprostou absencí vulgarit či tělních tekutin). DIVOKÍ HŘEPCI JSOU TŘÍDA! ()

Raccoon.city

Rockeri jak sa patrí,film som už videl veľmi dávno a aj po opätovnom vzhliadnutí sa mi zdá riadne uletený.Po 30 rokoch natočili tretie pokračovanie ale neviem či to už teraz bude fungovať. Predsa len v dobe dvojky bol Rock No.1 ()

BlackTom

Občas rád vypnem pri nejakej blbine, ale toto je už aj nad moje chápanie. Fajn, pubertálne výkyvy sú v bláznivých komédiách bežné, to, čo však predvádzajú Bill a Ted je vážnou duševnou poruchou a nik so zdravým rozumom by ich nenechal pobiehať po vonku. Ale Smrťák Sadler každopádne potešil a trochu rocknrollu tiež nezaškodí. Za to tá osirelá *. ()

cab

Nechapave ziram na vysoke hodnoceni teto neskutecne kraviny, kde bych nektere herce i ja zahral lepe. Hovadina na entou a jeste k tomu se sci-fi prvky. 15% ()

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012