Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal. (oficiální text distributora)

lekr

Slabé, slabé, velmi slabé. Námět na film je typicky americký a bohužel i kýčovitý. Arnold předvádějící různé škleby v čímdál šílenějším vánočním honu na jakousi debilní figurky je toho typickým důkazem. A když pominu stejně ztřeštěný a přihlouplý konec kde Arnold rozgebí svou držku a chce nás bobavit tím že zapomněl koupit něco své ženě by se možná hodilo do nějaké epizody přátel ale rozhodně ne do tohohle filmu. Arnie je můj oblíbený herec ale já jsem na něj v tomhle směru taky dotst přísný a proto tuhle vánoční taškařici označím slovem : UBOHOST!! ()

rakovnik

Arnold není dobrý herec, možná se dá až říci, že není herec (povoláním určitě ne). A tento film chce hodně herectví, nejen se dívat jako robot, či až se i Predátor zachvěje strachem. Ale oceňuji nápad, jako parodie na Arnoldovy akční filmy to celkem funguje. ()

peto12

Podarená vianočná komédia s Arniem, ktorý naposledný deň zabudol kúpiť hračku Turbomena a rozhodol sa, že ju ide kúpiť. Na konci filmu sa dosť pobavil, keď Arnieho preobliekli za Turbomena a Jimmy povedal: na co je mi teď hračka, když mám vlastnýho Turbomena doma. ()

Martin741

Je nacase si plne uvedomit, ze Arnold vyhasina, a to vyhasina velmi rychlo. A co je este horsie, komedialny talent nema pan Schwarzenegger ziadny, na to su tu dalsi odbornici, v rychlosti ma napadol napriklad Robin Williams. Logika vyrazne kriva a snaha o zabavu je miestami az samoucelna. Nie, Arnold, tuto cestu treba rychlo opustit, a radsej sa stiahnut do sukromia a zit si len sukromny zivot. Komediam daj prosim ta , Arnold, svaty pokoj. Nejde ti to. A ke uz tematika Vianoc, tak urcite si radsej pustim It´s a Wonderfull Life s Jamesom Stewartom nez tuto ubohost. Alebo hoci aj Willisovu Die Hard 1 -ku. 10 % ()

cariada

Na film na který bych se normálně nikdy nepodíval, ale náhodou jsem na to přepnul a docela mě to zaujalo, docela jsem se bavil. Arnold se snažil, ale stejně tak ten pošták. ()

Streeper

Malé děti by to asi bavilo, mě ne. I když se Arnold snaží jak může vždycky v něm uvidím Terminátora nebo jakoukoliv jinou akční postavu, kterou ztvárnil. V komedii se mi nejvíce líbil v Policajtu ze školky, ale i to má trochu prvky thrilleru, tohle ne. Ukazuje nám to vystresovaného taťku, který myslí jen na práci a najednou chce zachránit vztah se svým synem, že mu sežene hračku, po které touží. Sorry, ale pro mě to nefungovalo, nebavila jsem se. ()

C0r0ner

To nízké hodnocení naprosto chápu a ve výsledku je i pravdivé, ale já měl vždycky Rolničky rád. Je to sice stupidní slátanina, ale když si člověk představí, že má IQ někde kolem 80ti, tak je to celkem slušná zábava. U Schwarzeneggera je to samozřejmě pokles a vlastně jen díky němu stojí film aspoň za něco. 70% ()

pufina

V jistém ohledu mě to dost zklamalo, ale mojí pozornost to upoutalo a byla jsem zvědavá, jak nakonec Turbomana sežene. ()

zette

Dalsi z mnoha americkych blaznivych komedii z obdobi Vanoc, ktera se filmu Sam doma ani nepriblizila. Pokud by me film v posledni tretine uz nezacal trochu nudit a konec nebyl tak sileny, tak snad dam i v dobrem rozpolozeni tri hvezdicky. Arnold je u me tak zaskatulkovany jako akcni hrdina, ze v jinych rolich pusobi jako pest na oko. ()

Knuckless

Jedna hvězda za Belushiho a jeho tajnou santovskou manufakturu. Jinak je pravda, že děj je jasný od začátku do konce (turbo čas!). No nevím kdy tomu Arnoldovi přestanu dávat šanci, ale jak to tak vypadá, tak lepší roky než 82, 84, 87 a 91 pro něj v jeho "herecké" kariéře asi nepřijdou. Komedie s ním jsou pro mě utrpení- a to jsem neviděl Juniora... ()

URBAN

Myslel jsem si že to bude klasická vánoční rychlokvažka už jenom kvůli toho že Schwarzenegger si střihl hlavní roli v komedii a on vážně na toto nemá ani obličej a nakonec to taková blbost nebyla ikdyž byla celá prolezlá všemožnými klišé . Byla to taková vánoční jednohubka která neurazí . ( 14.12.13/MAC ) ()