Kickboxer

Na počátku celého příběhu je mistrovství USA v kickboxu, které koná v Long Beach v Kalifornii. Jedním z favoritů je sebevědomý Eric Sloan, který sráží své soupeře k zemi jako na běžícím pásu. To vše za jásotu diváků a pod obdivným pohledem svého skromného bratra Kurta, pro kterého je Eric velkým vzorem. Když je Eric vyhlášen mistrem světa v kickboxu, rozhodne se vyhrané peníze věnovat na cestu do Thajska, kolébky tohoto bojového umění, kde vyzve na souboj tamějšího mistra - obávaného Tong Poa. Atmosféra zápasu v Thajsku je však úplně jiná než sportovní vášeň na mistrovství v Long Beach. Rozvášněné obecenstvo si žádá krev a Tong Po jim ji hodlá dopřát. S výrazem zabijáka vstoupí do ringu a nejenže několika strašlivými údery srazí Erica k zemi, ale zcela zbytečně a nesportovně ho na celý život zmrzačí. Bezmocný Kurt přísahá, že svého bratra pomstí. Seznámí se se starším thajským zápasníkem a znalcem nejnáročnějšího ze všech stylů kickboxu Xianem Chowem. Přesvědčí ho, aby se stal jeho učitelem a pod jeho vedením pak podstoupí neuvěřitelně tvrdý a bolestivý výcvik. Postupně, po zdolání všech fyzicky i psychicky extrémně obtížných zkoušek se z mladého muže stává skutečný mistr kickboxu, mistr, který se může odvážit vyzvat na souboj zabijáka Tong Poa. V thajském ringu začíná další souboj, tentokrát zcela zjevně souboj na život a na smrt. (Magic Box)

EdmundDantes

Počát JCVD tvorby můžu. Postupem času se snažil ukázat, že umí zahrát i něco jiného, ale moc se už to nevedlo. Nicméně Bloodsport, Kickboxer jsou jeho parádní kousky. ()

Logout

Takhle nějak si predstavuju dobře udělaný akční film. Spolu s Timecopem je to jeden z důvodů, proč mám filmy s JVCD tak rád. ()

Eldrazi

Jean-Claude van Damme je skvělý herec a výborný bojovník. To také dokazuje v tomto svělém snímku. Můž, který se snaží pomstít a hledá mistra bojových umění, který ho naučí bojovat je prostě klasika. Takto mají vypadat super akční filmy a ne ty sračky co natáčí teď. Tyhle všechny filmy na přelomu 80. a 90. Let jsou všechny skvělé (Krvavý sport, Rocky, Komado, Rambo…) ()

kolly13

Jeden z prvních JCVD filmů, které jsem viděl a kde ještě neměl svaly nafouklé jak Pepek Námořník. Trošku nerozumím tak nízkému celkovému hodnocení, ale co už. ()

PeteBuck

Ťažká klasika. Ak chcete vidieť, o čom boli série Karate Tiger alebo mnohé kung-fu filmy, či filmy s tématikou bojových umení všeobecne, tak správna pomsta jednoducho nemohla chýbať. Takže tu ide JCVD mstiť svojho brata, ktorého dostal jeden magor na invalidný vozík. JCVD sa z roztraseného debilka mení na NO XU KAU, samozrejme po útrpnom tréningu a počiatočnom ponížení sa pomaly prepracuje do ringu, začne likvidovať všetkých naokolo, aby na konci skopal svojho hlavného protivníka do kocky. Taká správna somarinka, ktorá má stále niečo do seba. Na začiatku 90. rokov sme to žrali. ()

Cisarpan

špička! S Krvavym sportem jednoznačně nejlepší film JCVD...oproti KS je zde mnohem tvrdší a zajímavější tréning, v zajímavějším prostředí a i záporák je lepší, přesto legendární scény a hlášky z KS dělaj z Kickboxera až ten druhý v pořadí, ovšem i to je dost na maximální hodnocení! Povinnost pro všechny milovníky akčních, bojových filmů! ()

Sunwheel

Kazetu s juhoslovanským dabingom som videl ako decko x-krát. Bol som zvedavý, ako veľmi dojem upravia roky, ktoré v istých prípadoch porazia detskú nostalgiu. Ani tá neudržala béčkový film pred prepadnutím do céčka. JCVD predvádza detailné zábery svojich ohybných nôh a pár pekných záberov z tréningu. Celé je to zaliate v tupom deji, ktorý by dokázali zachrániť aspoň dobre zahraté súboje. Tých sme sa ale nedočkali. ()

JesterKruger

Je to zatraceně povedený film s Van Dammem, který je mou nostalgií, i jedním z nejoblíbenějších filmů s Van Dammem. Má to dokonalou akci, i herce. Tady není třeba nic dodávat. ()

PTuranyi

Osemdesiatková klasika s prostredia bojových umení obsahuje všetko pre túto dobu príznačné. Naivný príbeh s jednoduchou zápletkou, čiernobiele postavy a kúzelnú až rozprávkovú atmosféru podčiarknutú ázijskými hudobnými variáciami v štýle new age s nezameniteľným 80's rytmom. Jean-Claude Van Damme tu má dosť priestoru na svoje obávané kopy ale nájde si aj čas na tanec, zamyslenie a  dokonca romantický vzťah. Samotné súboje nie sú veľmi zaujímavé a obsahujú dookola opakované údery. 65% ()

Canniosh

Tenhle film prostě nejde hodnotit jednoznačně z hlediska kvality scénáře, kamery, režie apod. Tento film je nutné hodnotit s ohledem na dobu, kdy vzniknul a jaká v té době byla nálada, filmové povědomí, divácká náročnost apod. A skutečnost je taková, že se nejedná o špatný film, ba co víc, jedná se o dobrý film, ať už si říká kdo chce co chce. Každý na tento film koukal poprvé určitě "s hubou dokořán" a teprve s odstupem času (několika let) si je člověk schopen vybavit jak nějaké chyby, nedostatky apod. Osobně mohu říct, že tento film byl v mém dětství modlou obdobně jako Commando, Predator apod. Nicméně jsem jej shlédnul docela nedávno a opravdu musím potvrdit, že se jedná o výborný snímek pro všechny fandy akčně (a karate, kung-fu apod.) založených filmů. ()

minichaN

Kickboxer je sice postarší, ale brůtální snímek, který sem viděl už hodněkrát...perfektní příběh..bezvadní herci...a kick box tam ení nijak komolen...jelikož také kickbox provozuji tak se mi ten snímek velice líbil ...90 % ()

Dusin

Tak tenhle film jme jako malí kluci hltali asi všichni. Dnes už bych tento film hodnotil jinak, ovšem s přihlédnutím k minulosti a trochou nostalgie musim dát 4 hvězdy. Van Damme (tenkrát snad ještě nezdrogovaný :) ) si zde zahrál mstitele svého zmrzačeného bratra, což bylo na tehdejší dobu opravdu velmi časté téma. Faktem ovšem zůstává že onen neřítel Tong Po byl v Asii v Mui Tai opravdu mistrem, takže bych nechtěl vidět, co by se dělo, kdyby se do baleťáka Jean Clauda pustil opravdu... ()

Noufraa

Film,ke kterému si Van Damme sám napsal příběh i scénář:).....no mohlo to dopadnout hůř...3 hvězdičky za jednoho z nej záporáků Tong Pa:) ()

Spike86

Podařený napínavý akčňák s Van Dammem, určitě jeden z nejlepších. Dobrá je autentická atmosféra a lokace Thajska. 70% ()

Mateus

Imho dobrý film. Samozřejmě skvělé souboje, ale hlavně skvělá část filmu byla, jak trénoval. Průběh filmu byl sice čitelný, ale to není v tomhle filmu zase tak podstatné. Celkove hodnocení 70% ()

Kucin

Strašně podobné mnohem lepšímu Van Damovu filmu Krvavý Sport ten byl ale o dost lepší tak proto jen 3 hvězdy ()

Sevprince

Jasně, že je to přetěžký "Bengo", ale kdyby jen za scénu "tančíš disko"? Nemůžu jít pod 4 hvězdy, protože Van Damme v černým vasilovi předvádějící nejlepší tanec všech dob mě odzbrojuje i po letech...:) Nemluvě o závěrečném souboji, tak výtečně zparodovaném ve Žhavých výstřelech. ()

Van Damme a dvojitý remakový úder

Van Damme a dvojitý remakový úder