Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

RajCZitko

Komedie, která je v mnoha ohledech hrozně ujetá. Avšak je to právě ta ujetost, která jí dodá občas tu potřebnou šťávu. Btw scénky točící se okolo krmení hada prostě best :) ()

Lucasosum

I když mám Todda Phillipse rád, Road Trip mě velmi zklamal. Bude to asi tím že jsem ho zhlédnul až po všech "Pařbách" a po skvělém "Na doraz". Ze začátku mě Road Trip velmi bavil a zápletka mi přišla jako skvělý nápad, v průběhu filmu to ale začínalo být nudnější a nudnější. Postava, která tento film zachraňuje, je rozhodně Barry, v podání Toma Greena, který mě po příšerném "Freddyho úletu" mile překvapil. ()

joelly01

Paneboze, no proc bych se mela stydet za to ze se mi to libilo a byla to vtipna komedie u ktere jsem se docela hodne prosmala? To mam kazdy den cumet na socialni dramata od Hanekeho (miluju Hanekeho) nebo na sachovou partii v Sedme peceti (stacilo jednou, tohle uz nikdy, ale NIKDY nechci absolovat znovu). Vyborna komedie na odreagovani nebo vubec jen tak pokud mate chut na tenhle typ "american college" komedii. Tom Green naprosto uzasny, ten je tak trapny a uchylny az to cloveka bavi. Nebudu podhodnocovat abych si pripadala "intelektualne", tyhle ctyri vpaluji rada a s cistym svedomim. Neb tak to je. Cryri. ()

Duke90

Tahle doba už se nikdy nevrátí. Tedy doba, kdy vzniklo několik povedených komedií pro "mlaďochy", za které se jejich tvůrci nemusí stydět. Trochu jsem propadal nostalgii při pohledu na videopřehrávač v Breckinově pokoji namísto streamujícího MacBooku nebo když si chlapi v autobuse prozpěvovali skladbu od Twisted Sister. Osmdesátá léta, která mám nejraději, to sice nejsou, ale pořád se dalo v dané látce najít mnoho sympatií k užitému humoru a stejně tak k hlavním protagonistům. Seann William Scott ve své umírněnější verzi Stiflera byl mnohem příjemnější než v "konkurenčních prcičkách" z roku 1999. Pořád je to ovšem film hlavně pro mladší rozjařené publikum a od toho se také odvíjí mé finální hodnocení. ()

Alfie

U kámoše na narozeninách jsem to viděl třikrát a dost jsme seu toho bavili,proto možná přemrštěné hodnocení. ()

Fanak

Mno, ne že by to byl nějaký zázrak (mezi fanoušky teenagerovský komedií zrovna nepatřím), ale 3* dám, protože na rozdíl od většiny ostatních (s výjimkou Eurotripu) jsem se i pobavil (nejvíc asi při krmení hada) a nemusel jen trpně přežívat sled nechutností. ()

Havala

Chvilku se člověk baví, ovšem zas tak sem z toho odvázaný nebyl. Celkem šedý průměr americké komedie, polehčující okolností budiž to že nemá přívlastek romantická. 42% ()

Crupier

Námět nebyl špatný, ale málo akce. Za celou jejich cestu se nic pořádného nestalo (akorat si suchar poprvé užil). Navíc český dabing nestal za nic, zvláště pak u S.W.Scotta. Myslím si, že tři hvězdičky je víc než dosti. ()

LuNaj

Pohodový film, který mi sedl více nežli většina podobných přitroublých komedií (Prcičky, Klub sráčů,...). ()

Cortyx

pro me je tato komedie jiz jistym kultem a rad se na ni vzdy podivam. Co se tyce komedii tak patri opravdu k tem lepsim a je videt ze i teen komedie muze dost pobavit. ()

ratpile

Civilnější a nenucenější než většina amerických souputníků, přesto se většiny klišé zbytečně zuby nehty držící teen komedie. Rozhodně to lepší ze žánru. ()

dur.dur

Po těch létech, co jsem se na to znovu díval, musím říct, že Road Trip neztratil nic ze svých kvalit, který mě před jedenácti lety dokázaly rozesmát. Smál jsem se i teď. "Hey Jack, have that bitch make me some blueberry pancakes right now" :) ()

Toustovač

Několikrát jsem se od srdce zasmál a řekl bych i výrazně víc, než když jsem tenhle film viděl před lety. Nevím, jestli je to dobře:). ()

Romeroo

Když mi bylo kolem 18 let, tuto komedii jsem považoval za jednu z nejlepších co kdy vznikla. Jak čas postupuje a já měl možnost vidět toto dobrodružství mladých studentů, který se snaží napravit průšvih s tak hezkou video kazetou ( tedy jejím obsahem )...tak prostě a jednoduše Road trip u mě ubírá na tom dřívějším kouzlu...kdy jsem se smál krmení hada, velkým spodárům té otylé samice...prostě a jednoduše jsem se už tolik nebavil což se mi třeba u opakované projekce Diktátora a dalších komediálních ( pro mě top ) kousků nestalo...i proto "pouze" 4 hvězdy. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“