Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

schwejk

Musím dát nejméně 4 hvězdičky za naprosto neodolatelného Toma Greena - jeho scéna s hadem a myší je jedna z těch, co vám zůstanou v paměti až do konce života. Jinak se mi film ale taky moc líbil - spousta hlášek a docela srandovních situací. S. W. Scott si zahrál svoji životní roli - je dokonalý. ()

AdamK.

Určitě jedno z nejlepších v tomto žánru. Kdo by si nepřál se sbalit a bezhlavě se někam vydat. Slušná jízda, která slušně baví. Jdu nakrmit hada ()

Entfak

Vděl jsem do čeho jdu, ale i tak jsem naprosto užasl nad tím, že vidím první teenage komedii, kde se nevyskytuje žádný ohraný fekál humor, nebo trapné scény. A když už se nějaká naskytne, tak se jí člověk od srdce zasměje, než aby byl jakkoliv pohoršen, což velice oceňuji. Film působí jako plynulá jízda od začátku, až do konce, plná vtipných scén a gagů. Mimoto považuji Amy Smart za jednu z nejatraktivnějších hereček vůbec, tudíž mne její přítomnos. v tomto snímku také velice potěšila. No a Seann William Scott už nám v Prci, Prci dokázal, že teen komedie jsou jeho parketa, takže opět nezklamal. Prostě jedna z nejlepších, ba možná díky již zmíněné absenci fekál humoru, nejlepší teen komedie. A že já teen komedie můžu :o) 4 a 1/2 ()

kreion

ujeté, bláznivé a s ejakulatívnym humorom. Ale má to dynamiku s ktorou vám 90 minút ubehne celkom zábavne a záverečná scéna s bombou...to ma proste dostalo!. 75% ()

Afendy

S American Pie jedna z mála teen komedií, na které se dá dívat až do konce. Není to klasická bezduchá blbost s trapnými scénami jak bývá u těchto komedií zvykem, ale kromě kvalitního vtipu je zde i dobrý příběh. ()

david666

Solidní teen komedy, která místo trapných přináší vcelku intelignetní gagy. Samozřejmě v rámci žánru. Bonus v podobě kočky Amy Smart ()

Merenre

Máme tady vysokou školu, jednoho zhulence, stiflera, kreténka, kterého všichni využívají a amerického romea a nějaké kozy a tahle typická banda se dostává do typických situací. Proste teenagerská groteska podle typické americké šablony aneb dejte těm hňupům, co chtějí. Pár zábavných momentů, pár nahatých ženských - jinak otřesný vývar z prášku. ()

zigy

Tady někdo MÁ smysl pro humor! Příjemná teenagerovská jízda, ve společnosti fakt dobrých herců (Stifler je zpět!) a tu a tam odhalených hereček. Čistá zábava, jednoduchá, ale ne prostoduchá. Nechybí ani celkem slušně napínavá zápletka s celkem neotřelým zakončením. ()

Djibril

Podle mě nejlepší teens komedie všech dob,která ďábelsky pobaví (i po několikátém shlédnutí) ,i přesto,že si dokázala odpustit nějaký tvrdý vulgárnosti.Oddychovka jak má být :-) ()

MasterFil

Jedna z nejlepších komedií tohoto stylu,výborně jsem se bavil,kam se na to hrabe american pie a další,scény jsou super a samotný děj je zábavný a chytlavý,pokud chcete dobrou new komedii,při který se chcete odreagovat,berte tohle!!! ()

Rococo

Ano, líbilo se mi to. Vtipné scény, po celý film byla zábava, nenudilo mě to. A nejlepší byly scény s myší. ()

cocaine

Určitě jedna ze zdařilejších tenage-komedií. Dá se říct, že se člověk celých 90 minut nenudí. V rámci žánru za 4 hvězdičky za parádní složení osobností, které tvoří hlavní příběh...hlavně S.W.Scott se pro takové role narodil. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“