Režie:
Gregory HoblitKamera:
Alar KiviloHudba:
Rachel PortmanHrají:
Bruce Willis, Colin Farrell, Terrence Howard, Cole Hauser, Marcel Iureș, Linus Roache, Rory Cochrane, Michael Weston, Vicellous Reon Shannon (více)VOD (2)
Obsahy(1)
Plukovník William McNamara (Willis) je zajat v německém pracovním táboře, ale neustává v boji – dokonce i za nepřátelskými liniemi. S pomocí mladého poručíka (Farrell) ve skvělém plánu proti věznitelům McNamara riskuje všechno v nejnebezpečnější operaci celé své kariéry – v misi za osvobození svých mužů… a zvrácení výsledku války. (Bontonfilm)
(více)Hrají
Jim Boeven
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Špatným směrem (2006)
Hartova válka (2002)
Místo činu (1970) (seriál)
Lukáš Kantor
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Tmavomodrý svět (2001)
Muž, který stál v cestě (2023)
Jakub Zdeněk
Československo
Nejlepší filmy:
Ztracená brána (2012) (seriál)
Skalpel, prosím (1985)
Městem chodí Mikuláš (1992) (TV film)
Bohumil Švarc st.
Československo
Nejlepší filmy:
Vajíčko (1968) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Jiří Maria Sieber
Československo
Nejlepší filmy:
Česká soda (1998)
Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)
Tři mušketýři (2013)
Vladimír Kulhavý
Československo
Nejlepší filmy:
Hořící keř (2013) (TV film)
Casino Royale (2006)
Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)
Karel Bělohradský
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Kulový blesk (1978)
Adelheid (1969)
Jan Dostál
Nejlepší filmy:
Hartova válka (2002)
Pozůstalost (1993) (TV film)
Jan Nemejovský
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Samotáři (2000)
Všichni moji blízcí (1999)
Poslední motýl (1990)
Radek Kuchař
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Krev zmizelého (2006) (seriál)
Poslední vlak (2006)
Petr Vágner
Československo
Nejlepší filmy:
Johanka z Arku (1999) (TV film)
Duna (2000) (seriál)
Hartova válka (2002)
Peter Varga
Československo
Nejlepší filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (divadelní záznam)
Soudné sestry (2007) (divadelní záznam)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (divadelní záznam)
Vojtěch Štěpánek
Československo
Nejlepší filmy:
Hartova válka (2002)
Vzkříšení (2001) (TV film)
Cesta byla suchá, místy mokrá (2003) (TV film)
Martin Čížek
Nejlepší filmy:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Jedna ruka netleská (2003)
Hartova válka (2002)
Dan Brown
Nejlepší filmy:
Na západní frontě klid (2022)
Duna (2000) (seriál)
Colette (2013)
Jan Tesarz
Polsko
Nejlepší filmy:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Krátký film o zabíjení (1987)
Bez konce (1985)
Brad Hunt
USA
Nejlepší filmy:
Magnolia (1999)
Kokain (2001)
Past na rosomáka (2002)
Holger Handtke
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Nepřítel před branami (2001)
Tichá revoluce (2018)
54 hodin (2018) (seriál)
René Ifrah
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Za mořem (2004)
Hartova válka (2002)
Únos vlaku 1 2 3 (2009)
Richard 'Kay' Kardhordo
Nejlepší filmy:
Hartova válka (2002)