Pokračování úspěšného kinohitu o nevlastních sourozencích, kteří dokonale manipulují s lidmi kolem sebe a ďábelsky si zahrávají s láskou a sexem. Sebastian Valmont se zamiluje do naivní Daniely. Aby získal její srdce, rozhodne se skončit se svým nevázaným životem. Jeho zhýralé sestře Kathryn se ale vůbec nezamlouvá, že dal přednost naivní dívce. Doufá, že vše překazí, když Sebastianovi nabídne dvakrát tolik vášně a sexu. (oficiální text distributora)

Ryuuhei

Takže to skutečně měla být komedie? Aha, tak teď to už chápu. Přímo bezpáteřní záležitost, u jejíhož zakončení jsem musel taky říct doslovné „ty vole“. Zvrhlost nadruhou. ()

Nutrička odpad!

Tímto bezduchým dílem jsem byla natolik znechucena, že mi bohatě stačila necelá půlka. Obávám se, že tvůrci se trochu sekli věkovou kategorií, pro kterou byl film určen. Může totiž nadchnout leda tak předpubertální děti, pro které ale zároveň není moc vhodný. ()

Endyis

Nebyl to špatný nápad a film není špatně dělaný po hudební stránce, bohužel ostatní forma v tomto případě tak trochu přesahuje obsah, který kdyby se vylepšil v některých případech charismatičtějšími herci a hlavně vychytanějšími dialogy, mohl dopadnout výborně. Takhle to je na nějakých 40-50%, a to převážně díky soundtracku a vychytanému konci... ()

Bobik9

Zkusili to, nevyšlo to! Naprosot nemožní herci. Příběh se chvilkama snažil kopírovat jedničku, ale šlo to jen stěží. Ale dokud šlo o kopii, tak se na to dalo ještě koukat, ale jakmile si dvojka začala "žít" svůj vlastní film, tak to byl konec. Naprostá ztráta času. Ještě, že to nebylo delší. ()

lennyd

Poté, co se jeho otec rozejde s matkou, vydává se Sebastian žít do luxusního domu otcovy nové přítelkyně. Na peníze a luxus si rychle zvykne, o to hůř si zvyká na přítomnost své nové sestřičky Kathryn. A ještě hůř si zvyká Kathryn na Sebastiana - zvlášť když vidí, jak se mu docela daří. Ve škole, i v lásce, když sbalí dceru ředitele školy, půvabnou Danielu. A to si Kathryn nechce nechat líbit, a udělá vše pro to, aby jejich vztah překazila ... I když jde o dvojku docela úspěšného filmu, jedná se vlastně o prequell, který vysvětluje, jak se vlastně Sebastian s Kathryn dali dohromady. A nutno říct, že tam, kde jednička sršela vtipem nebo alespoň zajímavými nápady, není v tomto filmu zhola nic (až na malé závěrečné překvapení, které ale celý film neutáhne). Navíc i po herecké stránce nic moc - Robin Dunne není Ryan Phillipe a Amy Adams už vůbec není Sarah Michelle Gellar. Ach jo, totálně ztracený čas.. ()

smolicek04

Trápna napodobenina prvej časti ktorá má spoločné akurát to že je to dobrý dej. Herecké vlohy nulové! Dojem žiadny! Nechápem ako môže ten istí režisér ako aj predtým zrobiť úplne inakší film. To je fakt záhada. ()

Guzo

Brát tenhle film jako pokračování prvního dílu, nedal bych nejspíš ani jednu hvězdičku. Je to prostě jinak, není to pokračování ani parodie (jak to chvílema vypadá), ale spíš to samé trochu jinak, nebráno tak vážně jako špičková jednička, s trochou trapných dialogů a s ještě trochu víc trapným koncem. 2* ()

Autogram

Veľmi nepodarený prequel s celkom inými hercami a ani sa pôvodným nečudujem, že do toho nešli. Atmosféra nulová a celé je to zhmotnením nezaujímavej teenagerskej zlátaniny. ()

darwin

Na rozdíl od tolik opěvované jedničky si dvojka na nic nehraje a je nepokrytě teen filmem pro nadržené teenagery. Robin Dunne, jediné herecké positivum tohoto filmu, dělá co může, ale nedokáže film vytáhnout z bahna podprůměrnosti. Nelogický a v zásadě stupidní závěr pouze podtrhuje rozpačitý dojem z filmu. ()

Lukoboss

Asi na tyhle sexistické vtípky nejsem, nejspíš už jsem z toho vyrostl. Protože to je to jediné, co se v tomhle filmu objevuje. Herci nic moc (nebo spíš jenom nic), příběh je taky vařenej z vody.. Takhle to dopadá, když se natočí dobrej film a pak se kvůli prachům dotáčí "dvojky" a "trojky". Co naděláme?! ()

joshula

co to jako ma byt? volne pokracovani nebo parodie? trosku velke zklamani. ocekaval jsem od tohodle filmu o hodne vic. alespon herci mohli byt trosku kvalitnejsi. nevim co me tak dostalo, ze jsem se vydrzel koukat az do konce. ale dej to rozhodne nebyl! ()

Ilhan

To měl bejt jako prequel nebo co? Je v tom hroznej maglajs. Navíc vyměnit naprosto dokonalýho, elegantního Sebastiana v podobě Ryana Phillipa takovým troubou jako je Robin Dunne. No, dost špatná volba. První díl měl určitou hlubší myšlenku, dá se možná říct i poselství, toto už je jen natahovaná kaše pro teenagery. Už jsem myslel, že to ve zdraví přežiju a film si odnese tři hvězdy, když došlo na naprosto debilní závěr. Hlavně aby srdce (a kdo ví co ještě) teenagerům zaplesalo. No nestačím se divit. ()

Paity odpad!

Už tím, že je to videofilm, tak je jasné, že tvůrci se vzdali veškerých snah o to, vytáhnout dvojku na výsluní. Nesympatičtí herci, snaha nacpat do každé osmé scény nějakou erotiky, respektive prsa dvacetiletých holek, to opravu na dobré hodnocení nestačí. ()

Haymar

Zatímco jednička byla ještě v pohodě stravitelná, dvojka je typickým, několikrát převařeným odvarem s pachutí hořkého a zkaženého moku, který se nejenže nedá dopít, ale ani následky (toho mála, co jste pozřeli) nemusí být pro vaše trávení zrovna dvakrát příjemné! ()