Slizoun Pete - Série 1

(série)
USA, (2015–2017), 8 h 30 min (Minutáž: 44–56 min)

Epizody(10)

Chrustyn

První série Slizouna Petea ve mně vyvolala několik emocí. Nejdříve to bylo zklamání. Vzhledem ke zdejšímu hodnocení jsem čekal více a prakticky prvních pět dílů jsem měl pocit, že se zde moc neděje. Čas od času došlo k nějaké lži, podvodu ale přestože mělo jít o hodně přišlo mi, že nikomu nic nehrozí a je to taková skoro až rodinná zábava. Další emoce přišla v druhé půlce a to bylo nadšení. Vše se totiž změní, seriál pritvrdi, začnou se objevovat mrtvoly a konečně o něco jde. Co je skoro vyřešeno se vždy pokazí a nabalují se nové a nové problémy a pro diváka to znamená zábavu a napětí až do závěrečného rozuzlení. Poslední emocí tak je mírný vztek, protože jsem věřil, že to odbydu první sérii, ale díky nadšení a otevřenému konci, musím a hlavně chci vidět další. Ve stručnosti, výborně napsaný a skvěle zahraný seriál, kterému chybí jen dravější a temnější režie. ()

Mamlas

První série zkraje zaujme, později se to vleče a je v tom binec, klasicky je třeba přeskakovat rodinný balast a vykecávačky. Naštěstí jich není až tak moc, hlavní postava je docela sympatická a ani ostatní postavičky mě vyloženě nevadily. Jen jich bylo zbytečně moc. Konec je dosti překombinovaný a zmatečný. To se moc nepovedlo. Celkově obstojné s výhradami. (28%) ()