Ostřílený mariňák Shane Wolfe už má za sebou celou řadu náročných úkolů, tentokrát ho ale čeká zcela výjimečný úkol, a to zajištění bezpečí pěti dětí zavražděného bezpečnostního experta ministerstva obrany. Shane je postupně donucen vyměnit svůj arzenál zbraní a potápěčských kombinéz za plenky a jídlo pro děti. Kromě zločinců musí zkrotit mladou rebelku Zoe, zasmušilého čtrnáctiletého Setha, osmiletou fanynku bojových umění Lulu, tříletého Petera, o dva roky mladšího Tylera a v neposlední řadě jejich excentrickou rumunskou pečovatelku. Přestože jsou pro něj běžnou rutinou smrtelně nebezpečné mise, jeho představa o přežití v drsných podmínkách dostane reálnou podobu teprve v okamžiku, kdy je postaven tváří v tvář každodenním rodinným povinnostem. (TV Nova)

corpsy

Vin Diesel vkročil do vôd, ktoré pred tým okúsili aj jeho akčný predchodcovia Sly Stallone a Arnie Schwarzenegger - s väčším či menším úspechom. Priemer, ktorý neurazí, ale ani dostatočne nezaujme. ()

liquido26

Docela v pohodě. Prostě klasické schéma o vojákovi, který ochraňuje rodinu a přitom dá do latě všechny všechny spratky, zrežíruje muzikál, zmlátí šikanujícího učitele atd. Nic extra. ()

Kryton

Vine Vine Vine proč to děláš? :( Taková blbina asi musela mít jen dobrý honorář , protože vše od scénaře, herectví a vtipů nic nepobrala. ()

blackrain

Patřil k elitní bojové jednotce. Teď se stal elitní chůvou. Musí ochránít pět neposedných dětí, které mu dají pořádně zabrat. Drsňák Vin Diesel nám poodhalil svou skrývanou méně vážnou a lidskou tvář. Nějak jsem si ho nedokázala představit v rodinné komedii, ale musím říct, že se mi v takové roli docela líbil. Zápletka je sice jednoduchá, téma otřepané, ale pobaví. ()

kaylin

Mám tyhle blbiny, kde si svalovci hrají na citlivky docela rád, baví mě, je to sranda a prostě to za mě celkově funguje. Vin Diesel tomu dal přesně to, co role potřebovala, "jeho" děti jsou roztomile nesnesitelné, aby se nakonec daly dohromady a všechno dobře dopadlo, jak se tak dal očekávat. Nic převratného, ale bavil jsem se. ()

MATADOR

Dětský film ve kterém hraje akční star. Pokud se na to už podíváte, tak musíte sakra vypnout a nad ničím nepřemýšlet! ()

Dexter1

Skúsil to Arnold i Sly. Aby akčná hviezda pobavila rodinu chce už niečo viac než len schému príchod-úsmevné problémy-zblíženie pri ktorej sa herec tvári ako posledný akčný hrdina. Rozhodne lepšie ako Hoganova pestúnka, no v konečnom výsledku zbytočný film, ktorý sa hodí snáď len vtedy keď už nič iného nikde nejde. Ale aby som len nekrivdil, pár vtipných hlášok a scén ta naozaj bolo. ()

wipeout

Prekvapivo dobrá zábava, ktorá síce obsahuje všetky muchy, ktoré sa obvzkle vyskytujú vo filmoch podobných no až ku koncu sa väčšinou drží hladina ich intenzity na zvládnuteľnej hranici. Vin diesel síce hrá ťažkopádne no na túto rolu o bolo postačujúce a možno aj nevyhnutné. Kým film neskĺzal do roviny rodinnonáučného tak mal grády a zabávať sa bolo naozaj načom. Mohlo top byť aj o polku hviezdy naviac nebyť toho konca ale no to bola asi daň preto, že cieľová skupina tohto filmu boli rodiny s deťmi.2,5* ()

kapsomut

Samozřejmě, že to bylo úplně jednoduchý, jasný jak to dopadne, ale mě to prostě bavilo! Je*at na zdejší "rádoby" intelektuály a kritiky! ()

maverick10

Jak se z drsnaka stat drsnakem s deckem na ceciku a upatlanym trickem od materskeho mleka. Fanousci tvrdeho a nekompromisniho Vin Naturala98 museji plakat. Toliko klisoidni a sablonovity hollywoodsky brak jsem jeste nevidel. Umely sentiment, radoby ocesavani rodinnych hodnot a prikraslovani tak dementnich foru, ze by se rozplakal i naprosto mentalni cholerik, jsou tu umelejsi nez kdejaka popova celebrita. ()

SallyZen

Vtipné jen zřídka a příběh, který určitě nezaujme a je celkově trapný. Dieselovi tato role vůbec nesedí(ať radši zůstane u tvrďáků).Aspoň, že se tam ukázala Grahamka. To bylo jedno z mála pozitiv. Jinak tohle už nikdy. 20% ()

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

23.05.2011

Projekt se sice jmenuje lákavě – The Machine – a Diesel si v něm zahraje kyborga, navrženého jako ultimátní zbraň, ale neradujte se. Scénář napsali ti samí lidé co Noc v muzeu a půjde o rodinnou… (více)

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (více)

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé

04.03.2006

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (více)