V tom domě straší!

• USA Monster House (více)

Některé domy jsou strašidelné. V některých nejen straší, ale jsou také pořádně hladové. Jeden takový má přímo přes ulici chlapec Walter. Když se tam vydá pro míč, tak se majitel domu Nebbercracker rozčílí a pak se zhroutí, takže ho sanitka odveze do nemocnice a dům zůstane prázdný. To je jedinečná příležitost vydat se na průzkum. Je jim jasné, že to nebude legrace, když vidí, jak dům pohltí rockera Kostru. I je nakonec děsivý živý dům spolkne a Walter s Buřtem a Jenny se rozhodnou s ním bojovat. Počkají, až usne, a najdou tu nejen fotky sousedovy obří manželky Constance, o níž se povídá, že ji muž zabil a snědl, ale také sklep plný rozbitých hraček a kostru pohřbenou v betonu. Nedlouho poté se vrátí pan Nebbercracker a svěří se dětem se svým děsivým tajemstvím. Pak se rozhodne s jejich pomocí vyhodit dům do vzduchu. Ten se však nehodlá vzdát bez boje, a tak se v ulici brzy rozpoutá ta nejpodivnější bitva, jakou kdy svět zažil. (Nova Cinema)

Asmodin odpad!

Příšerná animace! Polární expres je ve srovnání s tímto daleko lepší (soundtrackem, i sympatickým průvodčím, ktrerý byl dle mého úsudku i vzhledově podobný Tomu Hanksovi). Staříkův příběh byl docela pěkný a zajímavý, ale všechno bohužel zkazily ostatní postavy, které působily neuvěřitelně stupidně (policie, Kostra...). Nejvíc mě sral Buřt, to si tvůrci museli hodně potrápit hlavičky než přišli na tlustýho, uřvanýho blbce. Ze začátku jsem doufala, že by mohli odkazovat na známé horrory (např. holčička na tříkolce v úvodu filmu - To), bohužel jsem v tomto filmu nic známého nepoznávala a to byla docela škoda. ()

filipvrbik

Špatná animace postav, tohoto hororu pro děti, který, kdyby nebyl animovaný člověk se fakt asi bojí-příběh přitažený za vlasy, od propadáku zachraŇují občasné vtípky...30% ()

Oxymoron

V celku povedený a tak nějak... jak to říct... příjemně vtipný (prostě žádné trapné vlezlé fóry, víte jak to myslím) animák, ve kterém jsou po dlouhé době KUPODIVU hlavními hrdiny normální lidé (žádná zvířata, hmyz, pohádkové bytosti a tak dále). Pokud chcete vaše děti pomalu zasvěcovat do světa hororu, určitě začněte s tímhle kresleným filmíkem. Druhá meta pak bude Čarodějův učeň :) ()

Echelon1

Také slabé 3 hviezdičky, animácia je slabá, námet filmu nebol dostatočne využitý, je to pomerne nudné, k našim hlavným postavám si neviete (teda aspoň ja) vybudovať vzťah. ()

kowalski

Pěkně jsem se pobavil. Připadalo mi, že postavy jsou nějak přirozeněji naanimované a i dialogy měly hlavu a patu narozdíl od ostatních filmů této kategorie. No a nejlepší byl parťák šerifa s jeho hláškama. Myslím že děti polezou pod gauč až jim to rodiče pustí pěkně 5.1 ;-) ()

Velemír

Nebýt toporně animovaných postav bez výrazu a emocí, bylo by to díky překvapivé koncentraci děsivých nápadů za víc...! ()

pend

Podle mě nevyužitý potenciál. Jako hraný film to mohlo být zajímavé dílko. Takhle jenom dětský film s řadou zajímavých nápadů a velice dobrou animací. ()

Endavour

Moje dnešní animovaná agonie u hlídání šestiletého bratrance. Nemastná neslaná pohádka, která svým poněkud temným, nepříliš dětským dějem nenabízí žádný odkaz či poučení našim nejmenším divákům. Za občas vtipné scénky a dům, který "žere" uděluji 30%. ()

zdeny99

Je to animovaná pohádka pro děti typu DŮM HRŮZY a ZÁMEK HRŮZY. Přitom je to strašidelnější než kdejaký jiný horor, včetně těch dvou zmiňovanýc. Tohle mělo totiž promyšlený děj o skutečně vraždícím baráku a furt se tam něco dělo. [7067. hodnocení, 273. komentář, 67%] ()

Bozvav

Začátek byl naprosto strhující, s přibývajícím časem se bohužel příběh změnil v průměrnou animovanou akční plácanici. Škoda, neb potenciál byl velký. V tom domě se z toho dalo vykřesat mnohem vice, stejně jako ze závěrečné likvidace. I tak hodnotím velmi pozitivně. Za mne tři a půl hvězdy, tedy 70%. ()

Darkslayer

Slušný animák s ponurou atmosférou, nie len pre deti. Štipka humoru, neokukaná zápletka a dobrá dávka presne vymeraného napätia, aby nevystrašila deti a neodradila odrastenejšie publikum, ktoré sa možno nebude báť, ale nudiť sa určite nebude. ()

petrrr

Pěkná stylová pohádka pro moderní děti. Docela pěkně zpracované a opravdu se řadí spíše k těm kvalitnějším animákům. ()

Mahoney.

Myslela som si že to bude nejaká blbá rozprávka, ale dokázala u mňa vyvolať napätie a zvedavosť. Naozaj v tom dome straší. :D :) Like :) ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra