Pokémon 6 - Jirachi co plní přání

Pokemon: Jirachi Wish Maker

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko / USA, 2003, 81 min

• kaylin

Roztomilý příběh, kde se představují zajímaví Pokémoni. Snaží se to být až příliš moc dojemné a moc to hraje na přátelství, ale tohle už tak nějak k Pokémonům patří. Byl jsem rád, když se vrátil Brock, ale teď zase odešla Misty. Vysvětlení bude někde v seriálu, který tak nakoukaný nemám. No, je to celkem standardní. Příběhově nic moc, vizuálně spíše průměrné, ale pokud máte tenhle svět rádi, sedne vám to.(7.5.2014)

• ARI50

Tohle se vůbec nepovedlo.(6.9.2018)

Jeden z těch lepších filmů Pokémů. Zajímavý průběh ke konci. Pokémon Jirachi se může objevit jen jednou za několik tisíc let (podle mě za 1.000 let), ale také si musí najít nejlepšího kamaráda. Přespává ve fialovém krystalu, který vypadá jako velký diamant a mluví s ostatníma pomoci mysli a také díky ní si najde kamaráda, který šel navštívit s Ashem a ostatníma zábavný park, odkud jde krásně vyděta kometa okolo 7 dní. Jenže kouzelník, který vlastní krystal se schovaným Jirachim ho chce využít na vytvoření legendární pokémona. Jirachi umí jednu zvláštní věc. Umí teleportovat věci z kterékoliv dálky za malou chvilku a proto se říká, že umí plnit přání. Konec je zajímavý a hlavně ta část, kde Jirachi ve svém krystalu přebývá. Hned jsem si vzpomněla na Avatar xD(7.5.2011)

Po druhém filmu konečně nějaká pořádná akce, slabší rozjezd ale suprový akční závěr!(3.2.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $-Tržby Celosvetovo $33,393,751(4.10.2008)