Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

WolfR

Průměrná komedie s dobrým námětem, avšak s velmi nataženou stopátí. Mohlo to být kratší a údernější, avšak i takhle to obstálo, 3 hvězdy. ()

otík

Vtipná, zábavná, ne zrovna příliš slušná, roztomilá a ve své podstatě ujetá komedie v jednom nás seznámí se čtyřicetiletým pracovníkem prodejny elektroniky, který zatím neměl tu čest spát s dívkou. A tak se jeho kamarádi rozhodnou mu v tom za každou cenu pomoci. O zabávu je tudíž postaráno, neboť s takovými pošuky musí člověk spadnout do maléru hned. Jenže láska je mocná čarodějka a ta zapůsobí i v tomto případě. U této komedie jsem se výborně bavil, a i když postupem času díky své délce přeci jen ztrácí tempo, díky dokonalému a originálnímu závěru je to pro mně komediální hit tohoto roku. ()

MJMilan

Jedna z lepších amerických komedií poslední doby. Hlášky typu „vypadá to tu jak na ranči Neverland“ aj. mě opravdu dostávaly. Myslím, že každý divák „to“ hlavnímu hrdinovi ze srdce přál. ;-) ()

daEmoNickY odpad!

Pár dobrých vtípků tam sice je, ale také to trvá dobrých pár hodin. Místo toho jsem mohl znova kouknout třeba na něco od Mela Brookse nebo ZAZ. Bláznivý Příběh Robina Hooda, Bláznivá Střela ... ? Dobrá komedie z obchoďáku http://www.csfd.cz/film/10223-flakaci/ , dobrá komedie o huličích http://www.csfd.cz/film/19452-kdo-huli-ten-umi/ a komedie, kde hrdina vypadá jako panic http://www.csfd.cz/film/224905-mamincin-mazanek/ . ()

Courtemanche

Byl to první film s Steve Carell na který si pamatuji a pořád zůstává ten nejlepší. Na rozdíl od některých diváků nic mi tady nevadilo, Carell má trošku jiný humor než je zvykem, je typ komika jako třeba Ricky Gervais, málo odstínu barev a ten scénář-režisér musí fakt klapnout aby z toho mohla být ta pravá zábava. (vytěžit z herce maximum). Takže i když vám zatím Carrell nic moc neříkal, stejně jednou zkuste tento film a třeba nebudete toho litovat. ()

Radiq

I když se to na první pohled tváří jako nevinná lehká komedie bez nechuťáren, na druhej pohled tomu je docela jinak. Téma panictví samozřejmě zakrouží do sexuálních vod nejen hlavního hrdiny, ale i jeho povedenejch kamarádů a spolupracovníků. A hlavně ti jsou zdrojem těch nejlepších fórků, u kterejch se člověk směje nahlas a né jenom tak, aby se neřeklo. Ani Steve Carell, do kteryho by to s jeho celkem obyčejnym ksichtem člověk neřek, nezůstává pozadu a někdy utrousí takovej joke, že se z toho lehčí povahy docela realisticky můžou zesrat, chch. Prostě jsem se u toho docela bavil a docela lituju, že jsem to neviděl už dřív. Partička okolo Setha Rogena je prostě zárukou docela solidní vtipné podívané. ()

SeanLSD

Už len za schopnosť natočiť ľudsky citlivú a pritom inteligentne zábavnú komédiu na tak prekérnu tému je skutočne umenie, ale Judd Apatow to potiahol ešte ďalej, keď ju rozviedol do zaujímavých súvislostí v podobe vplyvu na ostatné, charakterovo pekne rozpracované vedľajšie postavy, ktoré prirastú k srdcu ako málokedy. ()

Jaňo

66% výborne vystihuje túto príjemnú komédiu plnú úsmevných (nie však po zemi sa váľajúcich) scén (samozrejme okrem depilovania pri ktorom sa sa nemohol ubrániť slzám)... Dobre natočený snímok, ktorý určite nesklame a pobaví.. Výborný výkon Carella ho posunul dopredu a budem sa tešiť na ďalšie filmy s jeho obsadením... ()

Vecko99

Pro mě podobná komedi jako Zbouchnutá a Kopačky, jak stylem vyprávění, tak tématem. Opět mi přijde stopáž přehnaná díky tomu vznikají hluchá místa, ale to je spíš věc názoru. Pro mě lepší tři. ()

Mrkvič

Komentář dávám po dlouhé pauze, jakou si tenhle film ani trochu nezasloužil. Dvě hodiny mi s ním vždy utečou jako nic a stále mě překvapuje, jak ten film zraje, co do příběhu, ale také hlavně co do vtipu, což se u moc komedií nestává. Steve Carell je fantastický (pokud není předabovaný) a ikdyž jsem ho do té doby neznal, hned se pro mě stal idolem. Ale i herci okolo jsou nezapomenutelní (proto potěší v následujících letech jejich vlastní filmy). Možná to je komedie spíš jen tak na 4 hvězdičky, jenže to by to musel někdo useknout před závěrečnými titulky :) ()

markuc

Tak jsem to po dlouhe dobe konecne zhledl - vracim se zpetne k Apatowovym filmum (docela je chvali). Odychova komedie, ze ktere se dalo dostat ale daleko vice. Sice jsem se mistama bavil, ale stejnou merou jsem se i nudil (nektere sceny jsou obzvlastne zdlouhave a zbytecny mi prisel ten cernoch - zbytecna postava). ()

Sfinkter

Slabší čtyři, ale stále čtyři. Možná kdyby tvůrci nechtěli dávat vtip do každé scény, tak by to dopadlo ještě lépe. Ale hodně gagů stojí za to, navíc příjemná Catherine Keener. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)