Hrdinná posádka kosmické lodi, která je ve službách zásilkové společnosti Planet Express, se potýká s internetovým gangem nudistických vetřelců, který získal kontrolu nad jejich robotem Benderem a proti jeho vůli(?) ho poslal zpět do minulosti, kde má Bender za úkol uloupit ty největší světové poklady...

Tento film je první z připravované čtveřice, ostatní mají být na DVD trh uvedeny v roce 2008. Posléze pak budou rozděleny, každý do čtyř epizod, a to tak, že každá epizoda bude tvořit víceméně uzavřený příběh. Vznikne tak nová, šestá, řada seriálu. (havLord)

codeman

ve srovnání s geniálním seriálem bohužel musím jednu hvězdičku ubrat (za občasné momenty, kdy se tvůrci snažili být vtipní za každou cenu a za pár slabších vtípků)... ale i tak skvělá a bavící podívaná... v průběhu jsem uvažoval i o hvězdičku horším hodnocení, ale konec ji nakonec přidal:) taky se mi líbil styl vyprávění - přítomnost (budoucnost) vs. minulost (přítomnost):D ()

BloodMax

Futuramu zbožňuji jako Simpsonovi, ale tento film je něco jiného než seriál. Asi jsem čekal stejnou úroveň, kterou má seriál - vždy mě dostane. Bender's Big Score stejně stojí za to vidět :)) ()

P1tr

První a zřejmě nejlepší Futurama film se spoustou humoru, ale i dojemných scén. Co se týče kvality, tento jediný snímek by snesl srovnání s originálním seriálem. ()

LondonGirl

Nuž, nebolo to také dobré ako samotný seriál, ale za to Bender nesklamal, trošku predvídateľné, ale ani to mi až tak nevadilo. Taká priemerná Futurama. ()

Soweek

Bože já ani nevěděl, že se něco takovýho chystá, ale hned jak sem to uviděl, tak sem musel sosat a podívat se. Hodnocení je možná ovlivněno mou dočasnou euforií, ale stejně...je to Futurama, tomu nemůžete dát menší hodnocení:-) ()

ethos

Presne ako Simpsons movie ale zase aj to porovnanie futurama a simpsonovci ostava. Ovela slabsie ako serial ale aj slabsie ako simpsons movie. Bohuzial som sa dost nudil, az na par vtipkov nist moc. ()

Mr.Nigga

čekal sem málo(asi jako u The Simpsons Movie), dostal hodně. Některý vtipy jsou hodně protahovaný a vyumělkovaný, ale celkově je to hodně povedenej filmeček, jen o něco málo míň zábavnej jak seriál. Všem doporučuju, obvzlášť fanouškům seriálu, nebudete zklamaní ()

ArdathBay

Ještě se mi točí hlava z těch cest časem.Je tam vše, co dělá Futuramu Futuramou. Ve srovnání se seriálem se mi to líbilo daleko více než Simpsonovi ve filmu. 90% ()

solskjaer

Futuramu miluju o drobet více než Simpsonovi, teda co se seriálů týče. Je úplně jiná než všechny ostatní kreslené seriály a líbí se mi, jak moc jsou veškeré postavy a hlavně děje spolu provázané a vše do sebe perfektně zapadá. Bohužel, jak jsem psal ze začátku, seriál u mě vyhrála právě Futurama, boovšem nedá se to říci o filmu. Jak moc miluju tu provázanost a nepředvídatelnost, tak v celovečerní Futuramě mi tohle všechno přišlo až moc složité, nelogické a bohužel ze všeho nejvíc i nudné. U Simpsonů jsem se ani na minutku neodtrhl od obrazovky, což se nedá říct právě o Futuramě. U ní jsem třikrát usnul a třikrát ji dokoukával. Trochu zklamání, ale možná jen proto, že jsem byl velmi natěšený. Každopádně jde o vysoce nadprůměrný film, který se ale nebude líbit všem jako tomu bylo u "konkurenčních" Simpsonů. ()

NALBERTik

První polovina me doopravdy nudila, druhá už byla lepší, ale víc jak na 3* to nevidim no... Jako seriál bych to radil mozna na stejnou uroven jako Simspny, ale jako film se to moc nepovedlo... ()

ZkuKol

Dost velké zklamání a taky dost velké nuda. Ani maximální kadence citací, společenské satiry a závěrečná bitva nezakryli fakt, že tvůrci byli naprosto bez nápadu, a že celovečerní formát Futuramy se pěkně táhne. ()

KR4T4S

Seriál šel vždy mimo mě, nesetkal jsem se s ním. proto možná tak nízké hodnocení. Čekal jsem nonstop smích jako u Simpsonových a nepřišlo to. Několik vtípku je fakt vydařených (hlavně nudističtí vetřelci živící se spamem). Časem asi půjdu s hodnocením nahoru, až budu seznámen s celým vesmírem seriálu. Tv Prima slíbila, tak si to pohlídám. Věřím, že mu moc dabing neublíží. Uvidíme, zda se tento kult stane kultem i pro mě, jako jeho kolega. ()

Lukoboss

Seriál Futurama je zábavnej, ale asi je to tím, že každej díl má nějakých 25 minut. Jakmile se totiž podobná věc natáhne na "celovečerní" film, je to nuda a ještě jednou nuda. Pár vtipů se samozřejmě najde, ale jinak se to pořád dokola opakuje a po chvíli to fakt přestane člověka bavit. Přiznám se, že jsem u toho skoro usnul, protože tomu chybí ten spád, kterej mají krátký epizody ze seriálu. Tyhle seriály by se rozhodně neměly takhle zbytečně protahovat na delší filmy! ()

Melios

Futuramu som nevidel už veky. O to viac som rád, keď zisťujem, že som stále nevidel tak úplne všetko. Piata sezóna ma so svojimi filmami úplne minula a som rád, že to teraz môžem napraviť. Síce mi takmer 90 minút na konzistentný príbeh vo Futurame pripadá ako mierny prepal, stále sa jedná o nadupanú komédiu plnú priameho, cynického a nihilistického humoru, ktorú si s odstupom času naplno užije nejeden introvert. Tento skvost je ako víno. Čím je staršie, tým je kvalitnejšie. ()

chef

Futuramu poznám až moc dobre na to, aby som toto producentom zožral. Vykradli sami seba a doplnili to o prvoplánove vtipy bez nápadu aby vznikol(na pomery FUTURAMY) neosobný, suchý a na počudovanie plochý príbeh. A pýtam sa, kde sa stratila originalita, kreativita a fantázia ??? ()

Raevan

Mě osobně to obrovsky zklamalo, ačkoli jsem si vědom možné spojitosti mého zklamání s obřím monumentálním opeřeným očekáváním.. Zápletku jsem odhadl už ze začátku, ale to že správně, počítám spíš mezi pozitiva filmu, neboť to bylo jednou z mála radostí, že jsem vyhrál tu nepsanou sázku .. ()

uzzi

Futurama je zpět, sice bych byl veselejší za klasické 20 min díly, ale nemůžu mít všechno, na to si počkám pár let, jen co ovládnu svět a tuhle galaxii. Problém tohoto filmu je, že rozehrává zápletku do zbytečně mnoha detailů a ve vysvětlování všech dějů, jako i u představování záplavy vedlejších postav se trochu vytrácí tah na branku, kterým se právem pyšní skvělý seriál. Je to ovšem Futurama, jen se to až moc snaží o to uspokojit všechny a být zaručeně zase tou starou geniální záležitostí - to se celku daří na 80%. A furt je to sakra vtipné a vtipnější než-li drtivá většina dalších, nebo mě oblbla ta hypnožába..? ()

velkyvezir

Co si budeme nalhávat, celovečerák Futurama nejvýrazněji čerpá s Návratů do budoucnosti 1-3. Kdo si uvědomí, že jde o parodování nejznámějších sci-fi filmů (Bender hledající Frye v r. 2007 je geniální parodií na Terminátora, hlavně jeho jízda v taxi), rozhodně se pobaví... Prostě Bender zase skóruje:-D ()

BluT

Jak píšou snad všichni, seriál je lepší, ale pár fajn vtipů se tu najde. A vážně to má celkem zajímavej příběh! Nebyl jsem přímo unešenej, ale 4* si Bender's Big Score zaslouží. ()

Testament

Po dlouhé době jsem se znovu podíval na Benderovo parádní terno (no moc mi ten název nešmakuje) a spokojenost umě přetrvává. Seriál mi přišel sice vtipnější, ale o hromadu vtipných nápadů tu není nouze, o parodování slyvných snímků (Terminator, Star wars) taky není nouze. Sice proti českému dabingu mám několik námitek (originál je prostě originál), aletím výtky končí. Kdo má rád Futuramu, toho tenhle "celovečerák" nemůže zklamat. Děj? Fry má na zadku vytetovaný kód, díky kterému lze cestovat do minulosti a Bender, jehož ovládají vetřelci, se vypravuje do minulosti a loupí poklady. Jasně, dojde k časovým paradoxům a nechybí ani nečekaný závěr....85%. ()