Agent Pete Garrison má na starosti ochranu amerického prezidenta a jeho manželky. Kdysi zachránil život prezidentu Reaganovi, a pokud jde o ochranu prezidentského páru, je považován za nejzkušenějšího experta. Kolega Charlie se mu chce svěřit s něčím vážným, ale odloží to a krátce na to je zavražděn na prahu svého domu. Na místo činu se dostaví nejen Pete, ale také agent Dave Breckinridge s mladou agentkou Jill Marinovou. Podaří se jim přesvědčit místní policii, že nešlo o loupežné přepadení, ale o vraždu a oba se pustí do pátrání, i když ne společně. Pete se sejde s informátorem Xavierem, který mu předá obálku s důkazy, že se chystá atentát na prezidenta, a také mu prozradí, že přímo mezi členy ochranky je zrádce, který s atentátníky spolupracuje… (TV Nova)

djbarrel

Příjemná žánrová oddechovka s dobrým hereckým obsazením. Děj ubíhal velice svižně, žádná hluchá místa. Já se bavil dobře. 65 % ()

ShadyCZE

Kdyby režisér nepocházel z Ameriky, pojal bych toto dílo jako akční komedii. Tím , že je "amík" jak poleno, už chápu zařazení Akční / Krimi / Thriller. U Michaela jsem cítil v mimice dramatičnost, což u mě rozhodlo přihodit hvězdičku.. ()

AVP

Vypada to jako celovecerni verze 24 Hodin :) Funguje to, pekne se na to diva, ale clovek si porad rika, kdy se objevi na scene Jack Bauer :) ()

Miyamoto

Filmek, který svým tématem vyvolává odpor diváků ("ježíš, už zase jeden odepsaný agent co utíká před FBI":-D), ale žehlí to svým obsazením. Jinak není co dodat, typické akční béčko. Normálně za dvě, ale když je tu Eva Longoria, nemůžu méně než *** :-D ()

Scaevola

Klasická politická/washingtonská akce, která nutně stojí na hereckých výkonech. Film nečekaně táhne K. Sutherland a nejlépe ze zbytku mu asistuje E. Longoria P. Naopak mi tam moc neseděl M. Douglas a finále se opravdu příliš nepovedlo. Navíc mi úplně ušlo, proč ve filmu byla milostná zápletka mezi první dámou a osobním strážcem, která ději nepřinesla vůbec nic. ()

david666

pro mě je tento film definicí standardu. je tady víceméně vše, co se od podobných filmů čeká ale chybí nějaká jiskra, která by film oživila. Snad jen to, že vztah mezi Douglasem a Basinger sem nečekal. Jo a vůbec jsem nepochopil postavu Evy Longorii - jako ozdoba OK, ale ve filmu snad řekně 3 věty?.-) ()

Nicole32

Zo začiatku to vyzeralo na slušný akčný krimi film. Lenže akonáhle sa začalo vyšetrovať kto je zradca nastáva problém. Tak veľa nepresností a nelogických riešení som už dlho pokope nevidela. Takisto mi vadil Michael Douglas, ktorý je podľa mňa už trošku pristarí na takéto úlohy. Čo ma však potešilo bola Eva Longoria( aj keď je tu len asi na 10 minút). Celkom ma herecky zaujala v drsných časoch a tu bola tiež v pohode, takže som na ňu zvedavá do budúcnosti. ()

Saxos

Pohodový thriller, kdy první dáma zanáší se strážcem, kterého ztvárnil Michael Douglas. Trochu slabší konec. Asi už nevěděli jak z toho. ()

DJMaroko

Velice dobře zahrané a nápadité ...ano děj je předvídatelný, ale to je u většiny filmů. Rozhodně si myslím, že si zaslouží více než dvě hvězdy a za mě určitě lepší čtyřka 89%. Tyhle role Douglasovi prostě sedí. ()

Kozlowski8

Michaelu Douglasovi, coby šéfovi ochranky první dámy USA, lze přičíst určité osobní selhání při výkonu svého povolání, ale rozhodně není oním zrádcem v řadách tajných služeb, za kterého je považován a který organizuje zabití prezidenta. Proto se nyní musí skrývat před policií i vlastními kolegy a přitom odhalit skutečného zrádce a ochránit prezidenta... Výborné herecké představení, svižný, poutavý děj se spoustou kliček a drobných zvratů a hezká hudba. Závěrečná pasáž to celé bohužel dost silně srazila dolů  a v mých očích ubrala dílu jednu hvězdičku. 65 %. ()

zaack

Docela vyvedený thriller, který nepostrádá napětí, ani kvalitní herce. Douglasovi i Sutherlandovi jejich role sedí perfektně. ()

cz.arlie

Souhlasím s komentáři přede mnou - dvě třetiny filmu jsou fajn, některé scény našlápnuté dějem a jiné naopak "lidsky" podané (tvrďák je schopen přiznat barvu: "Střelil jsem ho do vesty a podruhé jsem vystřelit nedokázal.."), pak se ale děj začne hroutit jako domeček z karet a vyústí v pohled na diváka, který má našpulenou pusu ve stylu "hm, tak zase klasicky ušitý konec" ()

pavont

Mame tu politicky thriller s najvyzsich kruhov a mame tuna herecke megahviezdy. To musi byt bomba. Ale nieje. Ten scenarista bol asi v agonii ked to vymyslal. A koniec je vyslovene ulet. Davam 4* ale to len vdaka Michaelovi a Kieferovi. ()

gizi

Přesně jak píše AngelAngie. Navíc mi taky vadí, že je tam spousta nevysvětleného. U filmu (amerického), se ale nemá moc myslet, že? 60% a na film můžeme pro vždy již zapomenout. ()

josmart

Nic nového pod sluncem, tohle už tady bylo tisíckrát. Ale dalo se na to koukat, zoufalá manželka je kočka, Douglas je pořád ve formě. Každopádně mám pocit, že tenhle typ rolí už by měl raději nechat být, jeho hlavní síla je teď v komediích, škoda, že skoro v žádných nehraje. ()

Halle Berry je k sežrání... žraloky

Halle Berry je k sežrání... žraloky

10.09.2009

Vzpomínáte na doby, kdy platila za největší sexbombu a herecký talent oscarových parametrů? Pak přišla jedna Catwoman a dnes už si na Halle vzpomenou snad jen fanoušci trilogie X-Men. Halle chystá… (více)