Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). (oficiální text distributora)

tulkas

Snaha byla, to se tvůrcům tohoto Shakespearovského kusu nedá upřít. Na druhou stranu celý film vypadá umělě a rozpačitě. Účast Vinnieho Jonese mě potěšila a jako bývalý fotbalový hráč do své role dokonale zapadl. Z toho přeslazeného závěru mě rozbolely zuby. ()

inhotep

Filmy Amandy Bynes mě nikdy nějak zvlášť nebraly a lehké kořenění Shakespearem (btw s Večerem tříkrálovým nemá tenhle film společného téměř nic, jen jména a převleky) na tom mnoho nezmění. Je to koukatelné, nějak zvlášť to neotravuje, Amanda je občas i docela sexy a jejejí herecký výkon někdy vypadá docela snaživě. Film má pár zajímavých scén, občas jsem se i docela pobavil, ale nic víc. Přemýlel jsem i o třech hvězdách, ale nakonec mě od toho odradila (ne)inspirace Shakespearem, když už film láká na slavného dramatika, tak by mohl z původní hry vytěžit více a nezacházet s předlohou jako se špinavým hadrem. ()

Zuzulin

Ono to je možná trapná americká komedie pro třináctileté puberťáky, ale když to porovnám, tak narozdíl od ostatních podobných filmů si to aspoň na nic nehraje a je to proste jen blbina na zkrácení dlouhé chvíle. ()

KarMir

Žádný složitý film, prostě volnočasová komedie, která stojí za shlédnutí v případě, že se chcete zasmát americkým stupiditám - koneckonců nevím, jestli se víc člověk směje těm pseudoforkům, nebo tomu, že to někdo dokázal vymyslet. ()

chemik11

Skvělý film, hrozně me to bavilo. Doteď jsem to viděl asi třikrát a rád se zase podívám. Amanda Bynes patří mezi moje oblíbenkyně, umí se svýma očima pěkný psí kusy :D Námět: holčičí tofbalistka, která se rozhodne ukázat chlapům, že umí hrát fotbal, jako oni, tak se převlíkne za kluka a hraje svýho bráchu :D Proč ne, originální nápad, aspoň jsem teda neviděl jinej film se stejnou zápletkou, asi nejsem takový filmový odborník jako většina tady. Předvídatelný konec? A jako jaký jiný konec byste si představovali, proboha? Kašlete na to, hlavní je, aby se člověk u filmu bavil. ()

K4sum1

Aaach já prostě musím dát aspoň 4* protože jsem se mooc pobavila :D Sice herecké výkony byly trošku slabší, ale Amanda jako kluk byla fakt komická :D ()

Profík

Mám pocit, že tomuhle filmu u mnohých uživatelů ubližuje skutečnost, že v něm hraje Amanda Bynes. Já proti ní nic moc nemám a film mě docela pobavil. Jen si tm mohli odpustit občasné stupidnosti a ttrapnosti a trochu pitomý konec. Ale jinak je to celkem fajn a většinu času naštěstí spíš baví. Mě asi tak na pěkných 75 %. ()

MrsAngel

Děj je sice lehce předvídatelný, ale já se dobře pobavila, pro mě tři hvězdičky, čtvrtou dávám za Channinga :) ()

frannyberry

Vážně výborná komedie, kterou jsem viděla v kině dvakrát a hodněkrát na dvd. Jak už tu bylo napsáno, je to film pro zasmání a zlepšení nálady. Prostodušší, ale zachovává smysl slova komedie, některé scény jsou výborně zrežírované a sestříhané. Amanda Bynes je k sežrání a v situační komice vyniká (díky ní ani scéna s tamponem nepůsobí trapně), trochu pokulhává ve vážnějších scénách a její monology v tomto případě působí maličko strojeně (vysvětlování Dukeovi na hřišti a před plesem). Channing Tatum sice není moc dobrý herec, ale pořád je to asi nejpohlednější a nejcharismatičtější týpek z podobných komedií od Heatha Ledgera v 10 důvodů, proč tě nenávidím. Ostatní postavy také působí moc sympaticky - pár scén s Tobym, s Paulem, maminkou Violy, která působí chvílemi až sjetě, je kouzelných. ()

kratajirka odpad!

Když chce člověk v neděli vypnout - pustí si určitě "Super náhradník" a tohoto stavu se mu dostane náležitě. :D Channingovy začátky byly opravdu skvostné. :D 30% ()

lucika999

Skvelý film. Výborne som sa pobavila, zasmiala. Amanda Bynes je výborná herečka a vo filmoch takéhoto typu je profík. Štyri hviezdy, a nie päť, pretože som videla podobné filmy, ktoré boli o maličký kúsoček lepšie ako tento. ()

Nereida18

Super náhradník je milá komedie se super mladými herci. Hlavní hrdinka je milovnicí fotbalu, což je celkem rozšířená ženská záliba, nicméně i přesto jsem se s ní nespojila. Hlavní představitelka mi navíc moc sympatická není. Tedy aspoň ne v holčičí podobě, jako kluk se obrací o 180 stupňů. Je neuvěřitelně vtipná a její grimasy jsou perfektní. Hlavní hrdina s chromozomem Y je představen mým milovaným Tatumem. Netvrdím, že je to bombastický herec, nicméně na pohodové komedie se hodí perfektně. Hezky se na něj kouká, je vtipný a na filmy, ve kterých hraje, herecky stačí. ------ Zbylí herci jen doplňují tuto ústřední dvojici. I přesto však zaujímají ze scénáře spoustu vtipných momentů. ----------- Hudba je super. Vždy si ji rádaa poslechnu. -------- I přesto, že nejsem fanouškem fotbalu, dokážu se u této komedie vždy náramně bavit. Čtyři hvězdičky jsou oprávněné. ()