Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). (oficiální text distributora)

sedlo03

Velice vtipné. Viděl jsem to asi před týdnem na soustředění (v poledním klidu) a s kamarády jsme se nemohli přestat smát. Umocněné tímto zážitkem dávám 65% ()

Gulde

Ještě než film začne sice budete vlastně vědět, jak všechno dopadne a absolutně ničim to nepřekvapí, ale tak koukat se na to docela dobře dá. Navíc Amanda Bynes je prostě pěkná čuba. ()

andio

Chtělo to v některejch částech filmu dělat krátký přestávky, aby člověk z toho návalu trapnejch pocitů nedostal infarkt. Ale nebylo to špatný. 6/10 ()

Grizzly

Hodne za to asi muze cesky dabing, ale mne to prislo jako hodne spatne natocena a zahrana cukrkandlova blbost. Navic ten megaklisoidni a megapreslazeny konec to zabil definitivne. Jedna hvezda za to, ze sem se asi dvakrat zasmal a druha za Vinnieho Jonese, kterej je proste killer :). 40% ()

Jeremiah

Film, který nabízí mladé generaci vše, co chce vidět , a co ráda vidí - krásné mladé lidi, romantický příběh zasazený do atraktivního prostředí střední školy a sny, které se nakonec vyplní. Příběh , který neurazí ani nepřekvapí, a proto u mne silnější 2. Prostě další film z podtextem "žij naplno dokud jsi mladý a máš ještě nějaké ideály". ()

CiPR

Náměty ze střední školy, kdy holka má svuj sen a jde si za ním a cestou překonává různé překážky? Omrzí? Né, dnes ještě ne. Amanda Bynes předvedla dobrý výkon, který tomu dodává takovou tu pohodičku. Pasáže by mohli být občas více zábavnější, ale to je fuk. Channing Tatum také předvedl, že v něm něco je, a udělal velký skok od filmu "Ve službách války". Já se bavil a to je pro mě hlavní. Proto 67 %. ()

tyna97

Na tuhle povedenou komedii se vždycky hrozně ráda dívám. Už jen to, jak je natočená...výkony mých oblíbených herců stojí za potlesk. Amandě tahle ''dvojrole'' sedla dokonale :-) vždy se nejvíce zasměju u toho, jak Channinga nevědomky objímá v těle kluka... :-D ()

Mallyyy

Vyjímečně dobrá romantická komedie, která se mě líbila hlavně díky soundtracku. Herci ušli. Příběh shit. ()

SpeedyCZ

Né moc svěží vánek do světa filmu - nemastně a neslaně kopíruje film Blafuj jako Backham a do toho přimíchává film Jů, vona je chlap. Vytvořený spletenec drží pohromadě, párkrát se zasmějete - avšak né tak, jak byste nejspíš čekali.70% ()

zabro odpad!

Tak takovych komedii tady bylo, je a k nasi smule i bude vzdy dost. Pro nactilete to musi byt primo skvely film, ne-li film roku. A nechapu jak muzou holku pustit na hriste s rozpustnenymi vlasy. to nechapu. ()

Blaster33

Typická americká komedie zakončená netradičně tradičně. Happyend!!!! Nj co se dá dělat, ale mělo to něco do sebe, občas jsem se musel pousmát, občas zase přemýšlet nadtím jak je všechno předvídatelné. U tohohle filmu víte jak skončí už po 20 minutách, ale proč ne, někdy je to i lepší než utahaný závěr, který nedává smysl. ()

Amplifier

Jsem fotbalista tělem i důší, tak jsem se těšil co tohle bude, očekával jsem něco podobného jako goal. Ale to byla velká chyba. Stupidní komedie s Amandou Bynes, které nam na konci (ukázala) kozy prostě slušná sračka ()

merigieren

Dokonalá komedie, takhle jsem se už dlouho nezasmál. Navíc zde hraje hodně roztomilá osůbka porušující jistá hloupá pravidla, nakonec se jako každý vzbouřenec podřídí... ()

Olík

Tisíckrát omílaná variace na Shakespearův Večer tříkrálový motající se tentokrát kolem krále sportu fotbalu. Takže tu máme převleky, zmatečné situace, zaláskované puberťáky, boj dvou kohoutů na jednom smetišti, roztomilou Amandu Bynes chvíli v ženské, chvíli v pánské konfekci, začínajícího Channinga Tatuma a trochu té rádoby svěží teenage zábavy. ()

char_t

Ale jó, těch místních 58% celkem sedí... Všechno jsme to viděli už tisíckrát, ale s tímhle obsazením se na to dá dívat. ()

lemonova

Teenegerské komédie sú špeciálna kategória, do ktorej už moja pozornosť nezapadá, ale táto je ešte celkom fajn. ()