Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). (oficiální text distributora)

Mickel odpad!

Amíci by NIKDY, NIKDY neměli točit film o fotbale a už vůbec ne s Amandou Bynes v hlavní roli....bože ani s ultra mega gigantickou nadsáskou to nešlo....pls no more ()

TheMe

Příjemné vyplnění odpoledne, které neurazí, neotráví a docela dobře pobaví, i přes to, že člověk vlastně dopředu ví, oč půjde, co se bude dít a jak to skončí. ()

jessic

Podprůměrná teenagerovská komedie s řadou stereotypů jako snobská ambiciózní matka, afektovaná sokyně v lásce, školní šprt, parta správných kamarádek a kamarádů, která využívá zápletku Večera tříkrálového. V roli dívky, která se převleče za svého bratra-dvojče, aby mohla hrát fotbal, Amanda Bynesová, která v mužské roli nechutně přehrává. Pokud chcete Williama Shakespeara v americkém balení pro teenagery, je tu Deset důvodů, proč tě nenávidím, kde se vyskytovali alespoň sympatické inteligentní postavy a příjemné herecké obsazení. ()

mandella

Ok, věděla jsem, že to žádný Shakespeare nebude. Ale upřímně, dalo se to vydržet jen kvůli Channingovi. Sledovat ho ještě předtím, že bude superstar, je zábavné. Míň vysvalovaný, míň hvězdná aura, stejné výrazové prostředky... Kazila mi to jen svými škleby Amanda Bynes a málo fotbalových scén. P. S. scén ze sprch tam mohlo být víc, všichni byli vyrýsovaní jaksepatří ;-) ()

EddieIron

Nemám rád, když se chlap převléká za ženskou. A ještě víc nemám rád, když se ženská převléká za chlapa. Takže vůbec nechápu, proč jsem tomuhle filmu dal celé tři hvězdy. Asi proto, že za jedno podívání to stojí. ()

Goumen

Naprosto průměrná teenagerovská americká komedie. Děj je samozřejmě předvídatelný a ne moc originální a moc se u něj nesmí přemýšlet. Prostě taková příjemná a nenáročná jednohubka. ()

zigy

Mozek do režimu offline = váš úsměv na tváři a pohoda. Mozek v režimu online = blbost. Vyberte si:) Já vybral první variantu a bavil se skvěle, zejména scény s ředitelem školy byly fakt nářez. ()

Jenn

Další z těch neuvěřitelně pitomejch romantickej sraček, co malejm holkám vymejvá mozky. No nic, tuhle herečku nenávidim, ale protože se v týhle sračce mihne písnička od mý oblíbený kapely, jednu hvězdičku tomu teda dám.. nevermore. ()

Desmond04

Taková blbůstka. Na druhou stranu, když obědváte a nedávají v televizi nic jiného tak to zabaví. Sice to nic světoborného není, ale pár vtipnějších chvilek to má. Ale samozřejmě na to, abych si tento film dobrovolně pustil na DVD to opravdu není. Typická BYNESovka ()

JenomDominik

Přesně jak to v komentáři řekl uživatel Shit. Příběh je předvídatelnej, nevím jestli to je tím že miluju fotbal, nebo tím že by film byl fakt tak dobrej, ale prostě byl jak natočený pro mě, navíc jsem se párkrát fakt dobře zasmál. Sexy holka v hlavní roli, co se převlíká za kluka, aby mohla hrát fotbal a k tomu s ní Channing Tatum, co hraje tvrdýho fotbalistu, kterej je uvnitř citlivej chlap... No fakt netuším proč ale pro mě skvělý překvapení a proto 4* (80%) ()

PepusGi11._

Taková ta klasická americká komedie pro mladé teenagery,Amandu Bynes můžu,jen škoda,že uplně přestala hrát....No co se filmu týče,smál jsem se od začátku do konce,kupa vtipných dialogů mě přesvědčila dát 5 hvězd :) ()

brasek

Moje hodnotenie je skreslené mojím vekom, proste takéto filmy nie sú pre mňa a ani sa už nepamätám či niekedy boli. Takže podľa mňa je príbeh nudný, nezáživný a o ničom. ()

hrackabanan

Super vtípky, “ohraný” děj na který já nedám dopustit, vtipná Amanda a pohledný Channing. Nedávám plný počet hvězd kvůli občasným cringe scénám. ()

Luke55

Od naprosto neznámého filmu jsem nečekal naprosto nic o to větší překvapení bylo když se mi to líbilo.A dokonce hodně.Fajn komedie s mnoha situacemi k zasmání,pěkné slečny prostě skvělá zábava.75% ()

mansonn

Bol som poopici ,preto som vydrzal ten film vobec pozerat,lebo sa mi nechcelo pohut z postele.No herecky vykon hlavnej predstavitelky no tie jej grimasy mi pripominali Jima Carreyho co nema byt kompliment.Doteraz sa divim ako som to mohol pozerat.Klasicka zapletka Dievca sa vydava za chalana aby mohla hrat futbal a zalubi sa do spolubyvajuceho a najkrasjie dievca skoly prave po nej pasie.Ked mate deti no hadam si to mozete pozriet inak neodporucam vobec ()

badajajuak

Zapnul jsem to právě ve chvíli, kdy hlavní hrdinka, coby přestrojený hráč fotbalu, dostane balonem mezi nohy. Tomu jsem se fakt zasmál. Tak proto to vyšší hodnocení... ()