Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). (oficiální text distributora)

Maica odpad!

Hnůj! Viděla jsem sice jen poslední ani ne půl hodiny, ale víc bych asi ani nezvládla! Naprostá hovadina nedávající smysl (těžko nikdo nepozná když se holka na střední škole převlíkne za bratra...), scény z fotbalového utkání vypadají blbě a ta holka běhá jako loutka s divným loutkohercem. Konec byl na pozvracení. ()

helrohir

Tieto stredoškolské romantické príbehy nikdy nepatrili a ani nikdy nebudú patriť medzi moje obľúbené filmové žánre. Výnimkou nie je ani tento snímok. Sem tam sa vyskytne ničo vtipné, Amanda Bynes je taká správne uletená a milá, takže ako hlavná hrdinka je zvolená veľmi dobre, ale stále je to len podpriemerná filmová zábava, ktorá je primárne určená dospievajúcim dievčinám, a preto sa na ňu veľmi nechytám. ()

zuzzuli

Teenagerská komedie, která je sice postavená na hlavu a někdy až moc bláznivá, ale povedená. Amanda Bynes svou roli zahrála perfektně a i když to byl "relaxační" snímek u kterého jste nemuseli přemýšlet, líbil se mi. Někdy je lepší americká komedie než nějaký filozofický film, který se nenaladí na vaši náladu. ()

PlysovyMacko

Milujem tento film. Teen komedia inšpirovaná Shakespearom. Dej je postavený na zámene a prevlekoch osôb. Vtipy fungujú, humor obstaráva Amanda Bynes svojimi ksichtami a sibnutym herectvom. Jej chlapčenský prevlek je skvelý. Mladucky Channing je zlatý. Futbal a romantika. Vynikajúca oddychovka. ()

Baudelaire

Ano, je to banální, ale mě to dost pobavilo. Ať hodí kamenem ten, koho ne. Amanda Bynes je takovej živej typ, docela se pro to hodila a zvládla to tak chvalitebně. Ostatní herci taky nebyli žádná tragédie. Scénář byl propadák, ale na druhou stranu dal mnoho prostoru pro fórky. A že jich tam bylo. Prostě přivřete oči, vypněte mozek a zasmějte se - takhle je to pro mě 4* komedie s odřenýma ušima. Ale pokud od She's the Man chcete něco víc, asi budete zklamaní. ()

dražis odpad!

Horší herecký výkony jsem dlouho neviděl. Kdyby aspoň ten fotbal byl dobře natočenej, ale vono ne. Sorry ale házet aut ze salta mi příjde velkej úlet i na americkej soccer... ()

me3x®

priemerna otrepana americka komedia, ktora neprináša nič nové, nenadchne, ani neurazí. Teda až na tie zvláštne pravidlá futbalu, tie ma trochu urazili... ()

Gladi

Trosicku pritiahnute za vlasy ale na niektorych vtipoch som sa naozaj pobavil a radost pozerat sa na Amandu Bynes :-D ()

kiararaftl

Bolo to mile, Amanda Bynes zvykla tocit naozaj mile filmy pre mladych - oddychovky a vzdy pritom posobila prirodzene. To monstrum chodiace dnes po svete je akoby ina osoba. ()

lobo87

Tradičná "bynesovka". Jedna z tých lepších. Amanda tradične preafektovaná, ale to k nej patrí. Pozitívom je aj obsadenie neznámeho Tatuma... 55% ()

Domas88

Já se pořád budu nad tímhle opakovat, ale jestli něco amíci umí nejlepe tak jsou to tyhle jejich tipické americké romantické komedie... V tom jsou fakt mistři... ()

Hezonja7

Další středoškolská rádoby romantická komedie, jen škoda že tam neni ještě nějaký pes co kope do balonu a je vymalováno, takhle tam máme pouze pokus o nějakou oddychovku ale člověk furt musí přemýšlet jaká vlastně hloupost to všechno je. ()

blazma

Tohle ve filmech nemám rád. Když se kluk převlékne za holku nebo naopak. Prostě mi to nedělá dobře na takové filmy koukat a vždycky mám z toho špatný pocit že tohle prostě není dobře. ()

radekfm

Tvůrci by jsi měli zjistit alespoň základní pravidla fotbalu. Na trénincích po sobě hráči neskáčou jako v am. fotbalu, kdo se na hřišti rve je vyloučen, a to nemluvím o tom, že se hraje 11 na 11 a ne 12 na 12... Překlad názvu je taky " Super". Jinak to šlo. ()

FandaF

Velmi příjemný filmeček. Nutno vidět v originále. Sebelepší dabing by tomu nepomohl - hlavně pak excelentní Amandě Bynes. Ta hraje naprosto skvěle. Nejenom, že je k sežrání (takový ten čertík v oku, úsměvy, atd.), ale je to i talentovaná herečka, která si zde v podstatě střihla "dvojroli", kterou bravurně a s přehledem zvládla. Snad právě díky mým sympatiím k ní, odpouštím fimu chyby ve fotbale a jeho tréningu i někdy přehnané gesta, mimiky a přehrávání herců. ()