Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). (oficiální text distributora)

Katarine

No jooo, byla to hovadinka a herci strašně přehrávali...ale když já jsem se u toho tak bavila. Navíc, tolik pěkných mužských objektů najednou, kterou holku by to neoslovilo, že? Nemůžu za to, prostě mě něco nutí dát ty 4* a omlouvám se všem, které to nějak irituje. Jo a prosím vás, nedávejte už do podobných filmů scény, kdy se pohledný černošský fotbalista zamiluje do ošklivé slečny s rovnátky, tohle už začíná být vážně trapné. ()

Chen

Není to ani přesládlé, není v tom žádné lepidlo místo lubrikačního gelu, nežvýkají se tu psí výkaly, happyend je sice extra sentimentální, ale je okořeněný vtipným momentem. Je to vůbec teenagerovská komedie? Je, ale nesází na tak laciné ingredience jakou jsou fekální vtípky. Kultivovanější humor a příjemné herecké obsazení vyváží i nepříliš originální zápletku. Podle mě, jedna z mála nadprůměrných komedií pro mladé. ()

balba

Docela ucházející teenagerská komedie.I když se bude komedie zdát nudná a v některých momentech Vám bude připomínat jiný film , tak věřte , že je i pár gagů , které stojí zato. ()

SallyZen

Komerční snímek s Amandou Bynes, která natáčí filmy na jeden způsob. Tatum je nadaný talent, tak snad se ještě ukáže. Jinak nic extra.45% ()

Gee.Rocks

Amandy Bynes je škoda, zatím to vypadá, že trpí svou slávou podobně jako Lindsay Lohan. Což je velká škoda. Já tam potenciál pro komedii vidím. ()

Hennes

Šílené dialogy dorazily ty fotbalové scény. Že na to vůbec koukám, ale ony to ženský doma v neděli zapnou a já na to s nima čumím. Samozřejmě můžu odejít, ale já to dokoukám, tak co si stěžuji. Uznám, že se někdy pousměji, tak za dvě hvězdy. Do kina by mě nikdo na takový typ filmu ale nedostal. ()

Elyssea

Amanda Bynes je neuvěřitelně nesympatická a uksichtovaná (dle mého názoru) a je jediná na tomto filmu (ano, všimla jsem si dřeva v podobě Channinga Tatuma) co mi opravdu silně vadí. Super náhradník taky bohužel převzal jména ze svého vzoru od Shakespeara (tarantule se jmenuje Malvolio?!?!?!), ale jinak to celkem jde. Je to vcelku originální teen komedie, i když nereálná, ale o tom přece komedie jsou. Asi jsem ve velmi dobrém rozmaru, když to hodnotím celými třemi hvězdičkami. Pohodová oddychovka, při které nemusíte zapojovat ani jednu z hemisfér, ovšem musíte na to mít náladu. ()

Streeper

Pro mě to bylo další z řady typických amerických průměrných komedií, které ničím nenadchnou, ale ani neurazí. Amanda se na tyhle role perfektně hodí a Channing Tatum mi připadal, jakoby tam byl jen pro zpestření. ()

baaaja

Amanda Bynes mi teda rozhodně do oka nepadla, je mi prostě nesympatická a to mi dost kazilo dojem z filmu. Nemám jí ráda a i kdyby tam bylo deset takových sexsymbolů jako je Channing Tatum, tak z toho lepší hodnocení nevyždímou a nevyždímou :) ()

JohnRambo

Komédia ktorá nesklame ale ani ničím neprekvapí. Nie je to superprofesionálny film a tak nemôžeme čakať nič výnimočné. Môj názor je taký, že Super náhradník patrí k tej lepšej skupine béčkových komédií. ()

carly

nie že by sa mi ten film nepáčil, ale mám z neho zmiešané pocity. bol zábavný, aj keď niektoré situácie mi pripadali vyslovene trápne. aj dobre zahraný - Amanda má veľký komediálny talent. zvlášť pre fyzickú komiku. Channing je na zjedenie, čo trochu zakrýva fakt, že vie hrať a IMHO by mohol v podobnom žánri hrať častejšie. úžasný bol aj Violin "maskérsky" team, hlavne Paul. a tiež rodičia. tlieskam aj Emily Perkins a riaditeľovi školy. ale najlepší bol jednoznačne Vinnie Jones. z nejakého dôvodu mal falošný Sebastian s Dukom oveľa väčšiu chémiu ako Viola, ale možno to bol zámer. ak bol, tak som ho nepochopila. a záverečné odhalenie bolo patetické. prvá časť so Sebastianom bola super, ale Viola - škoda reči. ako hovorím, s takou predlohou a takými hercami to mohlo dopadnúť podstatne lepšie. ()

lakikaki

Za posledných desať minút by som tretiu hviezdičku najradšej strhol, ale Vinnie Jones, vtipný riaditeľ školy a zopár vydarených scén si to nezaslúži. Čistý priemer so "špinavým" koncom. ()

Andre3000

Se sám sobě divím, proč sem vůbec na tenhle film chtěl jít do kina. Jako nebylo to tak špatný, ale hodně nehodícíh se momentů bych vyšktrnul z těch jejich fotbalistckejch hlav. Amandu Bynes sem měl v té době rád, teď ji nějak nemůžu vystát, pipinu jednu s dlouhejma punčochama. ()

pufina

Do you like cheese? Gouda is my favourite! Pár podařených dialogů a pár vydařených scén, díky kterým film stojí alespoň za jedno zhlédnutí. ()

Juto

Väčšinu huromu má na svedomí Amanda Bynes, energická mladá herečka s vynikajúcimi komediálnymi kotletami. 4/10 ()

otík

Velmi příjemná oddechovka s milými mladými herci a jedním velkým tajemstvím (které známe už od začátku). Podařilo se natočit sice hodně ošuntělé převlekové téma, ale naštěstí je filmeček vtipný, pohodový a i ten fotbal je natočený slušně. ()