Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). (oficiální text distributora)

um.Trip

Vcelku povedená teenageroská komedie, která si vzala námět ze Shakespearova Večeru tříkrálového. Musí vás ale chytit u srdce, jinak asi hercům neprominete časté přehrávání a filmařům silně nevěrohodné fotbalové scény. ()

Lea.inJuly

"Komedie", u které jsem se moc nezasmála. Spíš jsem většinu času žasla nad tím, jak může někdo natočit takovou hloupost. Hlavní hrdinka 98% filmu působila dojmem, že na tom s duševním zdravím není přiliš dobře a u scény, kdy se holky praly na dámské toaletě, jsem měla ústa nevěřícně otevřená. Něco tak neskutečně trapného jsem opravdu dlouho neviděla. Jedna hvězdička za Channinga Tatuma, na kterého se dalo aspoň dívat, přestože jeho role byla stejně pitomá, jako výrazy ve tváři Amandy Bynes. ()

Rado1988 odpad!

Kdyby to byla parodie na romantické komedie, tak si to zaslouží možná i dvě hvězdičky. Takhle to byl další ztracený čas. Nevím jestli byla horší hlavní představitelka nebo tak kýčovitý scénář co mě znechutilo více. ()

malyLibor

Miluji tyhle intelktuálské komentáře... No, co už, já nejsem intelektuál, takže sem napíšu jen proč jsem dal pět hvězd. Je to jednoduché. Protože se mi tenhle film líbil, protože jsem se u něj nasmál a protože měl happy end, a to já prostě miluju. ()

Pythonator

Je Amanda Bynes herečka či není??? Toť otázka. Spíš asi ne, ale rozhodně je roztomilá. Její přehrávání je tak trapné, až je pěkné. Od této moderní variace na Večer tříkrálový jsem moc nečekal a byl jsem mile překvapen. Je to sice další blbá teenagerovská romantika, ale tahle není až tak blbá a docela pobaví. ()

lilylove

Příběh,který jsme už několikrát viděli.Musím se přiznat,že jsme se na to občas dívala jedním okem.Většinou jsem se nudila a mám dojem,že jsem se ani jednou nezasmála.Dá se na to,ale tak nějak dívat.Znovu bych si to ale rozhodně nepustila. ()

demovka

Zářný příklad toho, jak výborný potenciál a dobří herci díky režisérovi skončí ve frašce. Opravdu by to bez toho pitvoření a přehrávání nebylo vtipné a nefungovalo to? Proč to k tomu režisér musel přidat? Proč nutil Amandu se chovat jako debil, místo aby předváděla normálního kluka? Ve večeru tříkrálovým to fungovalo a bylo to vtipné, tak proč ta snaha z toho udělat trapnou frašku. Takže když se umaže přehrávání Amandy, spolužačky s rovnátky, přehrávání bejvalky Moniky a ujetý chování matky a ředitele školy, tak ten film by měl opravdu potenčiál dobré komedie. ()

Legolas2000

Jako fanoušek fotbalu jsem se nekoukal na chyby filmu.. ale na příběh, který se mi líbil.. A jako bonus příjemné romantické téma..takže spokojenost /70%/ ()

Tezuka

Jako mladší jsem tuhle komedii rád sledoval, už je to dávno, co jsme si ji poprvé pouštěli na základce, ale rozhodně jsem na ni nezapomněl. ()

lucij68ee14

Tyto typy komedií mě většinou moc neberou. Tato je však jednou z výjimek. Ano, je to triviální a troufnu si říci "hloupoučké", tady mi to však vůbec nevadí a nějakým způsobem to docela dobře funguje. Není to nic extra, jako oddechovka je to však ideální film. ()

jetos

no sice to u nás zatim ofiko neni, ale jinak už jo, viděl sem verzi bez češtiny a řek bych jedna z těch lepších komedií, už se těšim do kina ()

Aloika

Zabite ma, ale mne sa to páčilo !! Samozrejme, už keď si prečítate obsah, viete ako sa to skončí, ale scéna, keď si Amanda Bynes vopchala do nosa tampón je neprekonateľá. Rovnako ako polonahý Ch. Tatum :)) ()

mindkiller

Áno ale keď Channing Tatum je sympatický herec, Laura Ramsey zasa krásna až až a Amanda Bynes to hrala tak prehnane až sa mi to časom začalo páčiť ... je to síce len oddychovka ale pre mňa veľmi dobrá. Čo tam po tom že to možno nemá také a také kvality :). Film má predsa baviť ;) ()

amlug

Americká teenagerovská komedie al á Shakespeare. To zní fakt hrozně a každý slušný divák se takovému výtvoru vyhne na míle. A super náhradník se drží formátu, o žádné překvapení mu ani nejde. Tak proč tři hvězdy? Prostě protože jsem se bavila a dokonce i nahlas smála. Sama si to neumím vysvětlit. Vždyť v krvi jsem měla nula promile a ani žádné dovádění v konopí napředcházelo. ()

bax

Na tejto komédii som sa celkom bavil. Síce som mal stále pocit, že podobných filmov s totožnou štruktúrou som videl už mnoho a od začiatku som vytušil ako to skončí, ale aj tak som si oddýchol a pobavil sa. Až do konca prvého polčasu zápasu na konci som plánoval tejto snímke dať 3*, ale potom nasledoval typický klišovitý koniec a celé to bolo strašne nevierohodné (nieže by také pasáže neboli sem tam aj počas filmu, ale tu to bolo nahustené a násobené). Takže nakoniec 2*. ()