Koncem 40. let minulého století byli Martha Beck a Raymond Fernandez známí jako „Vrazi osamělých srdcí“. Jejich vražedný plán byl jednoduchý – podvedli a pak zavraždili opuštěné válečné vdovy, které odpověděly na jejich inzerát. Sami se také seznámili na inzerát a Martha se měla stát první Raymondovou obětí, ale byla to láska na první pohled. Tím, co je spojovalo, byl perverzní sex, záliba v pletichářství a láska k penězům. Když byli zatčeni, přiznali se ke 12 vraždám, ačkoli skutečný počet se spíš blíží 20. Při soudním líčení Martha s Rayem cukrovali, drželi za ruce a zdálo se, jako by se nemohl nabažit jeden druhého…. (Filmbox)

Klajnik odpad!

Průměrné až to nudí. Námět je sice typická retro žánrovka o schopným ač citově ztvrdlým detektivovi, co se žene za zločincem, ale vím, že z toho lze vymáčknout slušnej film. Jen je nutné mít zajímavé postavy. Zde mě nebavil ani Travolta ze strany zákona, ale Leto ze strany druhé. Oba hrají dobře, ale obsahově mě to nikterak nezainteresovalo. Bylo mi tedy po celou dobu jedno, co se komu děje i to, jak to celé dopadne. To vše je chyba scénáře. Na něm totiž stojí vše. V tomto případě celých 100 minut zbytečného obrazu. PS: Já už fakt nevim, za co bych měl dávat tu jednu hvězdu. Jsou horší film, ale když z toho nic nemám, tak... ()

Gore

Nabyté hvězdami, ale totálně zmršená režie, kdy režisér nedokáže navodit tu správnou atmosféru, ani kdyby mu mlátila kladivem do hlavy. Škoda. ()

kowalski

Zajímavé téma a atmosféra ale docela nudně zpracované. Škoda už jsem Travoltu hodně dlouho neviděl hrát v nějakém pěkném filmu. ()

Honny2

Opravdu hodně podhodnocený film, který by si, zde na ČSFD, určitě zasloužil červenou barvu a nějaké to % navíc. Atmosféra je prostě perfektní, i když zhruba uprostřed se děj malinko vleče, tak skvělý Travolta a Salma Hayek to bohatě vynahradí. ()

zahadum

Veľmi nevyvážený film...skvelý námet ( skutočná udalosť ) skvelý herci ale napriek tomu to chcelo viacej života...nevedelo sa to zaradiť...bolo to ospalé...ako divadelná hra. Na vine je aj dosť katastrofálny dabing ktorému sa vyhnite na sto honov.... ()

Bozvav

Stylové krimi drama, kterému jednoznačně vévodí krásná Salma Hayek a ostatní jí zdatně sekundují. Příběh sám o sobě nic moc, ale jistá komornost a způsob vyprávění mne bavily. Kdyby to bylo o dvacet minut kratší, tak dám asi o hvězddu výše. Takto 65%. ()

Vodny

Pomalu se rozjíždějící začátek může někoho odradit od dalšího sledování, ale byla by chyba tento film minout. Především bych vyzdvihl výkon Salmy Hayek, která se vám v tomto psycho/dramatu předvede jako neskutečná mrcha a veškeré lichotky o jejím krásném dekoltu jsou ta tam. Její partner, Jay Leto je na tom podobně a oba dostanou co si po právu zaslouží. Travolta spolu s Gandolfinim jsou správná dvojka a oba ví, jak se co sluší a patří. Postupná gradace napětí je tvořena dramatickými scénami, které se s ubývajícím časem stávají brutálnějšími a nikdo by neřekl kam až se může člověk díky lásce dostat - na elektrické křeslo. 70% ()

Hapretor

Mně to tedy nepřišlo nijak významně zábavné. Travolta mi tady nepřišel jako bůh ví jaký herec. Působilo to na mě dost utle - kecy, kecy, kecy, kde jsou? Máme je. Najednou je našli, zatkli a popravili. Díky Salme Hayek je na co koukat. Nejen, že je to kočka první třídy, ale i dobrá herečka. Psychopatku zde hrála fakt hezky. A to jak kroutila prdelkou? Oh jeah! Celkově je u mě tento film spíš podprůměr, přišel mi spíše nudný, jen sem tam zase naopak úsměvný. Třeba: "Kolik stojí ten pes?" "Ten není na prodej." "Všechno má svou cenu!" "Tisíc dolarů" "Tisíc dolarů, to beru?! - prásk a dědula to má za sebou. ()

hororwatch

Žádná kulervoucí kriminálka s geniální, přesto však originální zápletkou. Film pěkně odsejpal a to i přes celkem pomalý tempo. Velmi sympatické obsazení dělá z tohoto jinak průměrného filmu solidní záležitost. ()

Rasle

Skvelá kriminálka, ktorá ma upútala hneď od začiatku. Skvelý herecký výkon podala najmä Salma Hayek v podaní bezcitnej vrahyne Marthy, ktorá spolu s jej "telesným" komplicom tesne unikajú pred detektívmi Elmerom C. Robinsonom (John Travolta) a Charlesom Hildebrandtom (James Gandolfini). No pred spravodlivosťou nikto neutečie a tak je dvojica zločincov lapená a za činy, ktoré spáchali si odpikávajú trest smrti na elektrickom kresle. Priaznivcom Krimi môžem len doporučiť. ()

Dárius

Jedna jediná hvězda do plného pole chybí za ten vlažný začátek.Jinak kvalitní kriminálka-zarputilost při krimi Travolta dokázal při snímku "Generálova dcera".Od té doby krimi s ním-můžu. ()

Ygnor

Pěkné rekvizity a vlhkohnědá vůně padesátých let, jenže Salmě ani Johnovi film moc nesednul. Snímek mě nechal úplně lhostejným a to na tři hvězdy nestačí. ()

Martinka21

"Víte co se říká o poldech a koblihách? Jsou nejlepší, když je v nich díra!“ Martha... Budu průkopníkem a dávám 5*. :) Opravdu se mi to líbilo... ()

kluzo

Rád sleduji kanál Investigation Discovery a tenhle film se tomu podobá. Lepší ztvárnění. Travolta ukázal, že stále umí. Hayek... Tak tu jsem v takové roli nečekal a dost musím přehodnotit názor na její herectví. Tu magorku jsem ji věřil. ()

Razzor_82

"Mám rád, když na mě koukáš při práci." Delikátně herecky obsazená ale dějem průměrná kriminálka. Hezká dobová retro atmosféra a pár krvavých scén. Leto je věrohodný slizák, Hayek zase cynická vražedkyně. Travolta jako detektiv neskutečně šlape vodu. Citové vazby působí dost uměle. Snímek na jedno podívání. 6/10 ()

LordMysti

Průměrné kriminální drama s průměrnými hereckými výkony, s průměrnou dějovou linií a průměrným zpracováním. Nemohu si pomoc, ale jako bych tohle už někde viděl... ()