Nadějný tenista Gary se rozhodl vydat vlastní cestou a se sportem sekl. K tenisu se ale úplnou náhodou vrací jako asistent trenéra na jedné střední škole. Když současný kouč nečekaně zemře, ujímá se jeho místa. Na starost dostane několik puberťáků, jejichž snem je výhra poháru. (oficiální text distributora)

web-dat

Posledních 15 minut jsem zatuhnul. Manželka říkala že jsem chrápal .. hm. Celkově mě film unudil k spánku :-D ()

dj_kure

Jedna velká nuda které nepomůže ani Scott. Pokud hledáte oddych u filmu o tenise raději bych volil Wimbledon. Balls Out je spíše trapárna u které přemýšlíte jestli jí vůbec dokoukat. 2* ale fakt jen tak tak... ()

xpantherx

Na moje počudovanie, som sa na niektorých úsekoch naozaj schuti zasmial, čo sa pri týchto nových amerických komédiách u mňa nestáva často. Stifmajster je Stifmajster :) u mňa tak 65% Asi najlepšia scéna bola ako Gary rozpútal pogo na večierku. ()

dannyd14

Sean je veľmi nádejný herec a patrí medzi mojich favoritov, ale s hrdosťou deklarujem, že toto je jeho najhorší film, v ktorom účinkoval. Absolútne trápne. 1* za prekrútenú hlášku toho Aziata. ()

DaveSmith

Popravdě to byla hrozná kofotina, ale párkrát jsem se od srdce zasmál. Seanna mám rád a tady byl skvělej. Bohužel to nestačí. Většina humoru je založená na trapnejch situacích a to já prostě nemusím. Bylo to na hraně, ale nakonec volím jen za 2, na trojku tomu něco chybělo. ()

Zlaticko1

Já se opravdu pobavil. Celkem vtipné, originální nápad. Scénář na komedii povedený a Seann William Scott se mi v tomhle filmu líbil. Seann William Scott fakt něco v sobě má, mám rád jeho styl :) Herecky celkem dobře zahrané ()

unrocker

Není to úplně beznadějné. Film o tenisu, sice velice nezajímavě natočený, ale né zase tak špatný. 95% času filmu sem se ani nezasmál, ale jednou za čas přišel takový joke že jsem prostě vybouchnul a docela dobře se zasmál. ()

vieriX

Svým způsobem kravina jak mraky, ale na druhou stranu jsem neměl čas se nudit. Šlo z toho ale vytřískat více, ale i tak slušný průměr. ()

kotasbk

Průměrná komedie se zábavnými chvílemi (děda v záchvatu smíchu), ale většinou s trapnými nebo lépe řečeno s nechutnými scénkami (zvracení, žena v karavanu). Tentokrát mě Sean William Scott trochu zklamal a to jsem čekal a stále čekám na nějakou jeho prvotřídní roli v pořádné teenagerovské komedii. Hodnocení 45% a to díky Scottovi. ()

ostravak30

Abyste se zasmáli, musíte mít uši nastražené. Nenajde se toliko vtipných situací, ale rozhodně jsou vtipné hlášky a dialogy. Mírně úchylný Seann William v roli školníka rozhodně zaujme. Hraje to dobře a celkem se trefil do noty, aby byl takový ten správňák, ale drsňák. K tomu se mi líbí jeho španělský objev v roli učitelky a krásné puberťačky, jíž otec zemřel a právě po něm přebírá školník roli kouče, ač neoficiálně. Oceňuji pak, že se jedná konečně o film o jiném sportu než fotbal, americký fotbal či baseball. Dávám tři hvězdy, ale rozhodně říkám, že tenhle snímek měl potenciál získat ještě víc. Já se ale nenudil. ()

johnson

Prostě super komedie se super Scottem. Jeden z nejlepších momentů je, když se ředitelova dcerka zvedne a povídá: '' Rip that motherfucker's butt open and make him lick his own shit from your big fucking cock!'' U toho sem skoro zemřel smíchy. Páráda!! ()

rafix

Mě se to moc líbilo. Hlavně Sean William Scott byl boží jako vždy. Podával dobrý výkon jako v "Prcičkách" a to je dobře. ()

sAreOn

Eeee, co to mělo být? Jelikož jsem viděl tenhle film hned po Blades of Glory, tak jsem musel hned srovnávat... A Balls Out prohrálo na plné čáře. Po většinu času nechutné a nevtipné, nevím, ale to, že někdo zvrací mi moc vtipné nepřijde. Ve filmu bylo pár vtipných momentů, ale na komedii trvající 90 minut opravdu málo. Prostě na mě asi až příliš... ale proti gustu... ()

DjLibnei

Nebýt Seanna, tak je to film o ničem.. ono i teď je scénář o ničem, ale skvělé vystupování Seanna hodně film vytáhlo.. Film mi příjemně utekl, pobavil jsem se.. takže jednou a dost :) ()

brodži

Film je celkově průměrný béčko. Docela mi neseděla zarostlá tvář Scotta, ale budiž. Chování v tomto filmu má jako absolutní buran a to se mi na tom líbilo. Díky některým hloupým a nesmyslným válům jsem se musel dokoukat do konce.3* ()

FandaF

Průměrný, mírně zábavný, mírně nudný a mírně nasrávací film. Osobně se mi nelíbí /občas se ve filmech vyskytující/ Scottovy "nadstandardní" úleťárny. Je to jen pár procent ze všech jeho gagů, ale dost to ruší. Jinak je to dobrý herec a komik. Komedie s ním mám rád. ()