• bouncer
  **

  Na první pohled zajímavý seriál plný padlých andělů, duchů, čarodějnic a to vše navíc z prostředí malebné soukromé školy. Bohužel dost rychle začíná být děj nesnesitelně zmatený a rychle přeskakující mezi jednotlivými motivy (ostatně tak už to u seriálů bývá). Nejhorší se mi ale zdá, že už ke konci první série (5 dílů) dochází tvůrcům dech. Pouze pro velké fanoušky Buffy a jí podovných...(19.9.2006)

 • Asmodin
  ***

  No vida, není to zas tak špatný seriál nebo jsem jen nenáročná divačka. První řada mě dost nudila a taky mi dost trvalo než jsem se zorientovala v ději, ale druhá řada už je zábavnější. Dalo by se říct, že celý seriál táhne Michael Fasbender. Je to asi nejslabší Fantasy/Horor seriál, který jsem kdy viděla. Docela mi vadil ten neuzavřený konec. Bylo docela úsměvný, když jsem viděla retuš "drastické" scény, přestože jsou nyní k vidění v dopoledních hodinách i horší scény.(13.2.2014)

 • DadysGirl
  ***

  Wow, seriál kterej zabije hlavní hrdinku? Jako dalo se z toho získat víc... ale bylo to asi ještě před boomem současných homo emo upírů a čarodějů (upozorňuji, že je miluju! :-)) Má to Michaela Fassbendera a navíc i milostnou scénu s ním... To mi naprosto stačí ke shlédnutí těch několika dílů... Předpokládám, že pro další díly to nemělo dostatečnou sledovanost...(27.6.2014)

 • Laerry
  **

  Co se seriálu nedá upřít, je jedinečná atmosféra starého kontinentu. Lákavé prostředí fotogenetického hradu, který patřil dynastii Tudorovců, a především proslulá britská provokativnost: všichni souloží se všema, a to i lesbičtí duši a démoni, převlečení třeba za kněze. K tomu si připočtěte temnější Voodoo rituály a potvory ze staré mytologie a máte z toho namíchaný jedinečný mix, který ale většinu času silně nudí a neprobudí ve vás zájem o postavy a jejich osudy.(24.6.2011)

 • Jacinda
  **

  Hlavní postava mi přijde nanejvýš trapná. Člověk by možná řekl, že jsem vysazená proti holkám, ale pouze ukázky na AXN sfi-fi mi stačily k tomu, abych si řekla dvě věci: Celkem zajímavé, nicméně neshlédnutelné díky Jemine Rooper. Příšerný sestřih působící "jako barevná helma" určitě není sexy (jak hlásí reklama) a věta "Musíme zabít vaše dítě" by nejspíš měla být dramatická, mně ale přijde spíš k smíchu. Prostě hrůza(26.1.2009)