Nezvratný osud 3

Nezvratný osud 3

Horor / Thriller

USA / Německo / Kanada, 2006, 93 min

• Tuxedo

Poměrně zbytečné pokračování, kromě ucházejícího úvodu je to nuda.(8.4.2006)

Pokud položím na stůl dobrý scénář prvního dílu a na to položím pásku dějově drsnější dvojky, tak v trojce můžu tyhle faktory doplnit efektem a napínavostí, která trojka obsahovala a vyjde mi hororová teens série desetiletí. A to není málo.(14.7.2012)

• MoRTy

potřetí už je to dost velká nuda.(7.9.2007)

• Gilmour93

Tak už to v této sérii zkrátka chodí - kdo se vyhne jednomu ladnému švihu kosou v podání Chmurného žnece, toho v blízké budoucnosti čekají tupé cepy, drtící mlýnská kola a rozzuřené kombajny.. Wong se drží zavedeného schématu jak lejno košile, domino-efektem náhod způsobené mordy jsou dostatečně krvavé a příliš mladí na smrt zkoumají fotografie ve stylu Donnerova The Omen jako o život. Originalita veskrze žádná, ale co jsem čekal, to jsem dostal. Kdo očekával existenciální drama o kurdské pastevkyni jaků putující krajinou s tureckým chlapcem trpícím Downovým syndromem, musí čekat někde jinde..(27.9.2011)

Trojce se nevyhýbá únavový syndrom; nastupuje stereotypní linka. Ovšem grilovačka je dostatečně žhavá, horská dráha předvede slušný sešup… zbožňuji divokou jízdu… a hráč Lewis se smrti nebojí… to mě hodí do pohody:) a můžu si říct - nebylo to tak špatný. Yuri přilož!(1.12.2011)

• - Snímek byl ve výrobě už od roku 2003, mluví se o něm dokonce už na DVD vydání předchozího dílu. (imro)

• - V jedné z posledních scén, konkrétně ve chvíli, kdy SE Wendy (Mary Elizabeth Winstead) dívá z okna, je možné všimnout si čísla 180, tedy čísla letu z prvního dílu. (fiLLthe3DD)

• - Dodávka s nápisem "Drink Responsibly", která zablokuje dveře od auta hlavních hrdinů u rychlého občerstvení, se shoduje s tou, která předjede hlavní hrdiny na dálnici v předešlém díle. (Lorge)