Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

Mangano

I když scénář stále kopíruje linku předchozích dvou dílů, pořád je film koukatelný. Scéna s dívkami v soláriu je za mě asi ta nejsilnější, ačkoli je pitomá jako všechny ostatní. ()

david141474

No tak začátek na horský dráze nebyl úplně špatnej, ale taky nebyl nejlepší. Děj je úplně stejnej jako v prvním díle. Smrti byly udělaný dobře a myslím že asi nejlíp ze všech 5 dílů. Tentokrát bylo i zajímavý to, že mezi smrtmy je nějaká provázanost s fotkami hlavní postavy. Některý postavy jsou nezajímavý a některý zajímavý. Herci docela dobří. Soundtrack pomalu nezazněl. A finále bylo nic moc. No a finální scéna ve vlaku byla opravdu povedená, jenomže pak jsme dostali shit s názvem Nezvratný osud 4. 8/10 Nebylo to špatný, ale jednička je přece jenom lepší. ()

zaack

Úvodní hromadná smrt je tradičně dechberoucí. Zbytek filmu je ale už o něco slabší než první dva díly. ()

huriccan

Pozor! Den potom co jsem viděl tento film se na horské dráze v Anglii zranilo 29 lidí, takže..? Kromě nepřiliš kvalitní horské dráhy ještě ve filmu uvidíte, co může způsobit splašený kůň, nebo proč mají pravdu ti co tvrdí, že opalování v soláriu může být nebezpečné ()

Luke55

Naprosto zbytečné třetí pokračování s naprosto nesympatickou a věčně protivnou(nebo hysterickou)hlavní postavou,které je navíc naprosto stejné jako první dva díly.Asi bych dal odpad kdyby film alespon trošku nezachránily originálná úmrtí postav.Nepochybuju o tom,že asi vznikne i čtvrté pokračování a tady je příklad nějáké debilní smrti:''Chlapec pomáhá paní s kočárkem přižemž ho dítě kopne do nosu.Z frnáku mu vystříkne krev na vedle stojícího pána,který je samý sval a vypadá,že ho právě pustili z basy.Ten je oblečen celý v bílém a když mu na jeho extrémně upnuté tričko vycákne krev neuvěřitelně se nasere a našemu chlapci rozfláká hlavu o patník.''Hodně lidem se asi hodnocení nebude líbit,ale tenhle film prostě nepřináší nic nového takže stačí vidět první(maximálně druhý)díl a víc jich být fakt nemusí.35% ()

PavHer

Potřetí omílat stejný nápad se nevyplácí, stejně jako v případě trojky nezvratného osudu. Dvojka je jednoznačně nejlepší díl, a možná za to může i fakt, že ho točil jiný režisér. Trojka už je jen klasická vyvražďovačka, kterých vídáme ročně nespočet. ()

jcall2bad

Bída a utrpení. Skvrna této trilogie. Zatímco v obou předešlých dílech byla při počátečních nehodách krev a úroveň brutality byla velká, tady vidíme pouze digitální horskou dráhu v chaotických záběrech bez špetky napětí. Jako v jedničce to byl plán smrti, ve dvojce nejasná, ale dobře vymyšlená znamení, v trojce jsou to fotky, které říkají, kdo zemře - to je sakra pokles ve fantazii. Stojím si za tím, že kdyby trojka neexistovala, bylo by to jen lepší. Musím ale vyzdvihnout, že na některé smrti se koukalo dobře a já se vcelku bavil. ()

Elissabet

Ano, byl to dobrý film. Bez ohledu na to, že jsem neviděla předchozí dva díly mi bylo jasné o co jde, co se bude dít a jak to dopadne. Tak jak jsme seděli v obýváku, tak přesně jsme všichni věděli kdo, kdy a jak zemře. Je to dobrý film, ale přesně víte co se stane a to by se podle mě stávat nemělo. ()

cactuska

Zo všetkých troch častí, je táto najslabšia. Scény, ktoré sa dali divákom očakávať síce vyrovnali zaujímavé vraždy, ale vo mne nedokázali evokovať lepší dojem ako na obyčajné tri hviezdičky.... ()

zekon

Už dosti vyčpělé a neoriginální, tady oproti 2 už víte co přijde. Zbytečný díl a trapné vykrádání předchozích dílů. ()

Agent24

Nejslabší díl,ale stejně zábavný. Na DVD je navíc interaktivní takže můžete vybírat co se kde stane. U mě paráda. ()

kyblik2

Jednorázovka na nudný večer. Nebál som sa pri ňom, nesmial, nemal som zimomriavky.....ale ani som nezaspal...Tento film nemá dokopy nič okrem zákerných vrážd spoločné s jeho dvoma predchodcami. ()

Mr.Lordi

Na rozdíl od prvních dvou dílů je tento dimenzován jinak, spíše marný boj přesvědčit co se vlastně děje a co bude následovat... Tentokrát vše nakonec dopadne úplně jinak, každopádně jednotlivé konce postav jsou velice dobře propracované, proto jen za místy zpomalující pasáže strhávám a tudíž výsledně dávám 70% ()

Mr.Hackels

Už to není ono. Je to sice ještě koukatelné, ale nevím jestli najdu sílu na ta další pokračování. Dvojka mi přišla lepší než jednička, ale tady je skok dolů dost znatelný. ()

f3nix

Tak ikdyž jsem nečekal žádný zázrak, bylo to ještě horší. Na to, jak byla v upoutávkách tolik propagovaná ona horská dráha, tak ve filmu se jí nedostalo zdaleko tolik prostoru. Děj filmu v podstatě kopíroval předchozí díly a "smrťácké" akce se daly už dopředu tušit. Na kvalitu předchozích dílů to zdaleka nemá. ()

Filatov

Sakra tak když už jsem si myslel, že ve trojce nebude kam pokračovat, tak zase omyl. Rozjezd je sice chudší a trapnější co do dialogů ale brutálnost, vtipnost i rafinovanost úmrtí zase na nejvyšší úrovni a to všechno s postupem času suprově graduje. Dvojice Mary Elizabeth Winstead (ještě koukatelnější než předchůdkyně) a Ryan Merriman hraje dobře a jsou sympatičtí. Závěr s metrem Wongovi docela papám i s navijákem a vůbec mě neuráží. Je jasné, že se nastavuje pořád dokola a dokola, ale invence tady pořád je a ani po třetím díle mě série Final Destination nepřestává nudit! Jo a těm dvěma pipkám jsem tu smrt přímo přál a vida, podařilo se! :-)) ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)