Epizody(4)

Sci-fi antologie temných příběhů o závislosti na sociálních médiích, „živé“ reality show a možnostech budoucnosti. (Netflix)

koza3

Hodnotit tenhle seriál na úrovni série moc nejde, protože každá epizoda je naprosto odlišná. Leč první tři epizody sdílí špatnou koncovku, kdy příběh pomalu míří k vrcholu, ale v závěru jak kdyby zaškobrtne a celá ústřední myšlenka se ztrácí v mlze. Zachraňuje to však epizoda poslední u které mě mrzí jen to, že jsem ji neviděl o Vánocích a nenaplnil tak orgastickou nechuť k tomuto světu. Opomenu tedy první tři epizody, které se mi z hlavy za pár dní vypaří a budu po zbytek života uctívat ducha Vánoc, protože tohle byl fakt majstštych. Charismatem přeplněný randový guru sedí někde ve špeluňce se zadepresovaným borcem, kde byste neuhodli jejich příběh ani za deset let. Dechberoucí mix čtyř příběhu brilantně zamíchané do dialogů při vánoční hostině. Asi nebudu dál spoilovat, ale doporučuji zařadit do vánočního to watch listu mezi Sám doma a S čerty nejsou žerty jako takovou "odreagovačku". ()

PaTeXx

Moc těžko se mi posuzuje, která z uplynulých sérií byla lepší, ale tady to zkrátka vytáhl nahoru ten závěrečný majstrštyk. Z toho by se dal udělat libový celovečerák. ()

hrumsrt

Daleko odvážnější než předchozí sezóna, avšak ve spoustě ohledech čerpá to nejlepší právě z ní. Přijde mi, že se více soustředí na prokreslení postav, což má za následek přidržení uzdy a sklouznutí k časté reálnosti. Skvělý, jak každé herecké jméno dokáže show obohatit a ukázat svůj talent. Už se nemůžu dočkat, co mi to dá dále! 75% ()

HennessyVSOP

Druhá serie se podle m trochu odprostila od high tech budoucnosti a sklouzla trochu k navozování nepříjemných stísněných stavů, kdy asi hlavním pojícím motivem je fakt, že za zlo se zásadn trestá ještě větším zlem. Kvalita dílů se ovšem stále drží velmi vysoko a jedná se o námět, co jinde zřejmě neuvidíte. ()