hirnlego

Deprese jak hovado. U "lol trapné pathos" scény umírání v dešti jsem řvala (i přesto, že v duchu jsem se sama sobě posmívala) a říkala si, že dám 4*, když to skončí pěkně temně (čemuž jsem samozřejmě vůbec nevěřila). No přece tak vysoko nemůžu hodnotit holywůdské megaklišé o napraveném sobeckém kariéristovi, kterého navíc hraje šulin Sandler! ..... Každopádně kdyby podobný námět vzal do ruky někdo s koulema a zálibou v trýznění diváka, role obsadil neznámými nounejmy a závěr utnul "v tu správnou chvíli", mohlo by to být vážně něco. (3,5*, ale fakt mi asi blbnou hormony) ()

Faye

Nápad je to báječný. Pošoupnou si vlastní život podle potřeby. Dopředu, dozadu, něco přeskočit, zpomalit, zrychlit (trochu problém vidím v tom, že chlapa napadne zrychlit zrovna, když by měl kliknout na zpomalit), vypnout zvuk atd. Do menu bych raději nelezla „ někdy je lepší nechat si určité vzpomínky jenom v hlavě“. Námět je to vážně bezvadný, ale s celkovým hodnocením jsem tak trochu na vážkách ..... ovšem pokud vezmu ovladač a zrychlím některé šťastně dojemné okamžiky americké rodinky, přeskočím několik „humorných“ vtípků, tak tu 4 zmáčknu. Click. ()

B!shop

Sandler rozhodne uz natocil lepsi filmy, ale ani tenhle neni spatnej a ze zacatku je dokonce hodne vtipnej. Sice je to vlastne furt dokola, pauzovani, pretaceni atd., ale sem tam se povede nakej fakt brutalni vtipek a mezitim to je aspon pohodicka, takze prvni hodinu to je paradne vtipna jizda. Jenze posledni pul hodinu je z toho najednou drama, kdy Sandlerovi preskakuje zivot, o vsechno prichazi a je to jeden velkej dojak. Ale musim uznat, ze vcelku pusobivej, az me napadlo, jak by film vypadal, kdyby byl celej branej tak vazne, jako ta zaverecna pulhodinka. No ale samozrejme je film komedie, takze tam tvurci museli hodit zaverecnejch 10 minut, ktery naserou. Jinak Sandler je tady fakt dobrej a kdyz zacne postupne starnout, tak ukazuje, ze neni vubec spatnej herec a chytne se i jinde nez v komedii. Co se tyce Kate Beckinsale, tak ta je furt hezka, coz je problem, vsichni starnou, jen ona vypada vetsinu casu furt stejne. Z ostatnich jeste potesi uchylackej Hasselhoff, kterej, kdyz ma hlavni roli, tak je na hovno, ale tyhle vedlejsi uchylny postavy mu jdou. Co se tyce Walkena, ne ze by byl spatnej, ale pride mi, ze posledni dobou furt dela jen uchylny vedlejsi postavy v komediich, chtelo by to, aby zas dostal nakou hlavni roli v necem jinym nez komedii. Celkove jsem se vetsinu filmu dobre bavil, takze nevidim duvod, proc nedat 4*. ()

-OverLord-

Výborná a svižná komedie, která se změní v silný a dojemný drama. To se jen tak nevidí, a tohle je téměř špička. Hlavně díky skvělejm hercům - Adam Sandler je vážně třída a jako novodobej komik patří k těm nejlepším. Kate Beckinsale to tady slušelo snad nejvíc ze všech rolí a Christopher Walken s Davidem Hasselhoffem už byli jen třešničkou na dortu. Film, na kterej se vždycky rád podívam znova. ()

salahadin

Kate Beckinsale je naprostá kočka...už jen kvůli ní je radost koukat na film :-) ale vážně...podobný námět jako Bruce Almighty, ale hůře provedený, hlavní postavou hůře zahraný...velmi se mi líbil "Hajzlhof", který jediný vytváří vtipné scény, Adam Sandler je nevtipný, místy silně nesympatický, místy herecky slušný. Příliš jsem se nezasmál, ale vcelku jsem se jako běžný divák příliš nenudil. Ale na druhou projekci se zatím dlouhodobě nechystám :-) ()

• Hudbu k filmu mal pôvodne zložiť Alan Silvestri, no kvôli nezhodám od projektu v marci 2006 odstúpil. (m.a.t.o.)
  • Na začiatku sekvencie, kde sa Michael (Adam Sandler) v kancelárii rozpráva so svojím šéfom Ammerom (David Hasselhoff), sú na Ammerovom nose viditeľné okuliare. O chvíľu neskôr zmiznú. (Arsenal83)

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky