helrohir

Viac menej som sa bavil, hlavne pri scénach s Hasselhoffom. Naviac ak je vo filme aj Kate Beckinsale, tak už len kvôli nej som ochotný nejakú tú hviezdu pridať. ()

Daryl.Dixon

Klik je komedie, na níž se opakovaně rád podívám, protože se u ní vždy bavím stejně dobře, jako když jsem jí viděl poprvé a rozhodně pro ní neplatí, že opakovaný vtip není vtipem. Rovněž se mi líbí originální nápad filmu, i určité poselství o tom, jak se dá promarnit život, které sebou nese. A ačkoliv nejsem moc na dojáky, tak tady mi konec jednoduše sedl, stejně jako herecké obsazení. ()

ac1976

Taká milá, hlúpa Sandlerovka. Stále podľa tej istej schémy: Sandler dá pár viac a pár menej vydarených vtipov (to o Britney a Jacksonovi ušlo) a potom to uviazne a pomaly sa dokotúľa ku koncu. Prečo až 2*? Prvá za tie vydarené vtipy a druhá za vtipné použitie Davida Knightridera a chutnú manželku Kate. ()

Marrow

Moc příjemné překvapení. Většinu času se ten film nese v duchu lehké přiblblé komedie na který jsme u Sandlera zvyklí, ale na konci se to neuvěřitelně otočí a zvážní, člověk to po tom klídečku na začátku jen těžko rozdýchává. Pro mne nejspíš překvapení roku. ()

PlayEasy

Tak, především se určitě jedná o jeden z nejlepších filmů se Sandlerem, ale to není ten jediný klad. Dále je tu sexy Kate Beckinsale, vtipný Walken a vtipně trapný Hasselhoff, to prdění do tváře jsme si opravdu užili:-) Každopádně sedly nám obě dvě půlky filmu, ta první nebyla kupodivu trapná, ale spíše vtipná a u té druhé, aby se občas člověk držel - dojemná. A dále ceníme i to co většina filmů se Sandlerem nemá, poselství. Narozdíl od těch ostatních tupých vymýváren zde také hrál Sandler poměrně dobrý výkon a skoro vše tu sedělo. A konec "kdo by to nečekal"! Ale na happy end si Američané potrpí a my se také rádi díváme na to, jak to vše dobře skončí. Prostě opravdu dobrý film, který se obratně vyhnul spoustě komediálních klišé, zatímco s originalitou nešetřil! 75% ()

Mire

Určite jeden z najlepších filmov v Sandlerovom katalógu. Ku koncu som už skoro aj slzičku uronil :) Veľmi silné 4*. ()

ostravak30

Znám komedie Adama Sandlera a mám je rád. Tady se sešli scénáristé Božského Bruce - taky nadpřirozené komedie a režisér, který rád s A. S. spolupracuje. Při Kliku ale půjdu proti proudu většiny. Klik není jen zábavná komedie o tom, co bychom občas potřebovali všichni - tedy zrychlit, zjednodušit či přeskočit některé události v našem životě. Tato komedie v sobě totiž skrývá víc. Hlavně velké poslání. Klik je produktem doby. Dnes musí být všechno v životě jednodušší a snadno ovladatelné. Půlka našich domácností je sdílená a ovladatelná přes různá tlačítka, mobily apod. Vše se zrychluje a na nic není čas. Lidé tráví v práci čím dál víc času, rodiny se čím dál častěji rozpadají a s tím i manželství a lidé mají všeho hodně. Jenže je jim to na nic, protože nemají jedno - čas! A tak je tu ovladač, který tohle vše zvládne. A ještě mnohem víc. Člověk se i podívá do minulosti. Jenže, a to si právě uvědomí hrdina až když je pozdě, přeskočí i ty nádherné okamžiky života, po kterých se mu později bude stýskat. Přeskočí čas s rodinou, nerozloučí se adekvátně s rodiči. Kariéra, kariéra a zase kariéra. Ne, že by se občas nehodilo vypnout hlas manželky nebo přeskočit nudné jednání. Pravda však je, že život mnohdy utíká rychle a my si teprve zpětně uvědomujeme, že jsme ztratili ty, jichž jsme si vážili, ale už jsme jim to nestihli říct, nebo nám utekly krásné okamžiky životů jen proto, že jsme je utéct nechali. Čas s rodinou je přeci jen důležitější než kariéra - můj názor. Klik - život na dálkové ovládání je docela povedená komedie, ale též je to film, který nabízí divákovi zamyšlení se. Má svou vážnější stránku a nabízí poselství. A tím je pro mě cenný. ()

OJan

Ovladači lhát nemůžeš. Ovladač nepodvedeš. - Klik - život na dálkové ovládání je komedií, kterou člověk uvítá po náročném dni. Neurazí, ale ani úplně nenadchne. Námět to není špatný, ale výsledné provedení nakonec nepřináší nic zajímavého či objevného. Zpočátku jsem se dost bavil při jednoduchém nebo lehce fekálním humoru. Ano, někdy není špatné si pustit takovýto jednodušší snímek a smát se u takovýchto vtipů. I když přece jenom musím uznat, že některé byly skutečně prvoplánové a pár se jich opakovalo, což ztrácí na údernosti. Zhruba od poloviny však humor ustupuje stranou. Fóry se sice i nadále objevují, ale hlavní slovo si bere ničím originální myšlenka a počin se čím dál více ladí do depresivního hávu. To nakonec vyvrcholí poměrně nečekaně. A já jsem si začal říkat, že tohle by mohl být opravdu nevídaný konec průměrné americké komedie. Kdyby to tak skutečně skončilo, snímek by ode mne obdržel 4 hvězdy. Tím, že to ale nakonec přesto muselo na sílu skončit happyendem mě trochu vyvedlo z míry. A tak jsem si začal pokládat otázku, jestli bylo opravdu nutné, aby to dopadlo takhle. A má odpověď zní: Ne, nebylo a na veskrze dobrém dojmu z filmu to dost ubralo. Co mě ale ve výsledku dost potěšilo je dobré herecké obsazení a také cameo Dolores O'Riordan z kapely The Cranberries. |60%| ()

lmc

Kdyby film zůstal komedií, výtečně bych se bavil i přes stupiditu některých vtípků. Přechod na futuristické drama však naprosto rozpustí počáteční atmosféru, zábava je ta tam a jako drama film zadrhává a začíná dosti nudit. Jedním slovem "průměr" ()

forrest11

Tento film ma vazne dostal! Dokonca dvoma zasadnymi a rozdielnymi sposobmi. Prvym ako skvela komedia, kde to obom sympatickym hlavnym predstavitelom paradne sedi, aj ked niektori by mohli namietat, ze scenar a pribeh su prilis jednoduche a kliseovite.. Druhy sposob, ktorym ma film dostal (a pravdupovediac som to absolutne necakal) je jeho druha polovica, kde sa z komedie stava dost tazka psycho drama a kazdemu aspon trochu citiacemu cloveku musi byt Sandlera luto. Zaverecne citove zdimaky s otcom a synom su emotivne najsilnejsimi castami filmu a mal som pri nich slzy vazne na krajicku.. Nakoniec vsak klasicky dobry koniec a divaci mozu s nadsenim a "moralnym ponaucenim" spokojne odist z kin.. Ja som to vsak zozral aj s navyjakom! ()

BradleyT

Ten film má mimo jiné celkem zajímavý hluboký psychologický efekt, no řekněte, nechtěli byste někdy taky přejít na autopilota? - a víte co? - po shlédnutí filmu už bych nechtěl. Připouštím, že některé trapné vtípky tu byly, ale ty jsou vzhledem k výkonu Sandlera a celkovému dojmu ztraceny a nikdo si na ně nevzpomene. Škoda že se námětu neujal nějaký jiný rejža. ;-) ()

Marg

Skoro to vypadá jako by měl film dva tvůrce, kdy v první půlce nechybí ani fekální humor, aby to na konci zachránil druhý autor povedeným dojemným závěrem. Nechybí pár nápadů, ale celkově se tvůrcům z námětu nepodařilo vytěžit maximum. ()

bigbadboy

Je to tak trochu slátanina a rozhodně sem se u toho nenasmál jako u jiných Sandlerovských komedií, ale vcelku se na to dá koukat a Kate vypadá moc pěkně... i jako důchodkyně :o) ()

missaak

nakonec sem se rozhod pro 4* i kdyz tam sou slabsi chvilky,rozhodne sem se ale bavil a verim ze budu i kdyz si to pustim jeste jednou-navic to tu Kate fakt sekne... :) ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky