movemat

Krásny film, ktorý nie je len komédiou ale rozpráva o láske k práci, ktorá môže úplne zničiť lásku k rodine. Dojímavý záver filmu, výborný herci, skvelá myšlienka filmu ale aj dobrý humor, ktorý tu vlastne nie je až tak podstatný. ()

JonasJonas

Stačí jeden klik v životě a všechno je jinak. Tento film není dokonalý, ale má srdce. V některých filmech se mi chce občas bydlet a toto je zrovna ten případ. Příběh s vnitřní sílou. ()

Nijura

Nejspíš to někomu nebo spíš většině přijde divné, ale u tohoto filmu jsem brečela a to když Sandler běží z nemocnice v dešti. To byla hrozně dojemná scéna a že já u filmů nijak zvlášť nebrečím to je známá věc, ale tohle mě dostalo. Nijak zvlášť se mi nezamlouvaly komediální výstupky ale tato scéna byla perfektní. A co se Sandlera týče, když jsem byla mlenší tak to byl jeden z mých oblbených herců, ale dnes mi jeho filmy přijdo děsně stupidní, až na Klik, ten se stále drží na své příčce. ()

Megynka

Nejlepší komedie, kterou jsem kdy viděla :) Sandler nezklamal, je to borec. Navíc v přítomnosti tak krásné herečky, jako je Kate. Nasmála jsem se, na konci si dost pobrečela, vzala si ponaučení a rozhodně je to film, který mohu vidět znovu a znovu ... ()

cheonsacz

Já teda nevím jak pro ostatní, ale pro mě je tohle výborná komedie na sobotní odpoledne (shodou okolností to dnes v sobotu vysílali) na kterou se klidně podívám i víckrát. Adama Sandlera mám velmi ráda jako komika takže není co dodat :) ()

misar3

Z počátku opravdi zábavná komedie, ale od půlky filmu se to proměnilo spíše ve smutný film, plný dojmů. Když umíral, bylo to opravdu dojemné a naučné zároveň. Možná tenhle film úplně nepobavil, ale ukázal nám, jak by jsme se neměli chovat v našem životě. ()

departed

Líbilo se mi, jak se Click dokázal důstojně držet jak v komediální rovině, tak i v té dramatické. Působilo to tak svěže, vtipy byly povedené, dramatické scény emočně silné a Sandler hrál opravdu dobře. Zajímavý nápad převedený do skvělé odpočinkové komedie. ()

Izz

Na Coraciho překvapivě vkusný kousek,který v naprosté většině stopáže neuráží,naopak zvládne potěšit například skvělým Walkenem,několika originálními nápady a občas je dokonce i regulérně vtipný a zábavný. ()

xenopus

Zase taková bída to nebyla... ale k popukání také ne. Sandler nezklamal, i když občas nemá co hrát, což je zásluha především scénáristy. Film co má být komedie se nakonec zvrhne v moralitku na téma důležitost rodiny a práce a jejich vzájemné postavení v žebříčku životních hodnot. Až na některé "nezbytné" nechutnosti typu tréninku psa na plyšové kachně či prdění do ksichtu Davidu Hasselhoffovi ale v podstatě nijak neuráží. Podobnost vynálezce Emmeta Browna z Návratu do budoucnosti a Mortyho je výrazná - jen škoda, že Christophera Walkena nemuseli líčit tolik jako kdysi Christophera Lloyda, nějak nám chlapec stárne... Jo a abych nezapomněl, na Kate Beckinsale se příjemně kouká. Celý film se tak nějak vleče a pořád jakoby kulhal... škoda. Slabší 3*. ()

The7Miki

Existují lepší komedie se Sandlerem, které si narozdíl od téhle na nic nehrají. Nápad s ovladačem, co ovládá svět je super, ale provedení dost pokulhává, ale není to zas tak hrozné, aby se na to nedalo koukat. ()

Pulper

Béčkový film s trhlým Sandlerem, několika úžasnými fóry (plácačka je nej), rodinnou atmosférou, Dolores O´Riordanovou live a překrásnou Kate Beckinsale. Mohlo to být kratší a konec filmu nemusel být až tak patetický. Christopher Walken zahrál Mortyho dobře. Jen mám z toho pána čím dál větší pocit, že se v něm ukrývá démon a myslím, že nám na smrtelné posteli prozradí leccos šokujícího o památné noci, kdy se utopila Natalie Woodová. ()

Kozy9

Ďalšia škoda potenciálu. S týmto spracovaním sa žiaľ Click nedostane ani do výberu tých priemerných komédií čo si večer s rodinou pozriete na narkóze. 30% ()

himor

Ach Kate Kate Kate...na čo si sa to dala...ale nevadí, aj takéto filmy musia byť.Vskutku zábavné, nejak ma to neotravovalo...až na toho Sandlera...ten človek nemá mimické svaly ako Seagal. V akom filme ho vidím, v takom hrá rovnako...keby to bola aj dráma kde má plakať, tak sa mu nezmení xicht. Škoda že takéto vemeno natáča filmy. Ale čo som ubral jemu, to som pridal Kate :) Príbeh zaujímavý, bez nudy. Škoda len toho Sandlera...a Hasselhoff ma potešil. 65% ()

MasterD

Herecké výkony ani samotný scénář mě příliš nezaujaly. Co mě ovšem naprosto fascinovalo byla myšlenka, jaké by to bylo, kdybychom mohli přeskočit okamžiky, které nás nebaví nebo nenaplňují. Žili bychom ještě vůbec? Měl by vůbec život cenu? Unikl by nám náš vlastní život v mžiku před očima? Kdybychom toho přetáčení byli schopni jako v tomto filmu, třeba bychom se přestali snažit náš život jakkoli zlepšovat. Přišli bychom o ty chvíle života, které naprosto nesnášíme, ale které nás právě díky tomu motivují přemýšlet o tom, co udělat příště lépe a jak svůj život zlepšit, aby nás bavil (hledání štěstí a hedonismus, hledání rovnováhy). Film mi ukázal, že hodnota času a chvílí, které nás nenaplňují, mohou být právě v tomto. Zkracovat si život a přetáčet jej by skutečně nemělo smysl a jen by škodilo. A často, když mě něco nebaví, tak si právě na tohle všechno vzpomenu. 70% ()

Meev

Typická americká komedie o tom, jak se nic nedaří. No, vcelku neškodné dílo s dobrými vtípky. Mělo to navíc, bohužel se to chvílemi dostávalo do předem zmiňovaného stereotypu amerických komedií, ale koncem film ukázal, že umí nažhavit srdce diváků a umí vykreslit i dramatičtější atmosféru! 3,5 hvězdy. ()

Najt

Pamatuju doby, kdy měl tento film k 80%, nechápu, že teď není ani v červených číslech. Jako na komedii na to vůbec nenahlížím. Nepřijde mi to vtipné. Vtipné to je s nadsázkou, je to komedie ale to drama je mnohem důležitější. Prostě ten film Vám ukazuje jak by jste se neměli chovat, je to film s důrazem na život, ukázka toho, jak ho můžeme promrhat. Časem proplujeme vsichni a pak se ohledneme a jsme zklamání. Vše uteče a už se nemůžeme vrátit. Máme jen jednu šanci. A to dobrodružství, které si na Adama připraví ovladač je skoro jak manuál na to, jak věci nedělat. To jak o všechny přichází, ztrácí manželku, život, děti. To vyvolává opravdu smutné pocity a scéna na silnici před špitálem spolu s dalšími tak se přiznám, ze mě tekly slzy. To je totiž silné emocionální a celkově mě při sledování sužovaly sklíčené pocity. Ono je člověk občas citlivější a tento filmto ještě prohloubí. Abych řekl pravdu, klik je poučnej film. Ta dramatická linka, obsazení v podobě úžasné Kate Beckinsale a Adama Sandlera a pocity které film dokáže předat, to je paráda. Proto plný počet, tady není o čem. Jeden z nejlepších filmů Adama Sandlera ()

tharros

|| Hodnocení před 10 lety bylo 70% — Hodnocení po 10 letech je 70% || Komedie dojákem <-> Doják komedií || Sandler ve svých nejlepších letech s pravděpodobně nejhezčí filmovou manželkou. Sympatický nápad s ovladačem, který dokáže být mocným zařízením, ale i velkým ničitelem. My samy jsme strůjci našich životů a měli bychom si ho užívat, dokud není pozdě. || Dodatek na závěr: “Krásná ukázka toho, co člověk může získat a ztratit v relativně krátkou dobu.” ()

SONY_

„Chci s tebou být každičkou vteřinu, a právě proto musím odejít.“ Chvílemi zábavné, chvílemi nudné. Film s klasickým Sandlerem. Takový ovladač se mi nikdy nesmí dostat do rukou, já si totiž vychutnávám sprchu celou a stejně tak i večeři. A mít doma takovou kočku jako je právě Kate Beckinsale, tak to bych přeci nemohl přeskakovat. „Včera večer jsem se snažil ten problém vyřešit, div jsem ho neměl v pr*eli.“ /65%/ ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky