kamil0606

" Zřejmě když se skombinuje hodně sirupu proti kašli se sušenkama je z toho LSD "...Zo začiatku výborná rodinná komédia s jemným sci-fi nádychom, neskôr stále viac a viac sci-fi dráma a na záver poučný koniec ... Síce nepatrí medzi najlepšie filmy a scénar nebol dokonalý ale ako oddychovka je fantastická(samozrejme ak vám nevadí sci-fi). Nedá mi nepochváliť veľmi dobrú hudba, efekty a hlavne líčenie ! P.S. Kate Beckinsale`s rockin` body still drives me crazy ()

Barak

Klik zklamal veškerá má očekávání zábavné Sandlerovské komedie. Pořád čekáte, kdy na vás začne házet jeden for za druhým a ono to pořád ne a ne přijít. Místo toho jen prkené a slabé vtipy vycházející naprázdno. Nakonec se zprvu plánované komedie vyklube nějaká více než půlhodinová morální odysea na rodinné hodnoty plná sentimentálních keců. Sorry, ale já se u toho filmu chtěl smát.... 50% ()

Skleni

Adam! Znova sa ti to podarilo. Stiahol si ma do svojho sveta neuveriteľných gagov a humorných scén. Zase raz spokojný. Niet toho uleteného cestovania v čase čo kazí film tak by si to tiahol aj na popredné miesta niekde za The Longest Yard. Škoda. Ale aj tak som tebou ohromený. A kate!. Chcem mať s tebou mrte detí a asi tak tri krát sex za deň. Samozrejme znova s tebou. 72% ()

muskcz

Taková roztomilá polívčička "Sandlerovského" humoru a hollywoodských klišé, která ovšem vybočuje z řady průměrných komedií atypickým sci-fi nádechem "Co takhle zemřít a zkusit si to všechno ještě na druhý pokus?". Místy vtipné komedii bych dal, jakožto nenáročný divák, za tři, ale za tu druhou půlku filmu (drama / sci-fi) dávám 4 *. ()

Ondriss

Snaha o to udělat to zajímavé, vtipné a duchaplné. Režisér má ale ohromný talent dělat tyto položky neslučitelné a film skoro nesledovatelný. ještě že se tady opřel o známé herce. ()

Haide

Průměr, pokud jde o komedii, ale v okamžiku, kdy umírající hlavní hrdina opakuje: "Rodina, rodina, ..." No... Bylo to očekávané vyústění příběhu, ale i tak slzička ukápla... A konec naopak nabyl optimismem :o) To bylo pěkné. ()

beckham-

Komedie nebo spíše drama? a není to jedno? Film mě nezklamal a ještě jsem se kolikrát zamýšlel + třešnička v podobě Kate Beckinsale. ()

Joppo88

Mne sa to páči. Bavil som sa a od polovice príbeh začne gradovať, čo vyústi v zaujímavý a pekný záver. A. Sandler má svojský humor, ale v tejto komédii s prvkami drámy som mu to uveril - aj keď mohli celý film točiť s takým nasadením, ako druhú polovicu... ()

tranquill

Jak už je psáno v některých komentářích, obsahuje první část filmu i trapné vtípky, ale s přibývajícími minutami Sandler začíná rozehrávat drama, ve kterém nejde jen o čas... Možná někomu morality vadí, ale já s nimi souhlasím a závěr na mne opravdu zapůsobil. ()

Pacek

Nesandlerovský Sandler, který tu táhne celičký film, nám jakoby chtěl ukázat, že dokáže točit i něco, u čeho se dá zamračit čelo a uronit slzička. A proč se vlastně podobným typům náš Adámek nevěnuje víc a místo toho utápí svůj komediální talent ve sračkách jako jsou machři 2 (snad se dalšího pokračování nedočkáme). Ale i tady můžeme nalézt prvky tradiční a klasické pro tohoto maníka, hlavně kopanců do koulí a záchodového humoru je tu spousta. ()

IPajule

Opravdu pecka, náramně jsem se bavila. Takový sen je noční můra, a proboha ne, aby byl skutečný. Ano rodina je na 1. místě jak prohlásil Adam Sandler na smrtelné silnici. Kate Beckinsale jako doplňující šperk tohoto filmu opravdu zářila. Přiznám se, v závěru jsem bulela jak malá holka, ale jak se vylíčil konec, byla jsem překvapená a slzy strnuly v pocit radosti. Vůbec jsem to nečekala a neuvědomila si na začátku, že vlastně usnul na posteli v obchodě. Překvapivý konec a hlavně moc povedený. ()

chaotic

Jediná Sandlerovka, která není od začátku do konce stupidní, ale která nabídne i pověstný nadhled na život... 4* a zařazení mezi nezapomenutelné filmy. ()

Plechpetr

Sandler a jeho béčkové filmy. Ovšem tenhle je celkem výjimečný. Bavil mě svým humorem a potěšil nápadem. Částečně až absurdně přetažený za hranice absurdity. ()

Razzor_82

Moje nejoblíbenější Sandlerovka. Tady převažují emoce a čas hraje hlavní roli. Hezky uchopené téma promarněného času. Komedie je to do asi tři čtvrtiny filmu. Na konci jsem měl příjemné mrazení. Tohle mě chytlo za srdce. 8/10 ()

sledge

Velmi prijemny a zabavny film. Podla mna mu k dokonalosti chyba len vynechanie 'poucnej vlozky' ktora film neskutocne brzdi, ale tie sa montuju do uplne kazdej komedie. Skoda, ale vramci zanru urcite jeden z naj filmov pre mna. Opat pripominam ze americke komedie treba pozerat v povodnom zneni ak je ta moznost. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky