Denczii

Brečela jsem u toho jak želva. Sandlerovky miluju a tahle není jen o pořádné dávce humoru ale i o uvědomění života a jeho pomíjivosti... ()

Plavan

Řekl bych, že myšlenka dobrá, ovšem část s budoucností není zrovna nejlepší. Filmu vévodí soundtrack. ()

martpolak

One man humor Adama Sandlera mě bavil chvilku a nelíbilo se mi, že byl i v dramatických scénách, které narušil spíš než odlehčil. Dojemný závěr mne však skutečně dostal, a dostává mě pokaždé, když se na film znovu dívám. Koncept velice originální. Jen zkrátka moc komediální. ()

Eradin

Zbytečně hulvátské, vulgární, sexistické a emocionálně přehnané... Asi musí být člověk klasický americký neomalený balík, aby se mu takový film líbil. ()

biteme

Priam knižná vzorka propagandy rodinného šťastia a pohody pred sebadeštrukčným workoholizmom. Možno bola cieľom filmu prevencia aktuálnych trhlín v spoločnosti, no určite aj snaha zabaviť a uspokojiť dopyt po fantastične. Michael zastupuje rad typických manželov, ktorí prichádzajú o všetku radosť života - nesprávnym rebríčkom hodnôt, zaslepenosťou úspechom, až sa časom stávajú otrokmi vlastnej ctižiadosti. Diaľkový ovládač, sťaby Arabelin prsťeň, ktorý dokáže splniť túžby človeka, je metaforický nástroj na udržanie ideálneho života. Michael vďaka nemu dosiahne všetko čo kedy chcel, ale postupne mu dochádza, že život robí šťastným niečo iné. ()

7benjamin7

Jeden z mých nejoblíbenšich filmu .. komedie u které sem uronil slzu.S krasnou Kace Beckinsalo a s komedialni klasikou Adamem Sandlerem sem se opravdu nenudil.Je neuvěřitelné jak se děj počas filmu mění a vy najednou přemyšlite jestli máte ten spravný film.Ale přiznejme si, i přesto všechno co kouzelný ovladač způsobil by si ho každý z nás s chutí vyzkoušel. ()

Pythonator

Tohle je víc než jen sandlerovská komedie. Místy je to doják jak prase. Velice zajímavě pojatý film balancující na hraně mezi bláznivou komedií a proklatě smutnou tragédií. Nevím jestli je to od tvůrců vhodná volba, ale nelze zapřít originalitu. Oni totiž lidi toužící po dalším Sandlerově úletu nestojí o smutnou podívanou a lidi bažící po oskarových dramatech netouží vidět ve filmu Sandlerův obličej. Na mě film ovšem zafungoval a Kate Beckinsale byla jako vždy úžasná. ()

zeromen

Vydařená komedie, podle mě velice přesně vystihuje dnešní uspěchaný svět. Každý by si měl uvědomit komu nebo čemu dá ve svém životě přednost. ()

RomanBond007

V prvom rade chcem pripomenúť, že ide o typickú Sandlerovku. Ako jeho fanúšik ma tento film nesklamal. Príbeh nebol síce zložitý ani veľmi prepracovaný, ale vniesol do filmu trochu drámy, hlavne druhá polovica filmu. Na tom konci a pri pohrebe Michaelovho otca (Henry Winkler) sa mi tisli slzy do očí, skoro som zabudol, že ide o komédiu, a nie o drámu. Dal by som tomu 5 hviezdičiek, ale za premárnené scénky vo filme, ktoré sa mohli využiť, strhávam hviezdu. Ale ako celok to nie je zlý film. 70%!!! ()

Poga

Veľmi slušná Sandlerovka. Fajn svižné, má to vtip aj potrebné klišé, avšak v prijateľnej miere. A Kate Beckinsale vyzerá úžasné, ako inak :) 70% ()

Kubiko

Odkázal bych na hodnocení Galadriel, které je naprosto výstižné. Film jsem sledoval v televizi a první půlka se u mě zapsala mezi průměrné komedie podobného ražení. Tedy film, který si nezapamatujete, ale nebudete se mlátit do hlavy za to, že jste jej shlédli. Ale vyvrcholení příběhu bylo brilantní. Žánrový skok jak blázen, zastavení a zamyšlení. Tohle překvápko vyneslo film z průměru, dobrá práce. ()

Dumaru

A zase tu máme jeden film so Sandlerom a jeho svojským humorom, ktorého doplňuje sympatická Kate Beckinsale. Film Klik nie je celkom len komédia, ale nesie v sebe aj prvky drámy a dáva nám priestor na zamyslenie, ako rýchlo môžeme premrhať život. Pre mňa je táto kombinácia trochu zvláštna, na začiatku sa smejete a pred koncom ste smutní, ale kvôli nápadu a hereckému obsadeniu u mňa za 4 hviezdičky,,, ()

KraLuban

Vlastně dost smutná záležitost, zejména na Sandlera. Film, který by měl být víceméně komedií, ukazuje, jak nás život míjí jako v rychlíku - stárneme, naše děti dorůstají, trávíme obrovskou část našeho času prací, aniž bychom žili svoje životy. Na to nepotřebuju speciální ovladač, abych tohle věděl a abych neviděl i u sebe. Smutných 60%. ()

ajaxx

Nemůžu si pomoct, ale mě se to líbilo od začátku do konce. Není to bůhvíjak výstřelková komedie sandlerovského rázu, kdy se budete řehtat až se budou valit proudy slz z vašich očních bulv, ale potěší to, pohladí na utýrané duši, párkrát rozjaří a ponaučí o stokrátjedné omleté věci. Není tomu co vytknout, je to rutina, krásná rutina, ovšem pro mnoho diváků i zapadnutelná. Ne tak pro mě... ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky