Kaleido Star (TV seriál)

カレイドスター

Kaleido Star

Animovaný / Drama / Fantasy / Komedie / Sportovní

Japonsko, 2003, 51x23 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

Takovej prostinkej příběh o tom, o čem všechny takové příběhy jsou XoD Jako odpočinek je to dobrý, člověk v tom nesmí hledat něco složitého, nějaké zajímavé myšlenky, jen se tu recykluje to, co můžete pomalu slyšet v každém anime i americkém filmu. Láska, snaha, přátelství.... a můžete to najít v lepším kabátě. Slabší 3*(17.4.2009)

Mňa to akosi neskôr prestalo baviť....(13.1.2013)

Sora a její kamarádky musejí tvrdě trénovat, aby se prosadili v akrobaticko-divadelních představeních slavného souboru Kaleido Stage. Příjemný seriál vkusně kombinující infantilní humor(např.překonávání strachu pomocí výcviku u praštěnýho kung-fu mistra) a dojemné scény(Leiliny narozeniny).(18.5.2007)

• prome

Vubec mě to ničím nezaujalo a to jsem zkoukl 2 díly (protože nic jiného v TV nebylo).(13.7.2008)

Kaleido star bylo moje první anime. Miloval jsem to dřív, miluju to teď. Anime si doslova hraje s vašima pocitama, se všema. Nervozita, radost, smutek, natěšenost, strach,.. Postavy jsou skvělé, některé možná nudné, ale to se dá skousnout. Příběh je na tom všem naprosto bezkonkurenční. Všechny openingy skvělý a animace vyhovovující. Kaleido Star je nejkrásnější anime všech dob! https://www.youtube.com/watch?v=LHCNVDH9jGQ(26.3.2013)

Cesta za sny je krkolomná, ale pokud vynaložíte veškeré úsilí, odvahu a sebeobětování, nic není nemožné. Přeslazené, předvídatelné klišé, ale s neuvěřitelnou nakládačkou emocí, zajímavými postavami, pěknou animací a dokonalým soundtrackem, ze kterého mi i po tisícím shlédnutí běhá mráz po zádech. Jedno z prvních anime, které jsem kdy viděla, a do dnešního dne jedna z mých největších srdcovek. 10/10(12.3.2015)

Tvrdý trénink a hlavně odhodlání. Za příběh, postavy, hudbu a kresbu by to bylo 5*, ale já si moc na tehle typ anime moc nepotrpím a tak dobré jako např. Hellsing to není, takže 4* jsou podle mě docela dostačující. Dokáže to pobavit a taky motivovat. Hlavně hrdinka Sora.(26.10.2010)

• laserr

Moc sladké, moc klišovité, moc dětské.(1.6.2007)

Je to o tom, že mladá holka hledá sama sebe. Hledá lásku, svůj cíl a přátele. Chce si jít za svým dětským snem a to se jí také povede. Co nenajdete v reálném životě, najdete v kráse sestav na hrazdě v tomto anime.(7.10.2012)

Úžasnou animaci má na svědomí korejské studio, které například zpracovalo i Ragnarok The Animation.(3.12.2016)

Sladké, klišovité a dětské. A přece jen strhne a člověku dá chuť taky skákat po hrazdách, ba i slza u posledního dílu ukápne:)(29.8.2012)