blazenfilmov

Jedním slovem perfektní seriál. Skvělé sebedestruktivní trio výborných řidičů, BBC, která v tomto seriále dokazuje, že nemá hluboko do kapsy. Že Top Gear je jedním z hlavním zdrojů příjmů a tahounů BBC je okamžitě zřejmé. Moderátoři si mohou v tomto seriále dělat téměř naprosto vše co se jim zamane, mohou si klidně dovolit udělat crash test Bugatti Veyron a cestovat křížemkrážem po celém světě protože na náklady a finanční stránku věci se zde vůbec nehledí. A proto je tento motoristický magazín nejlepší na světě. ()

ajne

Auta mne baví v každé podobě, ale tento pořad nemá konkurenci. Nejenom běžná jízda, ale i naprosto šílené testy, které ale umí ukázat i další stránky aut. Nissan Pickup/loď - to je jen jeden z příkladů...nezničitelná Toyota Hilux...prostě paráda. A to přítelkyně, která se jinak o auta nijak zvlášť nezajímá, tak ji vůbec nevadí se dívat se mnou. To jen hovoří o kvalitě tohoto pořadu. Zabaví jak nadšence, tak amatéry. K tomu báječný britský humor. Díky, Primo Cool. Jiné televize nemají koule dávat něco, na co se dá dívat... ()

Klint

To pravý ořechový to začíná byt až tak od 4 řady po znovuzrození, kdy protagonisti začínají byt míň a míň seriózní, jinak asi můj nej. seriál, zvlášť speciály: 3xUSA, Vietnam, Botswana, Bolívie, Antartkida, Střední východ a naposled Indie sou přímo k sežrání. ()

Tribuiani

Top Gear se nemusí líbit lidem, co se nezajímají o auta. Já jsem se o autech kdysi taky vůbec nezajímal, ale když jsem viděl jeden díl, zaujalo mě to. Připadalo mi to vtipné, zajímavé a bylo to prostě o autech. Dávám 95%, za stašně dlouhé díly, jinak bych dal rozhoddně 100%. ()

Sasancca

Nemám řidičák, auta mi vlastně vůbec nic neříkají a k pořadu mě přivedl můj přítel. Takhle má vypadat zábavný pořad, výborní moderátoři, bláznivé nápady a anglický humor. ()

FallenExitus odpad!

Viděl jsem jeden díl a opravdu mě to doslova umučilo... Tak odporný pořad jsem neviděl už dlouho a k tomu všemu ještě trapní moderátoři co ze sebe dělají ty největší debily všech dob!! ()

mirec2211

Výborný seriál o autách. Veľmi rád ho pozerám a vždy sa na tom pobavím. A to najmä vtedy, keď si robia naprotiveň. Autá a programy o autách mám veľmi rád, avšak niekedy mi vadí, že sa nesústreďujú na testovanie áut, ale skôr na zábavu. Preto dávam 4 hviezdy. ()

smokenmon

Vůbec nejlepší show vysílaná v televizi... doporučuji originály GB, u nás (mimojiné) se toho hodně vystřihne, třeba vtipy o Liverpoolu apod. které by většina českého publika stejně nepobrala. ()

mpet

Show o autech s klasickým anglickým suchým humorem. Některé díly jsou trochu suché, ale ty, ve kterých pořádají různé závody a testy, jsou bombový. A s autem na Severní pól, tak to může napadnout jen Top Gear. ()

ondrakytlica

Top gear - jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, ať už díky humoru, vtípkům a naschválům těchto tří moderátorů, nebo díky pěkným autům a jejich "důkladném" testování. Speciály tohoto seriálu si pouštím nekolikrát do roka, a vůbec mi nevadí, že už jsem je viděl. Můžu jen a jen doporučit. ()

SunnyToby

I já, jakožto naprostý automobilový neznalec, se skvěle bavím u tohoto doopravdy zábavného pořadu (což se nedá říct o leckterých pořadech nesoucí toto označení). Vtipní moderátoři pozvedávají Top Gear do jiných výšin. Absolutně nesrovnatelné s jakýmkoliv jiným seriál s motoristickou tématikou. Toto není nuda, nedostáváte přebytek technických informací, ale užíváte si s moderátory jejich závody a šílenosti. ()

Koenigsegg

Seriál který má po celém světě větší sledovanost než Zprávy. Překvapený opravdu nejsem protože to co dokážou vymyslet za scénáře tvůrci seriálu je opravdu neskutečné!! Doma mám všechny díly a nemůžu se na to přestat dívat. 3 chlápci po čtyřicítce si ujíždějí na nesmyslných závodech v nesmyslných autech/plavidlech či autoplavidlech a na spoustě krásných a drahých hypersportovních vozů. A tak vtipné hlášky a přirovnání Jeremyho Clarksona jsem nikdy v žádném pořadu neviděl :-) Plný počet a kdyby šlo dám hvězd i 10. ()