sarkareifova

Jsem sice holka, ale s naprostou jistotou mohu říct, že nejlepší pořad o autech je Top Gear. Ráda na to koukám nejen kvůli Richardu Hammondovy, ale kvůli tomu jak zábavou formou je celý pořad dělaný. Nejlepší jsou jednotlivé ůkoly, jako třeba kupit si auto z bazaru a jet s ním přes celou Anglii nebo k polárnímu kruhu. Zajímavou součástí každého dílu je, že si pozvou známou celebritu a ta pak v autě "za rozumnou cenu" objede jeden kolo na dráze Top Gearu. Jednoznačně dávám plnej počet hvězdiček- ()

albionlady

Autám veľmi nerozumiem (keď predstavujú nejaké nové parametre a vylepšenia a vôbec nové autá, tak to vnímam skôr ako reklamu :D), ale hrozne ma bavia tie známe osobnosti, ktoré si tam vedú spolu so svojimi vtípkami a jazdami. ()

Harry_

90 %, body dolů za kecy ve studiu a občas nesnesitelného Klaksona. Samozřejmě je to hlavně show, praktické informace o autech se zde určitě nedovíte. To už raději Autosalon, časopis Svět motorů a internet. ()

Urukhaj98

Výjimečnost tohohle pořadu dokazuje mimo jiné i to, že ho bezmezně miluje i takový automobilový analfabet jako já. 10/10 ()

FeriusParfax

Kluky si pouštím hlavně na odreagování a uklidnění. Jejich suchý, situační britský humor je už legendární. Kolikrát jsem se s nimi opravdu rozchechtala na celé kole. Auta mě zajímají, i když v mém životě je to pro mě jen nástroj, jak se dostat z bodu A do bodu B. Nápady tento pořad jen srší. Opravdu pohodová a vtipná lahůdka. ()

AbelXavier

Humor trojice nema v oboru konkurenci. Jeremy Clarkson jakozto fasistycky moderator nema chybu. Navic se jedna o jednoho z nejuznavanejsich novinaru v Anglii. Roadtripy kdy zavodi auto s TGV, letadlem ci lodi jsou neuveritelne zabavne. Kam se hrabe cokoliv jineho. Nejlepsi auto.-moto-revue od dob Standy Dolejse a jeho sedeho kolegy. ()

LordMysti

U mě do nedávna motoristický magazín číslo 1. Mnohem preciznější jsou chlapci z dalekého východu z Japonska kde to berou v pořadu Best Motoring opravdu vážně a hodně do detailu. Ovšem Top Gear má své kouzlo, je zábavný, má velice povedený filmový look se špičkovou kamerou a střihem. Není to až tak o autech, je to hlavně o precizním zpracování střihačů/kameramanů/režisérů s notnou dávkou vtipu Jamieho! Opravdu odvaz, škoda jen že nemají rádi diesely :) ()

Martin9

Skvělá trojice moderátorů, která srší vtipem a dělá tenhle pořad bezpochyby tím nejlepším motoristickým pořadem všech dob ! 95% ()

dEst28

Neznám lepší pořad o autech a nic lepšího asi ani nebude. Jeremy, James a Richard představují auta skvělá, rychlá, ale i špatná, stará a občas i nefungující. Do toho mezi sebou tyhle tři závodí mezi sebou a to kdekoli na světě, testují auta, zvou si osobnosti do studia a hlavně umí pořad podat zábavnou formou a nestalo se zatím, abych se u nějakého dílu nezasmál. #edit1 Stal jsem se definitivně závislákem na tomhle pořadu. Stále lepší a lepší show. Jezza, Hamster a cpt. Slow jsou prostě vynikající a i kdyby mě auta nezajímala, tak mě to bude bavit. Názorný příklad je moje babička :-) ()

gemi

Všechno, o čem jste kdy snili, že by se dalo dělat s auty, a dokonce i to, o čem byste se snít ani neodvážili. Prohánění luxusních sporťáků po všech cestách i necestách světa, vymýšlení neskutečných ptákovin a bezpočet tajných závodů, třeba napříč kontinentem a kategorií vozidla (auto vs. letadlo vs. vlak). Šílené, uchvacující, podmanivé, krásné. Měním hodnocení ze čtyř hvězd na plný počet. ()

Votvirak

Když nevíte co dělat s 350 000 librami .... můžete si koupit ferrari.... A nebo si můžete koupit rozsáhlí pozemek,4 čtyřkolky a pořádně pojezdit s kamarádama! ...Snad neomezený rozpočet BBC z tohodle ,,seriálu'' udělal legendu! ()

Monroe1991

Co k tomu ještě napsat? Snad jen, že už to dávno není pořad pouze pro automobilové nadšence (mezi které já mimochodem patřím). Trojice moderátorů totiž svým britským humorem a bláznivými nápady dokáže zaujmout většinu lidí, kteří si Top Gear pustí. ()

Mira90

Povinnost pro každého milovníka aut - ať už jde o nejrychlejší supersporty, či ty, při jejichž výběru se musí moderátoři vlézt do nemožných částek jako 500 či třeba 2000 liber...A to vše plné uštěpačného humoru, kterým se účinkující vzájemně častují. ()

fool-mood

Cool způsob, jak se bavit auty. Pro všechny, kteří jsou automobiloví nadšenci nebo ani zas tak ne, ale auta jim nevadí a rádi se zasmějou nad hláškou Jeremyho nebo se podívají po světě z pohledu fár, do kterých si většina z nás nikdy nesedne. Jen by mě zajímalo, kolik do toho sypou... ()

Melvej

Ačkoliv nejsem fanoušek aut a téměř nic o nich nevím, dovedu se dívat na tento seriál a dobře se u něj bavit, což nemůžu říct o podobných seriálech tohoto typu. ()

Valkyria

Nejlepší pořád o autech! Baví mě se koukat... Napěchované legrací a takovými kousky, které by mě ve snu nenapadli. :) (Hrát s auty fotbal atd..) 100% :) Jeremy Clarkson je prostě sympaťák a showmen! Auta miluju.. A když je člověk může sledovat v tomto pořadu, miluje je ještě více! :) ()

BC

Auta jsou pro mě vším. Celou patnáctou sérii jsem shlédl během jednoho jediného dne, šestnáctou vždycky v pondělí, poté, co byl vysílán nový díl a hořím nedočkavostí na červen, kdy se má začít vysílat řada sedmnáctá. Miluju Clarksonovy kecy, miluju větu "How hard could it be?" a co miluju nejvíc, to jsou jejich výlety, třeba přes Vietnam na fichtlech, přes Amazonský prales k Tichému oceánu, přes Botswanu v autech s pohonem jedné nápravy nebo na severní pól (jo, autem). Tohle je život mých snů. ()

Carolyn

Na to, že o autech vím kulový, mě tahle show překvapivě baví. :) Obzvlášť ty experimentální pasáže - díl s DIY obytnými auty si můžu pouštět pořád dokola a na vtipnosti mu to neubere. ()

ljukyljuk

Ja naozaj nie som na túto auto-moto tematiku. Ale tento program ju podáva tak nenormálne zaujímavo, že pri ňom vždy vydržím až do konca. (a hlavne, keď to porovnám s nudnými slovenskými a českými programami len so suchými recenziami, je tam obrovský rozdiel) ()