Raimok

Pocházím z automobilní rodiny, takže tohle téma se u nás vždycky řešilo dnes a denně. Nejradši čtu časopisy o autech a moje nejoblíbenější knížka byla jednu dobu Katalog automobilů. Tenhle pořad určitě nemá ve svém žánru na světě konkurenci, ale oni z těch aut tady udělali něco, co se mi až zase tak nelíbí. U tohohle se lidi chcou jenom bavit, auta už tady ztrácí svoje kouzlo. Nemůžu dát plnou palbu. 82 % ()

BreHas26

Rozhodně nejlepší pořad který jsem sledoval a stále sleduji, bezvadná trojice kterou tvoří Jeremy, James a Richard, která mě vždy pobaví a většina dílů se nedá zapomenout! ()

Camulator

O autech vím úplný prd. A to je to, proč si Top Gear zaslouží za 5, člověk o primárním tématu může vědět akorát to, co se naučil ve školce, když si hrál s Dominikem a Péťou s autíčkama a stejně se u tohohle pořadu dobře pobaví. Co tihle 3 hračičkové umí všechno udělat s třemi auty za pár desítek tisíc korun totiž nemá obdoby. A hlavně se u toho opravdu něco nového dozvíte. ()

IvcaSammet

Pořad, který jsem poznala jen díky bratrovi a jeho obrovskému zájmu o auta. Mě auta vždycky tak trochu zajímaly, ale nikdy jsem se na žádný magazín o autech nedívala, teda kromě Autosalonu, který nám pravidelně hrával při snídani. Pak se ale můj bratr začal dívat na Top Gear a já poznala úplně jiný svět! Nejdřív jsem se dívala jen kvůli trojici moderátorů, hlavně teda Hammondovi, a jejich naprosto úchvatným vtipům, ale nakonec jsem přece jen začala poslouchat i ty technické údaje a došlo mi, že zajímat se o auta jen kvůli tomu, jak vypadají, je čisté pózerství. Top Gear miluju, kluky miluju, auta miluju, prostě všechno, co obsahuje pojem Top Gear miluju! Je to absolutně nejlepší a nejvtipnější pořad, který jsem kdy sledovala a velmi pochybuju, že ho někdy nějaký dokáže vůbec překonat ... ()

waits

Pořad, který je schopen i z leckterého intelektuála milovníka aut. Zdaleka nejlepší z u nás vysílaných pořadů o autech, a že jich je. ()

laserr

Nejlepší auto-moto seriál všech dob. Hoši vážně ví, o čem je řeč a k tomu dělají spoustu polovážných pokusů nad kterými mnohdy zůstává rozum stát. Ale hlavní a největší plus Top Gear je anglický humor tak suchý, že vydrží i ty nejkrutější anglické deště. PS: Pokud by snad někomu pořad připadal nezáživný, tak vřele doporučuji Olympijský speciál. Díky němu se možná stanu pravdelným divákem. ()

RadimFišer

Nechápu, jak jsem zde mohl nechat dvě hvězdičky. To co je předváděno tady, to je na hvězdného stoletého oskara. Bravo kluci, bravo, bravo. Děkujeme za pořádný kus zábavy a něco těch drahejch aut. ()

Hyger

Auta mě vůbec, ale vůbec nezajímají - a i přesto jsem se u tohoto pořadu nenudil. Jeremy Clarkson a jeho satirické poznámky nemají chybu! ()

HouseMK

Někdo tvrdí, že tenhle seriál o autech je neobjektivní, ulítlý a politicky nekorektní. :-) Vskutku mě překvapilo, že tenhle automobilový magazín (spíše než seriál) jde už od roku 1978! A já ho přitom znám jen něco přes rok, co ho začali dávat i u nás... Jako fanoušek aut a britského humoru jsem o hodně přišel. Kde jinde mám totiž možnost vidět takové absurdity jako převážení lanýžů Bugatti Veyronem, "vajíčkový test" v britských veteránech, hon na auto-lišku a závody aut například s maratoncem, klukama na kolech, mužem v holínkách, horolezci, stíhačkou, vlakem, letadlem, lodí a kdovíčim ještě. Nesmím zapomenout ani speciály jako cestu dvěma Hiluxy na severní pól, Zimní olympijské hry aut, výpravu veterány do Botswany nebo Britsko-Německou válku. A takřka Boratovskou jízdu přes několik Amerických států... Chtěl bych vidět rozpočet BBC za tyhle tři blázny (+ okouzlujícího Stiga). Zábava nejen pro motorové nadšence :-) ()

AndreyCSFD

Jedním slovem geniální. Tenhle pořad má ,,drajv", perfektní časování, skvělé tvůrce a hlavně auta. Když projede nablýskaný Aston nebo Lambo zvlněnou anglickou krajinkou v západu slunce, tak musí být nadšený i zarputilý odpůrce motorismu. Navíc skvělí moderátoři se svérázným smyslem pro humor, kterým není nic svaté. A kamera chvílemi jako z filmů Michaela Baye. Tohle prostě nejde nemít rád. ()

El-Barto

Nejsem automobilový nadšenec (řídím moc rád), ale jsem fanda téhle bezvadně sehrané a pohodové trojky moderátorů. Speciály (Vietnam, Botswana...) jsou nejlepší, Stig je nejmystyčtější postava v historii TV a díky monstróznímu rozpočtu BBC neni pro Top Gear nic nemožné. Samozřejmě vše prošpikované anglickým humorem a fušerstvím v plnění úkolů skrz na skrz. Top Gear válí, i když mě jejich "seriózní" testy aut nezajímají. ()

Marcin

Bezpochýb najlepšia show o autách... všetko predvedú presne, jasne, výstižne a hlavne s humorom, ktorý chýba vo väčšine podobných relácii. ()

grerar

Inovativní seriál, který dokáže prezentovaný automobil vychválit i strhat. A to dost bizarním způsobem. Skvělé. ()

Helldo

Partička skvělých komiků, kteří se výtečně doplňují, navíc obohacené tajemným Stigem :). Pro člověka, který má rád auta jasná volba! Pro člověka, který auta tak nějak nežere stále správná volba! ()