parabellum

Vynikající automobilová šou kterou jsem kdy viděl. Povinnost pro všechny milovníky rychlích kol. Parádní britský humor, nápadité až ztřeštěné testy při kterých bránice dostává zabrat. Kam se na Top Gear hrabou naše autosalony!!!! ()

Steffa

Vždy, když uslyším úvodní znělku Top Gearu, koutky se mi rozšíří do samovolného úsměvu a zrychlí se mi tep. Tahle série je povinnost a kultovní záležitost pro všechny fanoušky vůně benzínu a díky svému humoru možná nejen pro ně.. ()

Miki68

Jejda - já dávám seriálu o autech čtyři hvězdy? Já? Naprosto technickej antitalent, kterej si neumí na autě vyměnit ani gumičky u stěračů? Jenže ti dva magoři jsou tak k sežrání, že prostě nemůžu jinak. Každej díl je nějak originální a všechny jsou vtipné. A to vůbec nemluvím o srovnání s naším "auto-moto-revue"... ()

Stíba

Top Gear miluju se všemi jeho pozitivy i negativy. Je to pořad, který nesmíte brát doslova ale který má zároveň tolik vkusu jako žádný jiný motoristický pořad současnosti. ()

illy.cz

Jednoznacne nejlepsi porad o autech, co se kdy dostal na obrazovky. Presne takhle to ma vypadat a porovnat to s nasi nizkorozpoctovou, malou, ubohou a navysost trapnou automobilovou tvorbou snad nejde ani z rychliku. Panove z Top Gearu si vyslouzili od BBC takrka neomezeny rozpocet, hlavne diky tomu, ze je to vlajkova lod a nejsledovanejsi show BBC, a podle toho to taky vypada. Clarkson si muze na obrazovce dovolit takrka cokoliv, naborit se do kohokoliv a nikdo si z toho nic nedela. BBC potom tak maximalne zaplati pokutu. I zbytek z hlavniho tria si zaslouzi pozornost, libi se mi hlavne James May, protoze je to pripad typickeho britskeho ,,gentlemana", podle cehoz se taky obleka. Richard Hammond boduje hlavne u zenskeho publika, ale jeho laska k 911 a Zonde je az detinska, coz je jeho hlavni poznavaci znameni. Ale Jeremy je proste no1 mezi vsemi moderatory, ktere jsem kdy videl. Je obrovity, obtloustly, vulgarni, rika vsechno na plnou hubu a je proste zabavny, a to jakoze hodne. Musim vyzdvihnout take cesky dabing, ktery se velmi povedl a i kdyz jsem vsechny dily videl v originale, dabing muzu take doporucit. Nejvice me dostavaly prirovnani, protoze rict, ze se auto ridi jako okovany sorbet, jsem jeste neslysel :)..A nejlepsi hlaska pro me? ,,Tohle auto je tak neekologicke, ze by ekology nenastvalo vic, ani kdyby jezdilo na platky delfinu". ()

Redix

Asi jsem nemohl být normální když jsem tomu dával asi před rokem jednu hvězdu, dnes na to koukám a baví mě tom jasnejch ***** ()

bernajk

Mám rád auta a všechno kolem. Seriál je zajímavý, některých věcech jedinečný. Bohužel z toho co tam ukazují s některými auty mi sbíhají sliny, že bych chtěl hned sedět vedle něj. Ale bohužel tuto možnost nemám a ani nikdy mít nebudu, tak takové pasáže mě trochu iritují v jakých fárech si jezdí. Proto, když se na to dívám, tak vím že si to nebudu moct zkusit taky a mě to "dělá mi to zle" ()

truby

Pravdou je, že nemusíte být ani automobilovým fandou, aby se vám ten pořad líbil. Proto to také nemá klasickou strukturu autosalonu nabitého technickými informacemi o škodě fabii. Ti tři chlapci vám také nikdy neporadí jaké auto si koupit, pokud nejde o ferrari nebo porsche. Někde jsem četl v rozhovoru s panem Clarksonem zhruba toto: "Já prostě jezdim v rychlých autech a vyvádím jako malej kluk a ještě mi za to platěj." To celkem vystihuje Top Gear. ()

MrGregor

Some say, that he thinks that Top Gear is: ...Originální pořad o autech, který se tak trochu vymkl z rukou (myšleno v dobrém)... nejsem vyložený nadšenec do aut, ale Clarkson, Hammond a May mě dokážou přimět zírat i na kombajn-pluh :) ... je až ohromující, jak do hodinového dílu dokáží nacpat několik ukázek nových aut, několik ukázek starých aut, challenge, star in a reasonably priced car... a samozřejmě pourážet všechny, od porscheáků po Mexičany... každý Top Gear si užívám a těším se na další nové díly či speciály ... ještě drobný dodatek, ke kterému se musím přiznat... a to, že sem něměl zrovna v lásce původního 3. moderátora... po pravdě jsem ho nesnášel, ale od nástupu Maye čisté zlato ;) ()

Darckol

Priznám sa, že autá ma veľmi nezaujímajú, ale takéto vtipné a nezriedka aj bláznivé propagácie (a pre mňa aj poznávanie) áut mi učarovalo. Neexistuje diel pri ktorom by som sa ,,nešúľal" :D 9,0/10 ()

Cheeker

Ještě lepší než auta, jsou dost často jejich testy nebo cesty za hranice, třeba Bolívijský speciál nebo když jeli do Betléma. ()