pulDag

pokud opomenu 10 minutové "recenze" na závodní trati, dá se pořad zbylou stopáží doporučit i lidem, kteří o auta nejeví zájem.. ()

Petula009

Po shlédnutí posledního dílu,aneb jak Tři králové za Ježíškem jeli doživotně uznávám Top Gear jako nejlepší seriál o autech vůbec.Ostatní už jen kopírují a snaží se být jako tihle tři perfektní mohykáni.Jsou prostě super :) ()

Sakinose

Vskutku zábavní pořad o autech ne který se dá koukat i několikrát po sobě i když musím přiznat že na to spíš koukám kvůli humoru a jejich úkolům než kvůli autům :D ()

Claude Speed

Dlouho jsem tomuhle pořadu nedával šanci, ale z nudy jsem se teda podíval na tu první řadu, a musím říct, že je to výborný seriál. Donedávna by po něm asi neštěkl ani pes, ale pak přišel Jerremy Clarkson se svými inovacemi, a dnes je tento seriál na špici sledovanosti. A já se přidávám. 80%. ()

Gewain

Ač je tenhle pořad o autech sou pro mě až na druhém místě. Na prvním sou samozřejmě Moderátoři ! Tenhle pořad se prostě sleduje pro zábavu, baví vás sledovat jak si Jeremy dělá srandu z Maye. Baví vás sledovat nesmyslné testy, baví vás prostě to jak ten pořad funguje, to jak partička (dnes už pánů v pokročilém věku) děla ze sebe blázny. Nemam co bych vytkl a proto jasně 5 hvězd ()

Ceberus

Autům příliš neholduji, byť mi řidičský průkaz nechybí. I když mě tedy nechávají novinky ze světa automobilismu chladnější než ostatní příslušníky stejného pohlaví, nutno uznat, že autoři Top Gearu odvádějí svou práci velmi kvalitně a ukazují, že i recenze na auta mohou být podávána velmi zajímavě a netradičně. ()

Rawar

Platí tady přesně to, co jsem napsal k Top Gearu 2010, prostě to nejlepší ze světa motorů a dost možná z všeho na co můžete pravidelně v televizi čučet :-) Zábava zaručena ať jezdíte v Mercedesu nebo na kole :-) ()

Rozinek12

Nadprůměrné hodnocení dávám jen a pouze díky speciálním dílům, které skutečně pobaví. Normální díly jsou nuda bez informační hodnoty s většinou nezajímavými hosty. ()

smack

Top gear může vypadat jako snobská zábava, drahá auta, fotogenická místa natáčení. Vedle těchto určitě potřebných znaků úspěšného motoristického pořadu ale nejvíce oceňují blízký kontakt s diváky ve studiu. Jasně, jezza, hamster a cpt. slow postupně zestárli, takže nešlo od nich čekat totální nasazení jako ve starších sériích, ale až doposledka uměli diváka udržet u obrazovky až do poledních dílů. Doufám, že nový amazonský formát bude minimálně podobně zábavný jako Top gear, diváky si zcela jistě najde. Nová sestava je jiná v tom, že přední sestava jednak není vtipná, schopná vtipně zaimprovizovat a co je nejhorší, jejich láska k motorismu zdá se být zcela povrchní, nemají přehled o tom, jaká auta jezdila před 40 lety po současnost, jakými výstřednostmi některé modely disponovaly. A Matt je prostě nudný blb z Ameriky... ()

Klajondr

Naprosto geniální a nenahraditelný pořad, který učaruje i lidem, co se o auta vůbec nezajímají. Ovšem od dob co je tam Matt LeBlanc se z toho stal velmi nudný a nezajímavý počin. Ach bože, dal bych pět hvězd, ale ta nová verze si to opravdu nezaslouží. Aspoň jsem se jako mladej bavil. ()

IronRocky

Dobrej pořad o autech s dobrou moderátorskou trojicí, která má fakt hodně dobrý nápady a je hodně vtipná díky J. Clarksonovy. Hodně se mi líbí, když cestujou např. se starýma autama po ruzných koutech světa atd.. Testování aut je velmi kvalitní a pěkně udělané. Akorat mě někdy připadá, že J. Clarkson k nějakým značkám aut neni moc objektivní. Jinak je tohle asi nejlepší pořad o autech. ()

Tuomijoki

Spojení aut a britského humoru je to snad to nejlepší, co kdy Velká Británie do světa vpustila. Miluji šílené Top Gearské nápady - ať už to jsou soutěže všeho druhu nebo speciály či jen odzbrojující hlášky. ()

godspeed

velmi dobře udělaná show. pořad vytvořil a nastolil zcela nový formát a styl, jak se dají dělat testy a recenze vtipně, se zápalem, opravdu koukatelně a s obrovským žánrovým přesahem. AMR je oproti tomuto pořadu chromý stařec. ono je holt rozdíl mezi popisem vlastností vozu a zapáleným moderováním. ()

Adrai

TOP10 ... Auta miluju odmalička a o TG jsem se poprvé doslechl/dočetl před několika lety - "docela populární" auto-pořad z GB. A to mě nijak nepřesvědčovalo k tomu pídit se víc - nemusím moc anglickej humor, titulky nikde nebyly a mě bohatě stačil primáckej Autosalon. Pak přišel COOL a bylo načase vše změnit ... první "novodobá" řada zklamání - nic moc ;( Druhá řada - druhá šance? Nastoupil "Kapitán šnek" a všechno bylo jinak - dle mě milník celýho pořadu. Dnes neuvěřitelná sledovanost po celým světě, několik národních odnoží, úžasné speciály, humor, moderátoři, auta, Stig a jeho bratranci, naschvály, nápady, úkoly, trať, pes, Gembon, celebrity, Liana... skutečně jeden z nejlepších pořadů jaký kdy vznikly a který navíc dokáže k obrazovkám přitáhnout i lidi co se o auta ani ve snu nezajímaj. Sezóna od sezóny lepší ... a neskutečně rád se teď dívám na starý díly ;) ()

Sollozzo

Nejlepší pořad o autech, který existuje. Bezvadná moderátorská trojka, skvělé nápady, co můžou vymyslet pouze lidé okolo Top Gearu. Navíc skvělé speciály, slavní (a movití) hosté v rachotině za rozumnou cenu a spousta dalších, výtečných věcí, které se od roku 2002 po obnovení pořadu v Top Gearu objevily. ()