Rodina Bakerových čítá celkem dvanáct dětí a jejich rodiče Kate a Tom je milují. Nejstarší Nora je vdaná a těhotná a Charlie už pracuje. Lorrain právě odmaturovala, získala v práci v New Yorku a po prázdninách se tam stěhuje. Tom má pocit, že začíná své děti ztrácet, a rozhodne se zapůjčit dům u jezera, kam dřív jezdili pravidelně. Děti návrh schválí a když dorazí na místo, uvidí na protějším břehu velké luxusní sídlo. Záhy zjistí, že sídlo i většina pozemků kolem patří Jimmymu Murtaughovi, s nímž Tom soupeřil už jako malý kluk. U jezera se každý rok o svátku práce konají rodinné soutěže o pohár a Jimmy s Tomem vždy trénovali své děti k vítězství. Tentokrát Tom slíbil, že se soutěžení nezúčastní, ale když Jimmy osočí Tomovy děti, že jsou nevychované, přijme Tom Jimmyho výzvu k soutěžení o pohár. Od té doby začne Tom i Jimmy s tvrdým tréninkem, ale na výhře záleží jen otcům. Děti z obou rodin si rozumí natolik, že některé začnou spolu i randit. Tom i Jimmy přeženou svou starostlivost v momentě, kdy jde Sarah na své první rande v životě, a to do kina s Eliotem Murtaughem. Jimmy i Tom jdou do kina také, aby o tom děti nevěděly, ale začnou se v kině dohadovat a děti jsou na otce naštvané. Druhý den se koná soutěž rodin o pohár... (TV Prima)

villon17

Jedničku sem sice neviděla, ale myslim, že to zas tak neva. Jedná se o takový příjemný uvolněníčko na odpoledne, místama se zábavou, místama s trapárnou. Ale rozhodně nejlepší byla dvojčata, která sem si oblíbila už ze Zoufalejch manželek. ()

Marek1991

Piper Perabo, Carmen Electra, Jaime King a Hilary Duff v jednom filme, to je ako veľký transparent, ktorý volá, toto ti nesmie ujsť. Mať veľkú rodinu niekde v prírodnom prostredí je môj sen, tak ako mať krásnu manželku a tak ako sa venovať dobročinným veciam, či čiastočne aj športu. V tomto filme to bola opäť jedna veľká výprava, bolo v nej kopec srandy a myslím, že pre rodinu je to ako film stvorené. Tom Welling a Steve Martin sú ako mužské opraty tohto filmu, ktoré to skvelo vedú. Milené! ()

corpsy

Obrovský komerčný úspech si pýtal pokračovanie, ktoré je len o chĺpok horšie ako prvý diel. Nenáročná zábava, hlavne pre tých mladších a aj tí starší by to aj s predchádzajúcou časťou zhltli naraz bez problémov. ()

Kryton

Pokračování nudné "rodinné podívané" s ještě více nesympatickými postavami. Je to jako produkt od McDonalda. Za pár šupů jsou pruměrné ingredience usmaženy v rychlém sledu. Výsledkem je produkt, po kterém se v USA utlučou a v ČR poblijou. Děkuji nechci Ronalde Steve McMartine. ()

Attta

Vždycky jsem šíleně "nadšený" když běží v TV AMERICKÁ dobrodružná rodinná komedie, proto bych si něco takového sám nikdy nepustil. Tento film jsem viděl na návštěvě a myslím, že než tahle katastrofa by už byl lepší i pohřeb. Kdyby se udělovaly ceny za trapnost, tak tenhle film a celkově většina takovýchto hrůz z produkce USA by určitě držela přední příčky. Tady není ani třeba nic psát, protože pochybuju, že někdo u takového filmu komentáře čte. ()

BUD-SFIS

O trosku mene ftipnejsi a zabavnejsi nez jednicka ale porad se na to da slusne divat, bez nejakych vycitek nebo nadavek, co to zase je. ()

Juto

Je to hlúpa rodinná komédia. Ani Steve Martin nedokáže vyslobodiť tento film z pazúrov banality, ktorá aj rozhodného filmového diváka môže priviesť na pokraj nudy a ešte ďalej, do sveta spánku. 1/10 ()

WolfR

Oproti prvnímu dílu propad. Už to není tak vtipné, jak by být mohlo. Jestliže v prvním dílu se nám skotačivé držkopádné scény nenásilně servírovali, tady vám je cpou přímo do “ksichtu“ při každé druhé scéně! A to se mi nelíbí. Za hlavního otrapu bych tady označil Steva Martina, který byl v prvním díle docela solidní. Na druhou stranu vyzdvihuji, bohatého hajzlíka Eugene Levyho. Ale jak říkám, celkově propad, 2 hvězdy. ()

KajusaK

První díl jsem neviděla ale není vůbec těžké přijít na to o co jde :D) .. Průměrná rodinná komedie u které se pobavíte :) ale víckrát ji asi vidět nemusíte.. Perfektní složení hereckého obsazení (Eugene Levy, Tom Welling, Carmen Electra, Jaime King, Hilary Duff, Taylor Lautner a mnoho dalších). Zakončení docela nepředvídatelné, netypické :)) ()

URBAN

Tento druhý díl je sice lépe technicky zpracován, jenomže jinak je to jen krmení prvního dílu. Jako rodinný film je fajn a jako komedie na večer taky, ale jinak nic co stojí za další pokoukání. ( 12.9.17/MAC ) ()

filmmovier

Dvojka příjemně překvapila tím, že tvůrci překročili laťku nastavenou prvním dílem a pokračování této komedie je tak ještě lepší. Je tu příjemná sporotvní zápletka ozvláštněná další početnou americkou rodinkou. Celý díl je ještě vtipnější a svižnější než jednička, zaručená zábava pro celou rodinu. Bavili mne herci v dětských rolích ( ehm, Taylor Lautner ne ), Steve Martin i jeho přihrávač Eugene Levy. Pokud se u nějaké rodinné komedie zaručeně pobvíte, tak jedině u pokračování Dvanácti do tuctu. 80%. ()

TO

Rodinka na prázdninách. Něco jako Beethoven 2, nebo některé díly seriálu Krok za krokem, akorát že toto není vtipné. Moc americky komerční, ale pořád se na to dá koukat. Neřekl bych, že je horší jak první díl. ()

July

Obyčejně bývám k filmům, které takzvaně ujdou a člověk se aspoň párkrát usměje, tolerantnější a dávám slabší 3*, ale dnes mám zřejmě méně vstřícnou náladu a hlavně mám pocit, že tohle všechno už tu tisíckrát bylo! Takže lepší 2*... ()

Aven

JJ Jimův táta je krutor:) Jinak bohužel nic moc. První díl byl odpočinkový a relativně vtipný film, u dvojky jsem se sice párkrát zasmál, ale většinu filmu jsem se zaobíral myšlenkami typu : Kdy už sakra Carmen ukáže kozy????? ()

Danny F.

Vtipné situace, běžná zápletka a docela zábavná komedie o dvou rozdílných rodinách a jejich vzájemném soupeření. Běžná komedie. 55% ()