• Actio
  odpad!

  Chce se mi zvracet! Proc Noha zkurvi vse, na co sahne? To je novodoby dabel!! Dobes a spol jsou ode dneska pro me naprosti chudaci, protoze kdyz kopli CT do prdele za ten skvelej serial, kterej diky Karlovi jeste ziskal na kvalite a podepsali se hrde za toto, jsou u me naprosty chudacky nuly. Jen me tesi, ze jsem se nezklamal v panu Chlumskem: ano, je to opravdu looooooser!!!(13.2.2006)

 • Libidor
  *

  Zatím celkem dobrý scénář a slušné herecké výkony bohužel nemohou přebít otřesné zpracování: režie, kamera, zvuk, hudba, střih - to všechno šlo kvalitativně hodně dolů. Škoda, těšil jsem se na pokračování na dnešní dobu výborného seriálu "Místa nahoře" a domníval jsem se, že změna režiséra nebude až zas takovým negativním zásahem při vědomí, že scénáristé a herecký ansábl zůstávají stejní. Bohužel opak je pravdou a tak po prvních třech dílech přestávám tento seriál sledovat... :o(((20.2.2006)

 • cross
  odpad!

  Viděl jsem asi 20 minut a víc už neuvidím! Po velmi slušném původním seriálu se na obrazovky dostává pokračování, které pohřbívá všechny příjemné dojmy a to naprosto devastujícím způsobem. Přepálený scénář, podivný realizační team a především, proboha, kamera nad kterou zůstává rozum naprosto devastujícím způsobem stát. Něco tak děsivého se hned tak nevidí - když pomineme podivné ostření i použitý materiál, je neuvěřitelné, jak se všechny záběry třepou, hýbou, poskakují a neudělají ani jeden klidný záběr... Původně jsem si myslel, že se autoři snaží zakčnit, ale když tento jev neustále přetrvával, pochopil jsem, že se někde stala chyba! Bože, tohle si nenechte ujít, protože něco tak špatně udělaného se hned tak nevidí... Podobným způsobem totiž dokáží zkurvit pokračování kvalitního seriálu jedině na Nově....(18.2.2006)

 • rakovnik
  ***

  Přestože pokračování seriálu "Místo nahoře" si vzala pod svá křídla Nova, zůstal tento seriál u mě ve vyšší střední třídě - Místo nahoře vystřídalo místo lehce nad průměrem :-) Hlavní postavy zůstaly a s nimi i kvalitní herecký projev, i když jejich příběhy už mají přece jen více "novácký" nádech. Co mě ale opravdu štvalo, byla ta šílená dokumentaristická kamera...proč se s námi stále všechno houpe?(5.12.2010)

 • Curunír
  odpad!

  ...Dřevo ukradl jsi v panském lese - komu děláš z něho koryto? "Dědovi; - již se mu ruka třese, nádobí už všechno rozbito."... - Dovolil jsem si malou citaci z Nerudovy známé básně Dědova mísa, neboť tento příměr vystihuje naprosto práci pana kameramena. Třesoucí se a trapně švenkující kamera působí naprosto tragikomicky a posouvá seriál někam do.... Je vidět, že Nova opět nezklamala a Smyczkovo velmi slušné původní Místo nahoře pěkně pohřbila... Možná je nefér, že to hodnotím, aniž bych počkal, jak se to celé vyvrbí, jenže tady mě naprosto stačil první dojem, abych věděl, že jako celek je to příšerný...(12.2.2006)

 • - Natáčelo se ve Slaném, Roudnici, Hobšovicích, Žatci, Nové Vsi pod Pleší, Veverské Knínici a Brně. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Pokračování seriálu Místo nahoře (2004). Název se změnil, protože pokračování produkovala Nova místo České televize. (BoredSeal)