Reklama

Reklama

VOD (1)

Martinu Lukešovou (Barbora Siedlová) a jejího přítele Jana Kadlece (Ondřej Vetchý) potkáváme ve chvíli, kdy se Martina dozvídá, že je těhotná. Rozhodnou se po delší době opět vrátit do Žďáru oznámit novinu rodičům Martiny Lukešovým (Simona Stašová a Miroslav Táborský), ale stane se neočekávaná věc V prvním díle se poprvé potkáváme s novými hrdiny. Místostarostka Petra Janatová (Anna Šišková) musí řešit složitý úkol s obyvateli satelitního městečka. Současně netuší, že její manžel advokát Janata (Jan Hrušínský) má milenku a už vůbec nepředpokládá, že by se s ní mohl rozejít. Dalším novým hrdinou je otec novináře Kadlece (Luděk Munzar). Vedle hlavních postav se můžeme těšit i na další oblíbené tváře - protřelého podnikatele Václava Rokytu (Tomáše Hanáka), jeho ženu (Petru Jungmanová), svérázného policistu Šrédra (Bohumil Klepl) či starostu Tichotu (Jaromír Dulava). (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (139)

igi B. 

všechny recenze uživatele

Jojo, hlavně si najít to místo v novoprímáckém pšoukbyznysu... Fuj, vy hovězdičky šašského nebe... Hádejte, proč už si nikdy nezahrajete v nějakém opravdu dobrém, zásadním a nezapomenutelném (alespoň) českém filmu? - - - P.S. Volná diskuze - cituji - igi B. 16.04.2008 20:25 "Tý vado, nedívali jste se teď na začátek konce "Místa v životě"? Akční thriller ala Nova. To byla zase prcina , hlavně ty hučáky hořáky. Navíc teda - nikdy jsem netušil, že Lábus je tak neskutečně topornej herec. Dycinky jen dělá blbečka nabo nějaký ty estrády... No sračka na eNovou... :-( . . . Přepínám... ;-)" - konec citace... - - - P.P.S. A co dál čudláci? ()

Malarkey odpad!

všechny recenze uživatele

Neskutečně mi vadila ta kmitavá, dost hnusně kmitavá kamera, takže nějak jsem si přetrpěl chvíli sledování tohoto seriálu, abych s čistým svědomím ohodnotil fakt, který by se mi ani po shlédnutí deseti dílů nezměnil. Možná že když seriál byl na jedničce, oplýval kvalitou, jenže když se ho chopila Nova, zažil krach. Ale to je normální. Čehokoliv se Nova chytne, většinou u diváků rupne, buď, nebo si ho lidé dost zamilují a já se nestačím divit. Jeden seriál lepši než druhý. Tahá akorát k sobě herce, občas dost nemožné herce, snažící se o to, rozbouřit mezi diváky třetí světovou nebo si to doopravdy nedokážu představit. Jako obvykle, rodinný seriál, u kterého se já prostě bavit nebudu. A just ne! (0/10) ()

Reklama

Tosim 

všechny recenze uživatele

Nezapírám, že mám rád seriály. Pokud vezmu tenhle kousek konkrétně, vadila mi forma, ale v každém díle se našla minimálně jedna věc (třeba dialog, nebo dílčí zápletka), která mě přinutila zůstat na těch tří "zarputilých" hvězdičkách. Nevím, zda to bylo kvůli tomu, že i v druhé řadě mají částečně "prsty" pánové Dobeš a Kopřiva, každpoádně je to fakt. A pokud si někdo myslí, že určití lidé nemají vkus jen z toho důvodu, že každé televizní věci nedají odpad!, je to už jen jejich problém... ()

TheMaker odpad!

všechny recenze uživatele

:::::::::::::::::::: Nuda, nuda, nuda a špatné herecké výkony, scénař taky stojí za prd. Dal bych aspoň hvězdičku, ale na to, že je to jako pokračování Místo nahoře, tak je to totální píč..... Hodně mne mrzí, co z tohodle provedli. Místo nahoře byla sranda, prostě zábava, ale tohle ????.........nic..... ::::::::::::::::::::::::: ()

woody odpad!

všechny recenze uživatele

Chlumský?Chlumský!Tohohle epileptika už ke kameře prosím nepouštět To co předvádí s kamerou, nasvícením, mikrofonem(ano, více jak jednou jsem si ho všiml) je neskutečný výkon amatéra. Nuže, to byla režie a kamera.Nyní k dalším složkám(checht!).Herci přehrávají(slabé slovo) - drsný advokát, nemocná maminka, investigativní reportér - všichni hledají Místo v životě s takovým nasazením až je mi z toho šoufl.Hudba - jsem příšerný hudebník(neumím ani noty) a tohle opravdu zní jakoby mi někdo dal zakázku napsat operu.Zkrátka Pavlíček necítí vůbec potřebu aby hudba odpovídala tomu co se děje na scéně.Stále stejně podmáznuté ať už u dialogu dvou lidí, soulože(druhé checht) nebo u rvačky.Scénář.Do stejné kategorie žvástů, výžbleptů a chujovin jako Rodinná pouta, Ordinace z růžové pagodě, Redakce, Ulice ...Teď se koukám - vyjmenoval jsem všechny aktuální seriály...To o něčem vypovídá. ()

Galerie (141)

Zajímavosti (3)

  • Natáčelo se ve Slaném, Roudnici, Hobšovicích, Žatci, Nové Vsi pod Pleší, Veverské Knínici a Brně. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • Pokračování seriálu Místo nahoře (2004). Název se změnil, protože pokračování produkovala Nova místo České televize. (BoredSeal)

Reklama

Reklama