Místo v životě mě drželo v napětí a pozornosti od začátku, vč. první "smyczkovské" série. Smyczek jistě ovládá seriálové postupy lépe, Chlumský má leccos okoukané odjinud k neprospěchu výsledku (předěly mezi scénami v podobě pohledu na město nebo dům, kde se bude následující scéna odehrávat), avšak scénář je napsaný přesně v duchu žánru ("co si žánr žádá"). A co si žádá? Shovívavost diváka.(7.9.2011)

• Libidor

Zatím celkem dobrý scénář a slušné herecké výkony bohužel nemohou přebít otřesné zpracování: režie, kamera, zvuk, hudba, střih - to všechno šlo kvalitativně hodně dolů. Škoda, těšil jsem se na pokračování na dnešní dobu výborného seriálu "Místa nahoře" a domníval jsem se, že změna režiséra nebude až zas takovým negativním zásahem při vědomí, že scénáristé a herecký ansábl zůstávají stejní. Bohužel opak je pravdou a tak po prvních třech dílech přestávám tento seriál sledovat... :o(((20.2.2006)

• Actio

Chce se mi zvracet! Proc Noha zkurvi vse, na co sahne? To je novodoby dabel!! Dobes a spol jsou ode dneska pro me naprosti chudaci, protoze kdyz kopli CT do prdele za ten skvelej serial, kterej diky Karlovi jeste ziskal na kvalite a podepsali se hrde za toto, jsou u me naprosty chudacky nuly. Jen me tesi, ze jsem se nezklamal v panu Chlumskem: ano, je to opravdu looooooser!!!(13.2.2006)

• igi B.

Jojo, hlavně si najít to místo v novoprímáckém pšoukbyznysu... Fuj, vy hovězdičky šašského nebe... Hádejte, proč už si nikdy nezahrajete v nějakém opravdu dobrém, zásadním a nezapomenutelném (alespoň) českém filmu? - - - P.S. Volná diskuze - cituji - igi B. 16.04.2008 20:25 "Tý vado, nedívali jste se teď na začátek konce "Místa v životě"? Akční thriller ala Nova. To byla zase prcina , hlavně ty hučáky hořáky. Navíc teda - nikdy jsem netušil, že Lábus je tak neskutečně topornej herec. Dycinky jen dělá blbečka nabo nějaký ty estrády... No sračka na eNovou... :-( . . . Přepínám... ;-)" - konec citace... - - - P.P.S. A co dál čudláci?(5.2.2006)

• McLushi

Do hajzlu co to zase je? Co to zas ta stupidní nova začla dávat? Další debilní, dementskej, vydrbanej seriál !!! Kdo se má furt na takový sračky čumět?! To je ještě horší než ta ordinace. Stačí se jen mrknout na tu kameru a hned vám problejskne hlavou, co za idiotskýho, ožralýho a roztřepanýho starýho kreténa to mohl točit. To si tu kameru mohl dát aspoň na ten posranej kočárek, ne?! Jděte mi s tím do prdele !!!!(4.12.2007)

• - Pokračování seriálu Místo nahoře (2004). Název se změnil, protože pokračování produkovala Nova místo České televize. (BoredSeal)

• - Natáčelo se ve Slaném, Roudnici, Hobšovicích, Žatci, Nové Vsi pod Pleší, Veverské Knínici a Brně. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)