Místo v životě

(seriál)
Rodinný
Česko, (2006–2008), 26 h 40 min (Minutáž: 51–56 min)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(30)

Martinu Lukešovou (Barbora Siedlová) a jejího přítele Jana Kadlece (Ondřej Vetchý) potkáváme ve chvíli, kdy se Martina dozvídá, že je těhotná. Rozhodnou se po delší době opět vrátit do Žďáru oznámit novinu rodičům Martiny Lukešovým (Simona Stašová a Miroslav Táborský), ale stane se neočekávaná věc V prvním díle se poprvé potkáváme s novými hrdiny. Místostarostka Petra Janatová (Anna Šišková) musí řešit složitý úkol s obyvateli satelitního městečka. Současně netuší, že její manžel advokát Janata (Jan Hrušínský) má milenku a už vůbec nepředpokládá, že by se s ní mohl rozejít. Dalším novým hrdinou je otec novináře Kadlece (Luděk Munzar). Vedle hlavních postav se můžeme těšit i na další oblíbené tváře - protřelého podnikatele Václava Rokytu (Tomáše Hanáka), jeho ženu (Petru Jungmanová), svérázného policistu Šrédra (Bohumil Klepl) či starostu Tichotu (Jaromír Dulava). (oficiální text distributora)

Tosim

Nezapírám, že mám rád seriály. Pokud vezmu tenhle kousek konkrétně, vadila mi forma, ale v každém díle se našla minimálně jedna věc (třeba dialog, nebo dílčí zápletka), která mě přinutila zůstat na těch tří "zarputilých" hvězdičkách. Nevím, zda to bylo kvůli tomu, že i v druhé řadě mají částečně "prsty" pánové Dobeš a Kopřiva, každpoádně je to fakt. A pokud si někdo myslí, že určití lidé nemají vkus jen z toho důvodu, že každé televizní věci nedají odpad!, je to už jen jejich problém... ()

flanker.27 odpad!

Nechtěl jsem těm komentářům kamery věřit, tak jsem sebral sílu a kouknul se... No, po deseti minutách jsem to vzdal, z toho bolí oči jak z výkonu našich hokejistů v Turíně. Ale možná je to záměr, lidi se na to vlastně nebudou pořádně dívat, jen občas mrknou, takže tam tvůrci můžou dát jakoukoli kravinu. ()

TheMaker odpad!

:::::::::::::::::::: Nuda, nuda, nuda a špatné herecké výkony, scénař taky stojí za prd. Dal bych aspoň hvězdičku, ale na to, že je to jako pokračování Místo nahoře, tak je to totální píč..... Hodně mne mrzí, co z tohodle provedli. Místo nahoře byla sranda, prostě zábava, ale tohle ????.........nic..... ::::::::::::::::::::::::: ()

Actio odpad!

Chce se mi zvracet! Proc Noha zkurvi vse, na co sahne? To je novodoby dabel!! Dobes a spol jsou ode dneska pro me naprosti chudaci, protoze kdyz kopli CT do prdele za ten skvelej serial, kterej diky Karlovi jeste ziskal na kvalite a podepsali se hrde za toto, jsou u me naprosty chudacky nuly. Jen me tesi, ze jsem se nezklamal v panu Chlumskem: ano, je to opravdu looooooser!!! ()

Mimomisu

Ted jsem to poprvy nahodou zahledl v nejaky reprize a po deseti minutach si rikam, co asi moje mile csfd na tu priserne roztresenou kameru. No nebyl jsem zklaman. Dal na to koukat nehodlam, ani hodnotit nebudu, ale nemyslim, ze ten alzheimer za kamerou je lidem, pro ktere byl tenhle serial urcen, prijemny ke sledovani :) ()

• Pokračování seriálu Místo nahoře (2004). Název se změnil, protože pokračování produkovala Nova místo České televize. (BoredSeal)
  • Natáčelo se ve Slaném, Roudnici, Hobšovicích, Žatci, Nové Vsi pod Pleší, Veverské Knínici a Brně. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)