Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se dočkal i celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka Simpsonových ze Springfieldu tentokrát čelí globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života... Homer totiž do jezera vypustí jímku s exkrementy svého oblíbeného pašíka. Pro springfieldské jezero, které už takhle slouží jako oblíbená skládka občanů a dosahuje maximálního stupně znečištění, je to poslední kapka. A je to i poslední kapka v poháru trpelivosti prezidenta. Ten se proto rozhodne nepohodlné město zcela izolovat pod speciálním skleněným poklopem a oficiálně ho vymazat ze všech map. Jenže s tím se Homer smířit nehodlá… (TV Prima)

P@\/EL

U Simpsonů mám vždy jistotu, že se mi dostane kvalitního humoru. A ani tentokrát se nejedná o vyjímku, ikdyž na některé episody to rozhodně nemá. Opět máme možnost vidět výborně promyšlené scénky a neméně dobré hlášky, kterým se člověk s chutí zasměje, a to vše na pozadí ekologického námětu. Poprvé můžeme také vidět Barta v plné kráse tak, jak jej bůh stvořil. ()

koci

Nechci zbytečně natahovat slovo 'nostalgie' na deset řádků. Protože by to taky bylo dost scestný, tenhle FILM je hlavně perfektní zábava! ()

ggggg

Když jsem viděl na internetu článek, že se budou natáčet Simpsonovi ve filmu, zaplesalo mi srdce radostí. Měsíce jsem čekal na premiéru a? Myslím, že film byl pro tvůrce krok vedle. Ve skrytu duše jsem to trochu čekal, že se ''džoukama'' to bude v 83 minutách trošku slabší než v normálních seriálových epizodách, kde vtipy ze seriálu doslova tryskají naplno. Místama mi to přišlo trošku suchý a nudný. Nicméně jsou to Simpsonovi a plno scének bylo zase výborných, takže 55% ,ale vidět znovu bych to už nemusel. ()

Drky

Všichni to vynášeli do nebe, asi proto jak jsou simpsoni oblíbení. Tak jsem se nechal přemluvit( opět manželkou) a zašli jsme na to do kina( to podotýkám, že nejsem fanoušek seriálu) a opravdu jsem poté litoval. V tomto "filmu" který vznikl jen proto aby "trošku" narejžoval do kapes tvůrcům, kteří se snažili přiživit na celosvětovém úspěchu seriálu,byli přežvejkány 3 průměrné díly s již neoriginálníma zápletkama. Jo občas jsem se i zasmál. Mám rád seriály a filmy v nichž si dělají srandu z ostatních a i sami ze sebe, ale tohle prostě ne. Rejžovat se jim bohužel asi podařilo. 2* za občas fajn úleťácké fórky a jemně nad 30% abych nebyl zase úplně mimo trend. ()

dochvvv

Za shlédnutí to rozhodně stojí, ale že by to byla bomba, která se vyvyšuje nad standartní díly, tak to teda ne. Řekl bych, že pokud si pustíte tři díly po sobě, tak zážitek bude stejnej i počet vtipů stejnej. A to se mi zdá na počit, kterej podle tohohle webu měl stát 75 mil. dolarů opravdu málo ()

muliku

Simpsonovi mám hodně rád, ale od jakéhosi přelomu začali být spíš trapný než vtipný. Tento film je bohužel ten přelom a patří spíše už mezi ty trapné. ()

mrGhostly

Před zhlédnutím jsem viděl jen pár dílů seriálu. No, možná to byl právě film, který ve mně probudil alespoň malý zájem o seriál. Chtěl jsem porovnat. Jako laik tedy dávám čtyři hvězdy, jako odborník na Simpsonovi bych nešel nad tři, protože film rozhodně není tak kvalitní. ()

tuberatanka

Simpsonovci vo filme vznikli v čase, keď už sa tento seriál dosť silne opakoval, bolo z neho cítiť viac rutiny a prílišný chlad digitálnej animácie (s ktorým sa Futurama vysporiadala výrazne lepšie). Celovečerák v podstate trpí tými istými chorobami. Síce je o čosi vtipnejší, ale zároveň aj o čosi rozťahanejší. Štruktúra je podobná ako pri futuramovských filmoch - priblblo jednoduchá zápletka (hoci rozbitá a plná odbočiek), na ktorú sú navešané rozličné vtípky, gagy a repliky, na ktorých to vlastne celé stojí a padá. Tu to asi rovnako často stojí ako padá. Najzaujímavejšie na tomto bolo pre mňa vidieť Simpsonovcov na veľkom plátne, ináč asi žiadna pridaná hodnota voči seriálu. ()

mxtusko

tento film bol pre mňa ako fanúšíka simpsnov velkým sklamaním. Už len kvoli tomu, že sa to točilo toľko rokov, to mala byť ukážka toho najlepšieho, čo dokážu simpsnaci ponúknuť. Ale nestalo sa, nudný a predvídateľný humor, ako keby som sa pozeral na serial po 13. serii. Zasmial som sa asi 3x. Škoda. ()

NinaRicci

Co sa musi stat, aby vsetci navstevnici u Vocka okamzite bezali do kostola a veriaci zas nasprintovali do krcmy? (pre mna jedna z najlepsich scen v celom filme) Simpsoni opat nesklamali :) ()

pegtr

Matt Groening opět ukázal že je mistrem animovaných sitcomů.Simpsonovi se konečně objevili i ve filmu,i když sem čekal propadák film je skvěle animovaný,vtipný,smutný i zábavný.Jasných 5 hvězd. ()

f.e.a.r

Bavil som sa skvele!...Sú to stále ty istý Simpsonovci akých poznáme zo seriálu akurát že trvajú dlhšie a to hlavné - nenudia ale po celých 83 minút vás neskutočne bavia. ()

Tozmi

Simpsonovi ve filmu v režii David Silverman a hudebního doprovodu Hans Zimmer sklízejí ovoce. Film je komedií přímo prošpikovaný přičemž nás čeká i menší pokus o akci. A ačkoliv sem se na tento film podíval i po pár letech, musím přiznat že sem se opět musel smát. Film nenechá pravého fanouška Simpsonů chladným. Děj se místy krapet sice táhne ale jinak mě velice dost překvapil. Hodnotím 5 hvězdami. ()

conflig

V posledních seriích Simpsonovích moc vtipů nenajdete, ale tenhle film mě i po mnoha shlédnutí stále baví. Spider-vepř a Harry Poser :D ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

13.12.2007

Český pirát Simpsonových byl dopaden

Český pirát Simpsonových byl dopaden

22.08.2007

Už je tomu skoro měsíc, co na internet unikla exkluzivní pirátská nahrávka snímku Simpsonovi ve filmu s českým dabingem. Což není ostatně nic neobvyklého, takových kinoripů (ilegální kopie filmu… (více)

LFŠ 2007 je tady!

LFŠ 2007 je tady!