Božský Evan

• USA Evan Almighty (více)

Evan, bývalý televizní moderátor, je zvolen kongresmanem. Okamžitě bere rodinu a stěhuje se z rodného Buffala do Virginie. Zde vydá prohlášení, že jeho cílem a také volebním slibem je změnit svět. Poprosí Boha, aby mu s tím pomohl. Bůh ho vyslyší a nařídí mu, aby postavil archu. Evan je z toho v šoku, odmítá uvěřit, že se setkal se skutečným Bohem. Všude se mu ale objevuje číslo 614 jako odkaz k příslušné části Bible, vousy a vlasy mu začínají příšerně rychle růst. Evan je jako v kleštích, na jedné straně práce, na straně druhé archa. K tomu všemu se za ním začínají stahovat zvířata v párech. Začíná pomalu věřit, že stavba archy je tím jediným možným řešením... (TV Nova)

korndaddy

Ten samej režisér, ve finále ten samej příběh, akorát jiný herci. Kromě teda boha. Toho prostě musí hrát černoch. Prostě nuda o situaci, která se může stát fakt jenom v americe, aneb i takhle se dá vyřešit politickej průser. Carell vážně neni vtipnej a nebejt těch tří až čtyř scén, ze začátku stavby, bylo by to ješte smutnější než sem doufal. ()

BluT odpad!

Debilní, naprosto debilní film. A to tam hrálo NĚKOLIK mých oblíbených herců (Lauren Graham, Jonah Hill, i ten Freeman je fajn) , ale tuhle mizérii stejně nedokázali pozvednout. Samotnej námět je stupidní, průběh filmu absurdní a nelogický a i kdybych přistoupil na jejich hru, že komedie logická bejt nemusí, tak tady jsem se bohužel snad ani jednou nezasmál. Radši se podívám na sračky typu Epic Movie nebo Date Movie než znova na tohle, protože tyhle filmy si aspoň na dobrej film nehrajou... 15% ()

iXtr3m3

Ďaleko ďaleko slabšie ako prvá časť. Steve je dobrý, ale Jim je bombardér. Navyše to šlo od komédie pomaly až k vážnemu filmu, aspoň tou myšlienkou, takže tak. ()

Arach.No

Kde je konec Jimu Carrey? Tomuhle se vážně smát nedá. Nejdražší komedie všech dob, na které peníze sice jsou vidět, ale výsledku rozhodně neprospěly. Steve Carell po výborném 40 Years Old Virgin šlápl pěkný kus vedle. ()

Ilhan

Zatímco první díl byl ryzí romantická komedie s pár nadpřirozenými prvky, Even Almighty staví na rodinných a společenských hodnotách, ochraně přírody a mírně přepáleném scénáři, který se sice ze začátku pomalu rozjíždí, aby s nástupem prvních zvířat rozevřel bránu vtipným situacím, jejichž příval ne a ne zastavit, až nakonec téměř dramatický, přepálený, digitálně vyšperkovaný závěr všechno korunuje. To všechno doplněné skvělou hudbou, za níž musím Johna Debneyho víc než pochválit, byla opravdu skvělá. Já se skvěle bavil a po skvělém prvním dílu jde o skvělé pokračování, které si kdykoliv a rád znovu pustím. Velmi silné 4 hvězdy 85 %. Sheeeeeeeeeeeep ()

dopita

Hodně pitomej film. Už zápletka je vpravdě děsivá - Evanovi (debil Steve Carell) se zjeví bůh (tuctovej Morgan Freeman) a donutí ho postavit archu. Evanovi nic jinýho nezbývá, tak staví a přede všema ze sebe dělá debila. A vůbec to není vtipný. Evan je k uzoufání trapnej, k tomu navíc ty jeho kreténský tanečky, neustálý hekání a vzdychnání - kristova noho ten chlap mě sral!! Kdyby ho tak chtěl po pěti minutách zasednout hroch, hned by bylo veseleji. Jedna hvězdička za slušnou hudbu a vedlejší postavy Johna Goodmana a Jonaha Hilla. Nejlepší ale byla Wanda Sykesová, která svýma suchýma komentářema občas opravdu pobavila. ()

enyama

Nejlepší pasáž je, když Evan Bohu odporuje a říká, že má jiné plány. Bůh se začne smát a říká: "Tvoje plány!?"... ()

Paity odpad!

Jak byl dobrý Božský Bruce, Božský Evan už je pěkná pitomost a snaha vytáhnout z lidí ještě nějaké ty peníze, dokud si pamatují, jak byl v prvním díle "božský" Jim Carrey. Tohle ale nepovedlo a to tak, že kompletně. Tfuj!! ()

Hanys_

Ne moc vtipné a navíc nedávající smysl. Proč vlastně stavěl archu, když pluli jen pár minut a to ještě na místo, kde za ním všechna ta zvířata normálně chodila pěšky? Pro děti možná ideální ptákovina na odpoledne, ale jinak zbytečný film. 4/10 ()

DocBrown

Kdo se chce měřit s Carreym v jeho rajónu, nabije si držku. A Carellovi v tom nepomohl ani značně stupidní a patetický scénář. Začátek ještě vypadal alespoň průměrně, ale se zvířatky to začalo jít hodně z kopce, a to je mám rád. Vydržel jsem koukat jen ze zvědavosti jak to dopadne, no a musím uznat, že pointa nebyla zas tak hrozná. 35% ()

Krabak

Přiznám se, že jsem viděl jen 1/2 filmu a to tu druhou. Možná začátek za něco stojí, ale ta druhá půlka je za vyliž prd***. Tím pádem tomu nedám již zmíněné hodnocení, ale 1* za možná lepší první půlku... Já to bohužel nezjistím, byl bych sebevrah, kdyby to šel dobrovolně dokoukat. --->5% ()

blues

volné pokračování? ale kdeže... dokonce ani privlastek "allmighty" se na Carellovu roli nehodí. s predchozim filmem s Careym ho spojuje jen M.Freeman v roli Boha. bohuzel, nápad postavit archu ve 21. stoleti, prichází volne a "smesnym" zpusobem, nudné části v kongresu a jednání z nich bych uplne vynechal. masy zvirat pochodujici za Evanem, pribyvajici drevo na archu, bez nastroju delane tramy archy,, pomoc zvirat a deti, to uz bylo na me moc. Vychytávkou byly neoholitelné vousy a staroveke roucho, které musel nosit. jinak jsem nic vtipného na tomto snímku neshledal. ()

Remake Nedotknutelných našel režiséra

Remake Nedotknutelných našel režiséra

02.03.2013

Předloňský francouzský zázrak o ochrnutém aristokratovi, který najde nejen pečovatele, ale i přítele v zdánlivě asociálním černochovi, utržil ve světových kinech famózních 416 milionů dolarů. Avšak… (více)