Možná jste si mysleli, že hvězdy jsou docela nezajímavé kusy kamenů. To jste se mýlili, hvězdy jsou živé bytosti, které vypadají jako krásné ženy. Když jedna hvězda spadla z nebe, vydal se ji Tristan hledat. Doufá, že když ji přinese své milované, získá tak její srdce a ona začne také milovat jeho. Jenže není jediný, kdo je hvězdě v patách. Tři princové hledají rubín z náhrdelníku této hvězdy, protože kdo jej nalezne, stane se králem. Nejodpornější důvod mají tři sestry čarodějnice. Když snědí srdce hvězdy, získají věčný život a mládí. První najde hvězdu Tristan. Je překvapený, když zjistí, že hvězda není jen kus chladného kamene, ale půvabná žena, která se jmenuje Yvaine. Vydají se spolu na dlouhou pouť, aby ji ukázal své milé. Jenže čarodějnice nemají v úmyslu se hvězdy vzdát, a tak oba čelí velkému nebezpečí. Během jejich dobrodružství Tristan dospěje a najde pravou lásku. Takovou, která se nedá koupit třeba spadlou hvězdou. (TV Prima)

Drzy_orel

Dostal jsem k tomu filmu o stedry den odpoledne a byla to pro me pekna pohadka. Mozna umocneno tim ze to bylo o svatky, ale drobny neduhy klidne odpustim a jasny ctyri hvezdicky jsou na svete ()

de-souza

Velmi pěkný útěk do fantazie od reality dnešních dní..Taky bych chtěl být doprovodem takové hvězdy..to její záření.hmm..pěkné edit..dal jsem to ještě jednou a poprvé jsem opravil půodní hodnocení..dávám 5 *... ()

rosualt

Jako čtenář knižní předlohy a obdivovatel Neila Gaimana jsem byl se zpracováním spokojený, po přečteení knihy jsem netušil, že kniha může mít takový potenciál. Nádherná atmosféra. Jeden z mála filmů, který snese srovnání se svou knižní předlohou. ()

JaaBoSS

Co dodat.Krásná multigenerační pohádka,neodolatelná Claire,stále se překonávající De Niro a svěží humor... ()

Mazmen

Naprosto výborná pohádka a určitě nejlepší zahraniční co jsem viděl. Když jsem si ji pouštěl poprvé, tak jsem neměl tušení co pouštím. Jakmile film skončil, tak byl jsem fakticky spokojený úplně se vším. Velmi příjemný příběh, skvělé herecké obsazení, výborná hudba, láska z této pohádky doslová září :-) Prostě spokojenost ()

Rammer

Rozpráviek tohto typu Hollywood moc nevyrába (teraz si spomeniem len na Narniu), tak som bol zvedavý ako to dopadne. Nakoniec z toho bol love story s naozaj rozprávkovým príbehom a sympatickým hereckým obsadením. 80% ()

madpepek

Pohádka s velkým P. Příběh plný fantazie a dobrodružství a skvělý Robert De Niro jako kapitán vzducholodě a lovec blesků.Ani vteřinku jsem se nenudil a nádherně jsem se bavil...- jo, a dětem se to taky líbilo. ()

Tares

Pohádky mám opravdu rád a tohle je jedna z těch opravdu dobrých. Ústřední dvojka je sympatická a vedlejší postavy tomu dodávají ten správnej švih. Michelle Pfeiffer je stále krásná a jako představitelka zla naprosto přesná. De Niro si tuto svou roli vyloženě užívá a jeho scény patří k tomu nejlepšímu. Sem tam je to zbytečně natahovaný, ale i tak uběhnou ty dvě hodiny jako nic. ()

jitul

Moc líbilo. Taková hezká romantická, sice skrznaskrz americká, ale moc milá pohádka. Je fakt, že jsem byla moc ráda, že je typicky americká,protože se mi ke konci ulevilo, při pomyšlení na skoro 100% očekávaný happyend :) (Je to někdy příjemná skoro samozřejmost).Taky mě potěšila Claire Danes, mám ji moc ráda. Moc jí slušelo, když tak krásně zářila, to bylo fakt super. Ch. Cox ze začátku nic moc, ale ke konci taky docela potěšil - asi mu prospěly ty prodloužené vlasy :). Tak to jsou základní dojmy z moc pěkné podívané, vřele doporučuji. A samozřejmě nesmím zapomenout na skvělého De Niro, jako kapitána Shakespeara - prostě sympaťák. ()

Jiesaj

Ačkoli je fantasy jeden z mých nejoblíbenějších žánrů, Stardust mě až tolik nenadchl. Připadalo mi to jakýsi "mišmaš" téměř všeho, co se ve fantasy může objevit. Naopak herecké výkony M. Pfeiffer a R. De Nira jsou moc dobré. Tedy hlavně De Niro jako "strašlivý" :) kapitán Shakespeare. I když je tento film spíše taková pohádka, u které vždy víme jak to skončí, filmy s naprosto předvídatelným koncem mě vážně zklamou. Ale jinak si to 3* zaslouží. ()

Margotka

Ačkoliv se mi při sledování traileru k tomuhle filmu otevírala v kině kudla v kapse, o to víc jsem byla následně překvapená, jak moc jsem se sekla, když jsem si tenhle filmek pustila doma! Film, který může zaujmout dítě, a zároveň nehrozí jeho rodiči úmrtím nudou. Trošku přepálený konec k pohádkám tak nějak patří, Stardust se mu bohužel nevyhnul. Plný počet, jelikož jsem si našla oblíbenou pohádku, která mě bude držet dalších pár let ()

Marčus

Pokud bych měl hodnotit jako ve škole, je to jasná jednička s hvězdičkou. Protože je ale stupnice na CSFD pojata obráceně, dávám pět bodů. Film je perfektním spojením pohádky pro dospělé, akční podívané, humoru a povedených efektů. Příběh je po dějové stránce pojat velmi hladce, bez závažnějších zápletek. Postupně sledujeme, jak Tristan hledá spadlou hvězdu, do které se následně zamiluje a musí bojovat o její záchranu. Překážkou je především čarodějnice v geniálním provedení M. Pfeiffer a několik následníků trůnu, z nichž jeden vydrží až do posledního setkání v čarodějném doupěti. Efektní jsou scény ve vzduchu, ale i na zemi ve virtuální hospodě a samozřejmě v čarodějném doupěti. Duchové zemřelých jenom dokreslují perfektní sladění vtipu a dějové zápletky. 100 % ()

mindkiller

Veľmi dobrá, dalo by sa povedať že filmová rozprávka. Páčili sa mi na tom efekty, soundtrack ale dostala ma scéna v ktorej bežal za Ivein hneď ako zistil, že keď prekročí stenu tak umrie. nemala chybu . Iba koniec ma trochu sklamal, ale asi to bolo tým, že tento film som pozeral na dva krát. V polke som zaspal. ALE môjmu spánku som vzdoroval asi hodinu čo je u mňa nad priemer. Každopádne tomuto filmu dávam dobrých 9/10 ()

Assshack

Vynikající rodinný film s celkem zábavnou a poutavou atmosférou. Velmi mne zde překvapil Robert De Niro, coby kapitán Shakespeare. Jeho role nebyla nijak velká, ale hned po mrtvých bratrech mi připadala nejzábavnější. Celkový příběh je možná trochu předvídatelný, ale vzhledem k tomu, že bych snímek zařadil mezi rodinné je to téměř nutnost. Jen mne drobet zklamala hudba nebo jsem ji prostě v tom milém příběhu moc nevnímal. Takže celkový dojem bych hodnotil jako uživatel KevSpa, tj. "Velmi milé překvapení" ()

kanei

Celý film bych shrnul jako naprosto perfektní záležitost, které ubližuje nedostatečný rozpočet. Někdy se udivuji, na jaké kraviny filmová studia dají prakticky stovky milionů dolarů. Když se jedná o film postavený na velmi dobré knize, kterou jsem mimochodem četl, a tím pádem s dobrým scénářem a s potenciálem na perfektní efekty, to najednou není peněz nazbyt. I přesto je ovšem film velmi vtipný a těží z Gaimanovy knihy. Perfektní pro večer s partnerkou. ()

Foglis

Od doby co Pán prstenů spustil vlnu fantasy filmů, je tahle pohádka asi nejlepší co jsem daném žánru viděl. Kam se hrabou všechny ti eragonové, narnie a jiní, kteří se na zájmu o fantasy žánr chtěli svézt. ()

Festival Malé oči přivítá v Praze i Totora

Festival Malé oči přivítá v Praze i Totora