Hry bez hranic

(pořad)
  • Francie Jeux sans frontieres (více)
Soutěžní / Rodinný / Sportovní
Francie / Československo / Nizozemsko / Velká Británie / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španělsko / Belgie / Švýcarsko / Západní Německo / Itálie / Řecko / Jugoslávie / San Marino / Tunisko / Lichtenštejnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiální text distributora)

RedOctober

Kvalitní zábavný soutěžní pořad, který dokázal bavit Evropu léta.  Československá později česká účast mě potěšila. ()

LuNaj

Jak já tohle kdysi zbožňoval... Na vynikající Pevnost Boyard to nemělo, ale mělo to i tak své kouzlo, které mě jako malého klučinu strašně táhlo k TV. A ta úvodní znělka mi zní dodnes v uších. ()

Maxmilian

Pořád nemohu zapomenou na klání jednotlivých států. V dnešní době už se asi pokračování nedočkáme, takže zbývá jen vzpomínat a doufat v nějakou tu reprízu (možná, snad, někdy). ()

amyth

Zítra si ohodnotíme kolotoč. Co vy na to? Zavzpomínáme se slzou v oku na Pavlíkovy beďárky ... Hry bez hranic byla fantastická soutěž, ale hodnotit jí na filmové databázi mi přijde jako na sportovní diskusi řešit teorii relativity. DOPLNĚNÍ - po geniálním rozhovoru s jedním diskutérem - toto hodnocení odmítám stáhnout, ale alespoň ohodnotím v hvězdičkách a tam je to jasných 5 :-) ()

Dlo'h-osh

Výborná kultovní soutěž, strašně rád jsem se na ní díval. Úkoly byly originální a zábavné a nejlepší je, že tam byli i čechoslováci... ()

LukKon

Bol som v siedmom nebi, keď som mohol pozorovať ako vtedajšie Československo vyhralo čo i len jedinú disciplínu. 5* nie je len odrazom kvality a hlavne myšlienky tohto zábavného programu, ale aj odkaz všetkým tým rádoby zábavným programom súčasnosti začínajúc Drišľakom a končiac SuperStárGrcom. ()

Verunka84

Dalsi kultovka, narozdil od x serialu z americke nebo australske provenience o mladych si na toto rada vzpomenu...a Marcela Augustova moderujici... ()

Maica

Jednoznačně nejpovedenější soutěžní pořad všech dob. Škoda, že už se Hry bez hranic nepořádají. ()

Hermione02

Krásná nostalgie...Úplně obyčejná oddechovka, která ale právě svým jednoduchým schématem dokázala zaujmout spoustu diváků. ()

yaqwsx

Podobné pořady mě nikdy moc neoslovovaly. Nejsou přímo infantilní, ale chybí mi tam více akce, napětí. Jako malé dítě jsem tento pořad neskutečně žrsl, ale s odstupem času... Je to prostě kravina. ()

walkingdead

OK, v dětství jsem to hodně žral, tak podle toho hodnotím. Reprízám jsem se dlouho úspěšně vyhýbal, teď jsem viděl náhodou jeden díl a vydržel jsem sotva půlku... dnešní doba už je trochu jinde a pokusy o obnovení téhle "show" asi nemají valnou šanci uspět. ()

Týnidlo

Mé prázdniny byly vždycky ve znamení Her bez hranic! Ať si říká kdo chce, co chce, člověk těm bratrům od nás (co skoro nikdy nevyhrajou:)) pořád fandí. Dneska jsem to viděla a jako dobrý:)! ()

Barghest

Další z dětských lásek. Ze sentimentu se nesnažím být objektivní, poněvadž jsem to jako dítě milovala. Ústřední motiv a melodii si pamatuju dodnes. ()

Paja.93

Úžasny vzpomínky, vždycky u babičky jsem na to koukala a samozřejmě fandila našemu týmu, ale pokud ne našemu, tak jsem si vybírala podle krásy a barvy kostýmů. Krása. ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu